Skocz do zawartości

[2012] KALENDARZE firmowe dla aktywnych ...


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nie dostałem ani kalendarza, ani niczego innego, nawet prztyczka w nos - podpadłem czy jakie licho? :roll:

 

Nie dostałem też żadnej odpowiedzi na smsy wysłane do Mamy naszej podopiecznej - Marcelinki, i znowu nie wiem dlaczego - czy owa Mama nie umie czytać i odpisywać darczyńcom, czy też ma już za dużo pieniędzy i jej się nie chce, czy inne cóś...

 

Pozdrawiam Admina i Zespół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • JACEK GUZ

    8

  • vacum

    7

  • Norbert Jezierski

    5

  • darkdog

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

A ja nie dostałem ani kalendarza, ani niczego innego, nawet prztyczka w nos - podpadłem czy jakie licho? :roll:

 

Nie dostałem też żadnej odpowiedzi na smsy wysłane do Mamy naszej podopiecznej - Marcelinki, i znowu nie wiem dlaczego - czy owa Mama nie umie czytać i odpisywać darczyńcom, czy też ma już za dużo pieniędzy i jej się nie chce, czy inne cóś...

 

Pozdrawiam Admina i Zespół

Zawsze miałem dylemat, kiedy reagować na buraczane zachowanie forumowiczów, a kiedy - przygryźć zęby i po prostu czekać na ich lepszy humor.

Swoją drogą - czy w ogóle jest sens jakoś reagować ? Kijem Wisły się nie zawróci ... :(

 

Ciśnie mi się na usta lekko inny komentarz, ale sobie daruję.

Byłbym zapomniał - na PW nie będę Ci odpowiadać. Jakoś nie mam ochoty ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałem też żadnej odpowiedzi na smsy wysłane do Mamy naszej podopiecznej - Marcelinki, i znowu nie wiem dlaczego - czy owa Mama nie umie czytać i odpisywać darczyńcom, czy też ma już za dużo pieniędzy i jej się nie chce, czy inne cóś...

Swoją drogą niezłe pojęcie "bezinteresownej pomocy". I to w drugi dzień Świąt. Żenada to za słabe określenie do opisania powyższego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin napisał:

 

"Zawsze miałem dylemat, kiedy reagować na buraczane zachowanie forumowiczów

 

Ciśnie mi się na usta lekko inny komentarz, ale sobie daruję.

Byłbym zapomniał - na PW nie będę Ci odpowiadać. Jakoś nie mam ochoty "

 

Szanowny Adminie,

 

1. Wyjaśnij mi proszę, na czym polega moje buraczane zachowanie - może jestem za tępy, ale nie wiem, co Ciebie, albo kogoś innego mogło urazić w moim poprzednim wpisie - może spróbujesz przeczytać mój wpis jeszcze raz - tym razem bez emocji, i postarasz się zrozumieć rzeczywisty sens, a nie to co Ci się wydawało na pierwszy rzut oka...

 

2. Nie oszczedzaj mnie, tylko napisz co Ci się ciśnie na usta, bo ja lubię jasne sytuacje - każda porażka jest dla mnie lekcją na przyszłość - więc liczę na szczerość;

 

3. Była Twoja sugestia, żeby w sprawie kalendarza pisać na PW - więc napisałem na Twoje PW - teraz napisalem na ogólnym forum, że nie dostałem nic - w czym problem?

 

[ Dodano: 27-12-2012, 01:38 ]

Nie dostałem też żadnej odpowiedzi na smsy wysłane do Mamy naszej podopiecznej - Marcelinki, i znowu nie wiem dlaczego - czy owa Mama nie umie czytać i odpisywać darczyńcom, czy też ma już za dużo pieniędzy i jej się nie chce, czy inne cóś...

Swoją drogą niezłe pojęcie "bezinteresownej pomocy". I to w drugi dzień Świąt. Żenada to za słabe określenie do opisania powyższego.

 

Zważywszy, że opisałem Jej w sms-ach bardzo skuteczny i tani sposób leczenia uporczywego przeziębienia i kaszlu (skarży się na stronie www) oraz prosiłem o numer subkonta, bo ten nr który jest na stronie raczej subkontem nie jest, a chcę wysłać kasę bezpośrednio do Niej - to wydaje mi się, że oczekiwanie odpowiedzi jest dość zasadne w takiej sytuacji...

