Skocz do zawartości

Wpis do rejestru okresowe z gazem


Demart

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy zaczynam w tym zawodzie i mój zmiennik namieszał mi w głowie. Jutro jadę do pracy, a jest to praca dodatkowa więc robię tylko z doskoku w soboty. Jutro jadę i mam dylemat odnośnie okresowego z gazem. Mój zmiennik twierdzi że trzeba zrobić najpierw okresowe i poz. 1.2 w cenniku, a następnie okresowe z gazem i poz. 1.15. Według mnie należy zrobić okresowe z gazem i w cenniku dodać pozycję 1.2 i 1.15. Uważa również że w razie wydruku zaświadczenia należy wydrukować dwa. Mówi że tak robi i jest dobrze. Przecież w rejestrze zapiszą się dwa badania okresowe, a skasowane będzie za jedno i gaz. Mówił również że nie można zrobić okresowego razem z dodatkowym tylko oddzielnie. Na stacji mamy program Patronat. Proszę Was o szybkie rozjaśnienie tematu. Z góry DZIĘKUJĘ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie robisz jedno badanie okresowe i do rejestru wpisujesz pod jedną pozycją.

Żadnych dodatkowych nie odklikuj. Pozycje do rachunku (zapłaty) dwie; okresowe + gaz.

Żadnych starych zaświadczeń o gazie jak zalegają w systemie nie wypełniaj.

Resztę znasz. Numer decyzji TDT na zbiornik LPG do uwag i sprawa jasna.

No chyba, że jakieś inne pozycję do odhaczenia w programie masz, aby zapisał się pojazd wyposażony w gaz.

Miłej soboty :)

TEGO JUŻ NIE MA!!!(patrz załącznik)

t_2012_11_20_858_672.jpg.ae696e7c582ebc5e7689c69db74003a6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuje na Patronacie, robisz jedno badanie. Co ten twój kolega wymyśla ???

 

[ Dodano: 30-11-2012, 19:09 ]

Możesz zaznaczyć Okresowe + Gaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuje na Patronacie, robisz jedno badanie. Co ten twój kolega wymyśla ???

 

Kolego właśnie nie wiem. Ja dopiero zaczynam w tym zawodzie i ostro mi namieszał dlatego pytam dla pewności tutaj. Najlepsze jest to że on twierdzi że przy kontroli było dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.