Skocz do zawartości

[2012] KALENDARZE firmowe dla aktywnych ...


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również jestem bardzo miło zaskoczony życzeniami i kalendarzem. Dlatego też w tym miejscu chciałbym serdecznie podziękować Norbertowi i całej załodze NORCOM-u. Jesteście po prostu przemili i najlepsi. Wszystkiego dobrego! ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • JACEK GUZ

    8

  • vacum

    7

  • Norbert Jezierski

    5

  • darkdog

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dziękuje za życzenia i kalendarz, nie spodziewałem się, bardzo miłe zaskoczenie.

Wszystkiego dobrego dla zespołu Norcom oraz dla Norberta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Ale, że się nikomu z Was przewspaniałe życzenia od Norberta i zespołu Norcomu nie spodobały tylko kalendarz ???

Wielkie Dzięki ,,,

 

Mnie się wszystko podoba a najbardziej Wasze szeroko otwarte oczy i wielkie serducha. Dziękuję Wam Wszystkim, że otworzyliście się na moją rodzinę. Jestem Wam cholernie mocno wdzięczna. Jest mi głupio i wstyd, że dopiero teraz się odzywam ale przebrnęłam przez największy galimatias zdrowotny i moja biała masa w szarej strukturze zaczyna dochodzić do normy. W końcu zaksięgowano na subkoncie Marceliny wpłaty z grudnia. Jest tego tak dużo, że stać nas i na jeden turnus rehabilitacyjne i na kinezio w warunkach domowych a jak tylko zrobi się cieplej, dzięki Wam Cysia będzie mogła korzystać z hipoterapii. Po prostu wbiło mnie w fotel. Nawet po reportażu "Na Celowniku" nie było tak wielkiego odzewu. JESTEŚCIE NIESAMOWICI!!!! DZIĘKUJĘ!

 

Dziękuję Norbercie, że tak prężnie działasz, pomagasz nam. To dla mnie wiele znaczy.

Bardzo podoba mi się okładka z klasycznymi motocyklami, zwłaszcza ta Shadowka ;)

 

Jeżeli nie macie nic przeciwko, czasem do Was zajrzę. Jeszcze raz - bardzo ale to bardzo Wszystkim dziękuję :)

 

Ania, mama Marcelinki, Tomaszka i Filipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na naszym forum na którym nie tylko się wymieniamy poglądami na temat naszej pracy i życia., ale możemy również komuś pomóc.A najlepiej by było , aby co pewien czas.organizować. pomoc ludziom.których dotyka choroba , a nasze państwo jest obojętne na ich los.Proszę z nami bywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na naszym forum na którym nie tylko się wymieniamy poglądami na temat naszej pracy i życia., ale możemy również komuś pomóc.A najlepiej by było , aby co pewien czas.organizować. pomoc ludziom.których dotyka choroba , a nasze państwo jest obojętne na ich los.Proszę z nami bywać.

 

Dziękuję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nasze państwo jest obojętne na ich los.Proszę z nami bywać.

No niestety Jacku tak jest bolesna prawda :razz: Ale myśle że poto tu jesteśmy aby sobie pomagać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

W wolnej chwili skrobnę coś o zasadach przydziału kalendarzy (będą zbliżone do ubiegłorocznych) i - rozpoczniemy stosowną akcję :-)

 

Hmmmm, to już taka mała świecka tradycja :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wolnej chwili skrobnę coś o zasadach przydziału kalendarzy (będą zbliżone do ubiegłorocznych)

 

Może mam szansę i w tym roku bo jakby nie patrzeć poprzedni kalendarz się już kończy powoli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wolnej chwili skrobnę coś o zasadach przydziału kalendarzy (będą zbliżone do ubiegłorocznych) i - rozpoczniemy stosowną akcję

Przejrzałem statystyki ,jeden powinieneś dostać . :x:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.