Skocz do zawartości

N-REJESTR


DARIO64

Rekomendowane odpowiedzi

Konkurencja zrobiła coś takiego.

Pewnie odbierzecie to jako reklamę , ale jestem ciekawy tego narzędzia.

 

N-REJESTR pojazdów z NEGATYWNYM wynikiem badania znajduje się na serwerze dostępnym dla wszystkich stacji kontroli używających oprogramowania SKP PRO. W bazie danych przez 19 dni są przechowywane informacje o wszystkich badaniach danego pojazdu zakończonych wynikiem N (także z określeniem terminu badania). Na etapie rejestracji pojazdu do badania, w przypadku stwierdzenia wizyty na innej stacji, Użytkownik ma podgląd następujących parametrów:

 

- data i godzina btp

- identyfikator stacji wykonującej btp

- kontakt telefoniczny do skp

- wykaz stwierdzonych usterek z kodami

- informacja o zatrzymaniu /lub nie DR

 

UWAGA: opcja wymaga ciągłego dostępu do internetu (w przypadku braku połączenia, program będzie próbował przez 10 sekund ponawiać połączenie)

 

Pojazd uzyskujący podczas badania ponownego wynik POZYTYWNY jest automatycznie usuwany z N-REJESTRu

Od siebie dodam, że dostep do tego rejestru może mieć każdy, kto zamówi treaz aktualną czasową wersję programu SKP PRO lub ma wgraną na swoim komputerze tegoroczną czasową wersję program SKP PRO i dokona aktualizacji.

 

Jak sprawdzić czy działa?

 

Po wykonaniu badania technicznego zakończonego wynikiem negatywnym, wpisanego do rejestru badań technicznych, wprowadzić ponownie dane pojazdu w oknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja zrobiła coś takiego.

 

To nie konkurencja powinna robić coś takiego tylko CEP gdyby wszystkie badania się tam wysyłało, powinniśmy mieć dostęp do tego, ale pomysł popieram może choć trochę ograniczy turystykę w poszukiwaniu "jelenia który to klepnie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poszukiwaniu "jelenia który to klepnie".

 

po co szukać -przecież wszyscy w danym mieście wiedzą kto gdzie ,jak i za ile -tylko władza odpowiedzialna za działalność SKP tego nie wie :cool::x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co szukać -przecież wszyscy w danym mieście wiedzą kto gdzie ,jak i za ile -tylko władza odpowiedzialna za działalność SKP tego nie wie

Nawet dokonując analizę badań przesłanych do capa mozna z duża doza prawdopodobieństwa uatalić jakja SKP rzetelnie wykonuje Bt a jaka nie, ale jak widać w tym kraju chodzi głównie o pieniądze a nie o przestrzeganie prawa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
ale jak widać w tym kraju chodzi głównie o pieniądze a nie o przestrzeganie prawa :(
:ok

 

ja mam n-rejestr i to działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam n-rejestr i to działa

 

Ja nie mam i też działa. Jak się należy N to jest N :lol: A że był już na innej no cóż zapłaci dwa, trzy razy za to samo to się nauczy nic tak nie leczy jak pieniądze wywalone w błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:ok

ja mam n-rejestr i to działa

 

Ja nie mam i też działa. Jak się należy N to jest N :lol: A że był już na innej no cóż zapłaci dwa, trzy razy za to samo to się nauczy nic tak nie leczy jak pieniądze wywalone w błoto.

 

:ok:ok:ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że był już na innej no cóż zapłaci dwa, trzy razy za to samo to się nauczy nic tak nie leczy jak pieniądze wywalone w błoto.

 

W tym "SĘK" :P że nie wywala , bo sobie jeżdzi od stacji do stacji nie płacąc za "sprawdzenie" i ,a nuż się uda dostać "P".

U nas płaci przed wjazdem na SKP i nieraz widzę ździwienie i pytanie "a co będzie jak nie przejdę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas płaci przed wjazdem na SKP i nieraz widzę ździwienie i pytanie "a co będzie jak nie przejdę"

 

A cepik jak masz rozwiązany w programie ::? Znaczy kiedy pobierasz opłatę na Cepik i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cepik jak masz rozwiązany w programie ::? Znaczy kiedy pobierasz opłatę na Cepik i jak

 

pracuje na "norcomie" to nie mam problemu z cepikiem :)

Ja moich zwierzchników przekonałem ,aby rejestr badań prowadzić w dotychczasowym programie. :)

 

A fakturuje na" najlepszym " programie na którym jak rozumiem też pracujesz.(60 kliknięć) :P

Wystawić na nim sam"cepik" to jest sztuka :D

Jak chcesz to szczegóły na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawić na nim sam"cepik" to jest sztuka

Domyślam się, że skoro nie podajecie nazwy programu, chociaż nie wiem dlaczego, to pracuję na tym samym, wystawienie KP na złotówkę to tzw ino mig.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że skoro nie podajecie nazwy programu, chociaż nie wiem dlaczego, to pracuję na tym samym, wystawienie KP na złotówkę to tzw ino mig.

 

Po co podawać i tak wszyscy wiedzą, albo może lepiej podać dla przestrogi dla innych :evil:

Nie wiem na jakim pracujesz ale mój to nie jest xxx jeśli o to Ci chodziło, jest jeszcze parę innych i ten mój jest chyba najmniej popularny ale jak każdy ma swoje wady i zalety. Jak będziesz mocno chciał to podam Ci tą nazwę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz mocno chciał to podam Ci tą nazwę

Możesz podać ku przestrodze, osobiście uważam, że ten na którym pracuję, jest bardzo dobry. :D

Próbowali mi wcisnąć taki serwisowy, ale się wybroniłem, na szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę określenie Wielki Inkwizytor

Z tym wielkim to trochę nie bardzo. :D

Ja wolę kamerdynera :D , to co nam zaserwujesz Janie ? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, to co nam zaserwujesz Janie ? :evil:

na przystawkę polecam czerwony pasek pod avatarem album_thumbnail.php?pic_id=161

 

ps. nie mylić z paskiem z trzema literami pośrodku ...

;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. nie mylić z paskiem z trzema literami pośrodku

Na tym na dole też mogą być trzy litery BAN . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym na dole też mogą być trzy litery BAN .

 

Nieeee...

Ustawienia ostrzeżeń:

- Zablokowanie możliwości pisania postów po wartości ostrzeżeń: 3

- Zablokowanie możliwości wejścia na forum po wartości ostrzeżeń: 6

- Ostrzeżenia nie wygasają z upływem czasu

- Użytkownicy mogą widzieć od kogo dostali ostrzeżenie: Tak

- Moderatorzy mogą dodawać ostrzeżenia: Tak

- Moderatorzy mogą edytować ostrzeżenia dodane przez innych: Nie

- Maksymalna wartość ostrzeżenia dodanego przez moderatora to: 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.