Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

klosek

Numer bardzo krótki.

Polecane posty

klosek

Witam.

Panowie mam taki dylemat. Czy przyczepa zarejstrowana po raz pierwszy 23.07.1994, rok produkcji 1993 może mieć jednoznakowy numer ramy??

Z góry dzięki za odpowiedz.

pentagram

Powinna mieć więcej znaków (co z TZ - brak?), musisz szukać dalej. Być może z właściwego numeru został jeden znak a reszta uległa korozji. W takim przypadku potrzebna będzie opinia rzeczoznawcy i skierowanie na nadanie nowych cech identyfikacyjnych.

DARIO64
rok produkcji 1993 może mieć jednoznakowy numer ramy??

Od strony prawnej jest to możliwe ,chociaż w praktyce się z czymś takim nie spotkałem .

Mniej jak 3 znaki nie widziałem .Jaka marka tej przyczepy ?

klosek

ZREMB. Na tabliczce jest jeden znak, na ramie tez jeden znak i w dowodzie to samo.

DARIO64
ZREMB

Tak podejrzewałem . Te 3 znaki o których pisałem były właśnie w ZREMB-ie. :D

ZREMB się nie wysilał w ilości znaków .

klosek

To kij znaczy ze jakis prototyp sie trafił. :-D

danielg539
To kij znaczy ze jakis prototyp sie trafił.

Może nie prototyp, tylko mogło być tak, że z poczatkiem roku rozpoczynano numeracje od nowa, oczywiście w obrebie jednego typu przyczepy lub jest to jeden z pierwszych egzemplarzy danego modelu a jesli ktoś nie pomyslał aby nabić np. 005 i nabił "5" to mamy takie kwiatki.

Qnick
ZREMB. Na tabliczce jest jeden znak, na ramie tez jeden znak i w dowodzie to samo.

Masz w DR, masz na ramie, masz na TZ to samo to się nie czepiaj :lol: ale z jednym znakiem też się do tej pory nie spotkałem zawsze były przynajmniej 3 :P

Yeti

Też się raz spotkałem z jednym znakiem. Mało tego ,nie mogłem tego wpisać , program nie chciał tego łyknąć .Aby to zapisać zastosowałem taki chwyt " - 6 - " i były trzy znaki :x

michal_k

Posiadam 2 przyczepy polskiej produkcji z numerami dwucyfrowymi, więc i jedna cyfra się może trafić.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.