Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Zaloguj się, aby obserwować  
Nediar

Renault Megane 1.9dci GrandTour combi - instrukcja obsługi.

Polecane posty

Nediar

Witam.

Kilka dni temu stałem się szczęśliwym posiadaczem samochodu podanego w temacie. Jednak książka serwisowa jest w języku francuskim którego niestety nie znam. Może ma ktoś ową książkę w PDF'ie lub innej podobnej formie elektronicznej? Znalazłem parę tematów lecz linki w nich są już wygasłe.

Nediar

Chodzi mi o książkę która zawsze dołączona jest do samochodu. W niej można znaleźć dodatkowe opcje karty (kluczyka) radia i wszystkich "bajerów" w samochodzie. Nie wszystko jestem w stanie zrobić na czuja dlatego muszę powołać się w pewnych kwestiach na tą książke. Gwoli wyjaśnienia.

- Niestety ta instrukcja jest dla typu hatchback

Nediar

Więc raczej nie znajdę dla kombi w internecie tego? Może ktoś z forumowiczów to posiada :P jeśli nie to trudno. Jakoś sobie radzić będzie trzeba.

Jacdiag
Może ktoś z forumowiczów to posiada

poczekaj z tydzień ...

patrząc w kalendarz

znicz.jpg

to część userów może być w rozjazdach

Nediar

Chyba jednak tutaj materiałów potrzebnych nie otrzymam ;) Nie zamykać może za miesiąc dwa ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.