Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Zaloguj się, aby obserwować  
BineQ

skuter z niemiec

Polecane posty

BineQ

Witam

kupiłem nie dawno skuter sprowadzony z niemiec .

do skutera dostałem certyfikat po niemiecku (nr ramy,vin , homologacje , ograniczenie do 45km,itp.)

I mam pytanie spisałem umowę kupna -sprzedaży ( Polsko-Niemiecką)

W tej umowie jest tylko adres niemca imię i nazwisko , moje imię i nazwisko , imój adres dane skutera . czy ta umowa jest poprawna

blakop

Dodałbym jeszcze cenę, miejsce i datę jej sporządzenia i tak z samego opisu wynika, że OK. Z formalnego punktu widzenia umowa nie musi zawierać więcej danych.

BineQ

dzięki za odpowiedź

ps. umowy nie spisywałem sam tylko wydrukowałem polsko niemiecką i tam są dane skutera cena dane sprzedawcy (imię , nazwisko , miejsce zamieszkania ) i kupującego (imię , nazwisko ,miejsce zamieszkania ) tylko czytałem że ktoś miał problem bo nie miał nr.dowodu osobistego

Co mi będzie potrzebne do rejestracji skuter nie był rejestrowany bo w niemczech nie trzeba

blakop

No nie są, ale najczęściej takie tam potwierdzonko z Niemiec jest i dobrze jest to mieć.

Badanie w Polsce będziesz musiał zrobić.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.