 

Z kolei wyczytywanie w moim wpisie czegoś innego niż tam napisałem, to chyba lekkie nadużycie - nie sądzisz Drogi Kolego aboz?

 

[ Dodano: 27-12-2012, 01:54 ]

Vacum... nie ma co się spalać...Mama Cysi przeca podziękowała-

 

 

Gee, nie o to idzie... Reaguję na informacje zawarte na stronie www, które pochodzą od Mamy Marcelinki - pisze, że chciałaby dostać przelew na subkonto, a na stronie publikuje numer ogólnego konta, jak mi się zdaje, więc chcę się upewnić czy jak wyślę to nie wpadnie do wspólnego kotła, i tyle...

 

Po raz kolejny proszę o czytanie moich wpisów ze zrozumieniem i bez zbędnych emocji. Tam nie ma drugiego dna - jest tylko to co napisałem, a zwykle piszę dość jednoznacznie...

 

Swoją drogą temat kalendarza dla mnie, jakoś dziwnie pominięto, a tego nikt już nie skomentował :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jasności sprawy - kalendarz został wysłany kilka dni temu.

Poczta Polska, list zwykły, ekonomiczny ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jasności sprawy - kalendarz został wysłany kilka dni temu.

Poczta Polska, list zwykły, ekonomiczny ...

 

OK, dzięki za odpowiedź. Poczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jasności sprawy - kalendarz został wysłany kilka dni temu.

Poczta Polska, list zwykły, ekonomiczny ...

 

Przesyłka dotarła dzisiaj, kalendarz SUPER - Dziękuję Serdecznie :):):) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałem też żadnej odpowiedzi na smsy wysłane do Mamy naszej podopiecznej - Marcelinki, i znowu nie wiem dlaczego - czy owa Mama nie umie czytać i odpisywać darczyńcom, czy też ma już za dużo pieniędzy i jej się nie chce, czy inne cóś...

Przeczytaj sam jeszcze raz to, co napisałeś!

Czy naprawdę nie zauważasz, że to było niestosowne???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałem też żadnej odpowiedzi na smsy wysłane do Mamy naszej podopiecznej - Marcelinki, i znowu nie wiem dlaczego - czy owa Mama nie umie czytać i odpisywać darczyńcom, czy też ma już za dużo pieniędzy i jej się nie chce, czy inne cóś...

Przeczytaj sam jeszcze raz to, co napisałeś!

Czy naprawdę nie zauważasz, że to było niestosowne???

 

Wyjaśniłem swoje intencje w dość obszernej notce powyżej, odpowiadając trzem różnym osobom. Nie jesteś Olgo żadną z nich, więc odczekaj chwilę bez niepotrzebnych uszczypliwości...

 

Nie wpłaciłem jeszcze żadnych pieniędzy na konto podane na stronie http://marcelina-jaworska.bloog.pl/id,332692817,title,JUZ-NIE-NIEME-A-GLOSNE-WOLANIE-O-POMOC,index.html, ponieważ z treści, którą tam opublikowała Mama Marceliny, pani Anna Jaworska wynika, że wolałaby wpłatę na subkonto celowe, zamiast na konto główne Fundacji.

 

"Dzięki wpłatom Norberta i pewnej Pani z Salonu24 mogę teraz rehabilitować córkę w warunkach domowych przez miesiąc, mogłam zakupić parowar bo poprzedni szlag trafił oraz zamówić 10 litrowych słoików oleju kokosowego, wykupić leki w aptece. Serdecznie Wam za to dziękuję.

 

Ten wpis to już nie nieme wołanie o pomoc..... tylko błaganie o pomoc matki, która chce zapewnić normalne dzieciństwo swoim dzieciom. Jeżeli jesteście w stanie, proszę o wpłaty na subkonto, żebym mogła zrealizować faktury wychodząc na czysto z zaległościami, mając fundusze na jedzenie dla całej trójki...... "

 

Napisałem do Niej sms z prośbą o info w sprawie numeru subkonta sądząc, że dostanę zwrotny sms z informacją, wpłacę gdzie trzeba i po sprawie. Ale jednak nie dostałem...

