Skocz do zawartości

Piłka nożna


wald

Rekomendowane odpowiedzi

Jakim drużynom piłkarskim kibicują uczestnicy tego forum. Łatwo zgadnąć że p.Norbert np. Lechowi Poznań .....Wald ....wiadomo Pogoń Szczecin. W Szczecińskim swiatku diagnostów chodzimy wspólnie na mecze .....jak jest u Was ?

 

[ Dodano: 15-10-2005, 20:27 ]

....Jak by sie ktos pytal 1 - 0 dla Pogoni

 

[ Dodano: 15-10-2005, 20:28 ]

...mecz na cyfra +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sam wiesz w trojmieście długo nie było drużyny w pierwszej lidze. A kiedy w tym roku awansowała Arka to permanentnie dostaje w kufer od innych i jest na ostatnim miejscu. Na szczęście mieszkam w Sopocie gdzie mamy mistrza Polski w koszykówce. Dlatego, nieco koniunkturalnie przerzuciłem swoje sympatie na tę dyscyplinę sportu. 8)

BTW

Dlaczego Rasiak po raz kolejny został wystawiony w reprezancji przez Janasa? Ten facet nie miał udanego zagrania w meczu z Angolami! Trener ma chyba do drewnianego Grzesia jakąś słabość. :evil: Sorry za poruszenie tego tematu ale do dziś mnie trzęsie na samą myśl o tym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...he he byłem w Gdyni na meczu Arki z Pogonią było 0 - 1 bramke strzelił R. Dymkowski .... w 90 min. meczu :oops: ....teraz jest 0 -2 dla Pogoni w meczu z Groclinem ......bramka Grzelaka !!!!!!

 

[ Dodano: 15-10-2005, 21:52 ]

,.... niestety .... 1 - 2

 

[ Dodano: 15-10-2005, 21:56 ]

1 - 3 he he ...... Elokan ale jazda niesamowite . A ja typowałem w bukach odwrotnie :D

 

[ Dodano: 15-10-2005, 22:03 ]

.... Koniec meczu 1 - 3 dla Pogoni jestem szczęsliwy choć to niesamowite ......ale taka jest nasza piłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Postawiłem w bukmacherach 1-2 dla Lecha, a tu lipa ...jak narazie Groclin wygrywa 2-0

 

[ Dodano: 19-11-2005, 20:42 ]

08/15... gratulacje Arka - Wisła 1 - 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Losowanie MŚ

1.Niemcy

2.Polska

3.Kostaryka

4.Ekwador

I jak Panowie? Mogło być gorzej co? Od Niemców pewnie tradycyjnie dostaniemy bencki ale reszta w naszym zasięgu.

 

[ Dodano: 09-12-2005, 22:52 ]

Wald. Dzięki za gratulacje ale dziś Poznaniacy z Lecha wcisnęli nam dwójeczkę w plecy. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gładki coś ci się porypało na serwerze chyba, nic nie widać, ale z tymi paniami z drużyny piłkarskiej od Psuja to mógłbym zagrać po meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

A miał być taki poważny..... temat. :) Więcej tu chyba wędkarzy niż kibiców pilkarskich.

 

 

PS. Też wędkuje :) Łowie płotki przeważnie .....oczywiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 16 years later...
  • Jacdiag locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.