Skocz do zawartości

życie


arafal25

Rekomendowane odpowiedzi

witam :ok

czy nie sądzicie że żyło by się o wiele prościej jak i łatwiej jak by tedete nie pchało się wszędzie gdzie ich nie chcą ::?

 

a to radomskiego wykończyć , a to odbiory zbiorników , duplikaty i takie tam, albo egzaminy na diagnostów ( sami nie przeszkolą ) jak to szkoły słabo przygotowóją do egraminów a to teraz odbiory zbiorników po kolizji , i wiele innych

myślę że ten tedet to jakaś organizacja ludzi chcących mieć wszystko niedługo starostowie będą podlegać pod tedet.

 

ciekawe czy takie odpowiedniki tedetu są w innych państwach i jakie mają kompetencjie w stosunku do badań technicznych , nadzoru itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

czy nie sądzicie że żyło by się o wiele prościej jak i łatwiej jak by tedete nie pchało się wszędzie gdzie ich nie chcą

życie to nie je bajka :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo egzaminy na diagnostów

 

Zastanów się co mówisz, bo to dzięki egzaminom TDT jesteśmy poszukiwanym zawodem na rynku i zarabiamy ile zarabiamy. Jak TDT odda egzaminy to rynek zaleje "fala" i przeciętny diagnosta zarobi 1500 brutto. O to Ci chodzi? A może szefujesz na stacji i liczysz na tanią siłę roboczą?? :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się co mówisz, bo to dzięki egzaminom TDT jesteśmy poszukiwanym zawodem na rynku i zarabiamy ile zarabiamy.

- hmmm :roll: a ileż to zarabiają diagności? Pochwalcie się. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarabiam w porywach deko więcej niż mój sąsiad dyżurny na KP z 16 letnim stażem. :D

 

W tzw. powszechnym odbiorze społecznym i Ty i Twój kolega z KP i tak macie przecież drugie tyle na boku, to nie ma Was co żałować... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak macie przecież drugie tyle na boku

Powiem tak,jeżeli tak ktoś myśli Onas to jest w wielkim błędzie,nienawidze takich podtekstów :razz: bo diagnosta to zarabia o dużo albo i jeszcze więcej ,niewspomne o tym boku,którym prawym czy lewym :? bo jest pare takich osób co może tak robią to nie znaczy że My wszscy jesteśmy do jednego worak wrzuceni,jeżeli tak nas będą postrzegali to tak będzie a chyba nie natym to wszystko polega,mamy towrzyć Jedno a nie przyszywać sobie wzajemnie łatki :(

Znowu dziś widzę zachód słońca

Znowu udało się doczekać końca

Mniej szczęścia mieli, ilu ich było

Wielu, nawet ich nie liczyłem

Codziennie żniwo swoje zbieram

Kres podróży każdego dnia

Być czy mieć - takie dwa pytania

Bliżej ku celom posiadania

 

Więc głowa do góry, gdy dzień wstaje rano

Od tego są nogi, by łazić na nich

We dni, czy gorsze, czy lepsze

Ten jest ostatni, który nie pierwszy

Brzdęk, pękła czara pełna goryczy

Rozlanych kropel już nie policzę

Który dzień będzie ten dzień ostatni

Byłem czy miałem - dwie zagadki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak macie przecież drugie tyle na boku

Powiem tak,jeżeli tak ktoś myśli Onas to jest w wielkim błędzie

Daj spokój Dark... nie ma się co tłumaczyć za jakieś "czarne owce" w zawodzie.

A Blakop takie ma też w swoim... :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.