 

Jestem więc, póki co, jedynie potencjalnym darczyńcą i nie domagałem się uznania za coś czego nie zrobiłem, bo niby z jakiej racji...

 

Pani Anna pisze również:

 

"Bardziej niepokojący jest kaszel ropny, który ciągnie się od powrotu z Gacna, czyli od początku października. Różne jest jego natężenie, często można z nim żyć ale co jakiś czas dopada tak mocno, że człowiek marzy o antybiotyku..... po kilku dniach staje się lżejszy i już szkoda pieniędzy na lekarza i wydatek na siebie."

 

Ponieważ od lat praktykuję na sobie leczenie przeziębień olejem słonecznikowym, a jest to metoda bardzo skuteczna na takie schorzenia i do tego extra tania - to wysłałem innego sms-a, czy nie zechce skorzystać, skoro jej tak nawraca to przeziębienie, a z pieniędzmi krucho. I znowu cisza.

 

Teraz czytam na bloogu, że pani Anna bierze jednak antybiotyk i wraca do zdrowia.

 

Wygląda na to, że nic tam po mnie...

 

Czy było w tym coś niestosownego? Może, ale nie wiem dla kogo. Ja już sobie dam z tym spokój...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak innych, ale mnie urzekła Twoja historia. A już sprawa z kalendarzem wcisnęła mnie w fotel... Koniecznie napisz nam tutaj jak skończyła się ta niesamowita historia.

 

PS Gdyby jednak kalendarz nie dotarł mogę Ci spróbować podesłać swój... No albo chociaż Ci swój skseruję jak chcesz - ok? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak innych, ale mnie urzekła Twoja historia. A już sprawa z kalendarzem wcisnęła mnie w fotel... Koniecznie napisz nam tutaj jak skończyła się ta niesamowita historia.

 

PS Gdyby jednak kalendarz nie dotarł mogę Ci spróbować podesłać swój... No albo chociaż Ci swój skseruję jak chcesz - ok? :)

 

Wiem, że wrażliwe z ciebie chłopisko, ale daruj sobie uszczypliwości, bo ja też umiem szczypać, a jeszcze z tobą nawet nie zacząłem... ::D

 

Ja wolę współpracę niż konfrontację czy agresję więc proszę cię o wykonanie zwrotu przez rufę i nabranie w żagle innego wiatru - takiego, który przyniesie korzyści wszystkim uczestnikom forum Norcomu - bo tu wcale nie dzieje się za dobrze...

 

[ Dodano: 28-12-2012, 13:21 ]

Dla jasności sprawy - kalendarz został wysłany kilka dni temu.

Poczta Polska, list zwykły, ekonomiczny ...

 

 

Kalendarz właśnie dotarł, dokładnie taki jak na zdjęciu z forum, czyli fajny - dziekuję tą drogą Adminowi i reszcie Zespołu za przesyłkę oraz życzenia - a te, są bardzo ładne :)

 

Nie mam jeszcze swojego firmowego kalendarza, ale niedługo będzie i wtedy podeślę parę w rewanżu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze swojego firmowego kalendarza, ale niedługo będzie i wtedy podeślę parę w rewanżu.

 

Czy ja też dostanę?? :D

 

Jasne, ja nie jestem z Poznania :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paprykarze to do siebie mają, że są na śniadanie :evil:

A my spokojnie, ale przy stole.

Pozdrawiam Ciebie Reganku oraz всего хорошегов в новом году ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, że się nikomu z Was przewspaniałe życzenia od Norberta i zespołu Norcomu nie spodobały tylko kalendarz ???

Wielkie Dzięki ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, że się nikomu z Was przewspaniałe życzenia od Norberta i zespołu Norcomu nie spodobały tylko kalendarz ???

Wielkie Dzięki ,,,

Janusz nie cukruj Norbertowi za bardzo :-D bo chłop nam jeszcze w tym nowym roku zeświruje :razz:

Jeżeli chodzi o kalendarze, to zostawie tą nieprzyjemną sytuację bez komentarza.

Źenada :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, mi tez pozostało podziękować za takowy prezent choć z zaskoczenia :) . Tu chylę czoło :pada: przed całym zespołem Norcomu jak również przed Wami za ta współpracę. Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.