Skocz do zawartości

dowód zatrzymany przez policję za brak adnotacji GAZ


malutki

Rekomendowane odpowiedzi

on twierdzi 4,0 z cennika - Dodatkowe badanie techniczne pojazdu skierowanego przez organ kontroli ruchu drogowego w razie uzasadnionego przypuszczenia, że zagraża bezpieczeństwu ruchu drogowego lub narusza wymagania ochrony środowiska:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Psuj

    15

  • praktyk

    9

  • danielg539

    9

  • blakop

    8

on twierdzi 4,0 z cennika - Dodatkowe badanie techniczne pojazdu skierowanego przez organ kontroli ruchu drogowego w razie uzasadnionego przypuszczenia, że zagraża bezpieczeństwu ruchu drogowego lub narusza wymagania ochrony środowiska:

ale to nic nie zmienia bo klient dalej nie ma w DR wpisu GAZ a za to miał zabrany DR .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to nic nie zmienia bo klient dalej nie ma w DR wpisu GAZ a za to miał zabrany DR i ciekawe czy kolega napisał, że ustała przyczyna zatrzymania DR i na jakiej podstawie??

 

Chwała bogu ,że każdy odpowiada za siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ostatnio taki przypadek,zadzwoniłem do WK w Rawiczu,oddalonego od naszej stacji około 300 km,ponieważ tam był zarej.pojazd,miła pani powiedziała,że ja to mało moge zrobić,i kazała klientowi przyjechać ze wszystkimi papierami od gazu do tamtejszegpo WK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ostatnio taki przypadek,zadzwoniłem do WK w Rawiczu,oddalonego od naszej stacji około 300 km,ponieważ tam był zarej.pojazd,miła pani powiedziała,że ja to mało moge zrobić,i kazała klientowi przyjechać ze wszystkimi papierami od gazu do tamtejszegpo WK.

 

I tak samo powiedziałem koledze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to nic nie zmienia bo klient dalej nie ma w DR wpisu GAZ a za to miał zabrany DR i ciekawe czy kolega napisał, że ustała przyczyna zatrzymania DR i na jakiej podstawie??

 

Chwała bogu ,że każdy odpowiada za siebie

 

cortez76 czy coś przekombinowałem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej pozycji w cenniku :razz: .

dokładnie

4.dodatkowe badanie techniczne pojazdu skierowanego przez organ kontroli ruchu drogowego w razie uzasadnionego przypuszczenia, że zagraża bezpieczeństwu ruchu drogowego lub narusza wymagania ochrony środowiska:

4.1 określone usterki techniczne, warunki techniczne (osobno za każde określone warunki techniczne lub badany układ czy zespół pojazdu) 4)

4.2 po wypadku, kolizji drogowej ( za badanie specjalistyczne)

4.3 dane techniczne niezgodne ze stanem faktycznym

ale myślę, że cortezowi chodziło o to, że kolega jego wybrał z jeden z wariantów z poz 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on twierdzi 4,0 z cennika - Dodatkowe badanie techniczne pojazdu skierowanego przez organ kontroli ruchu drogowego w razie uzasadnionego przypuszczenia, że zagraża bezpieczeństwu ruchu drogowego lub narusza wymagania ochrony środowiska:

Napisz jeszcze ile skasował ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja zatrzymuje klientowi DR i w zaświadczeniu wpisuje cyt: " podejrzenie samowolnego montażu instalacji LPG w samochodzie"

 

Klient miał ze sobą wszystkie dokumenty montażu instalacji . ..ale zmiennik się uparł i wykonał BD .

 

 

on twierdzi 4,0 z cennika - Dodatkowe badanie techniczne pojazdu skierowanego przez organ kontroli ruchu drogowego w razie uzasadnionego przypuszczenia, że zagraża bezpieczeństwu ruchu drogowego lub narusza wymagania ochrony środowiska:

 

A on czytać umie? co na zaswiadczeniu napisano ;)

 

A po za tym w wyciągu z homo montażu jnstalacji są wpisane parametry odnośnie wyników analizy spalin ,to jakie naruszenie ochrony środowiska???

 

to sprawa nie dla nas tylko dla WK .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jeszcze ile skasował ???

20 zł

 

[ Dodano: 22-03-2013, 11:32 ]

Nie ma takiej pozycji w cenniku :razz: .

dokładnie

4.dodatkowe badanie techniczne pojazdu skierowanego przez organ kontroli ruchu drogowego w razie uzasadnionego przypuszczenia, że zagraża bezpieczeństwu ruchu drogowego lub narusza wymagania ochrony środowiska:

4.1 określone usterki techniczne, warunki techniczne (osobno za każde określone warunki techniczne lub badany układ czy zespół pojazdu) 4)

4.2 po wypadku, kolizji drogowej ( za badanie specjalistyczne)

4.3 dane techniczne niezgodne ze stanem faktycznym

ale myślę, że cortezowi chodziło o to, że kolega jego wybrał z jeden z wariantów z poz 4.

 

sorki mały błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

A czy według aktualnie obowiązujących przepisów OKRD mogą zatrzymywać jeszcze dowód za brak takiej adnotacji w dowodzie rejestracyjnym. Jej brak jest usterką drobną - 10.5 d) wg tabeli. Diagnosta może dopuścić taki pojazd do ruchu, a oni nie... ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy według aktualnie obowiązujących przepisów OKRD mogą zatrzymywać jeszcze dowód za brak takiej adnotacji w dowodzie rejestracyjnym.

 

Nie tylko mogą, ale nawet muszą.

 

Diagnosta może dopuścić taki pojazd do ruchu, a oni nie... ??

 

Dokładnie - policjant nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.