Skocz do zawartości
Gee

Gwarancje pracy dla młodych - etat w cztery miesiące po stud

Rekomendowane odpowiedzi

toja

plany planami ale obawiam się, że nie będzie to takie łatwe. a szkoda, bo poprawiłoby to znacznie sytuację młodzieży

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JANUSZ60
Kraje Unii Europejskiej mają zagwarantować osobom do 25. roku życia odpowiednie oferty pracy lub stażu.

Czyli nadal w bajki wierzymy ???

Mieliśmy już różne programy aktywizacji zawodowej, które okazały się skuteczne jedynie w wyprowadzeniu kasy z budżetu ,,,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gee

Marzycielka to jestem od urodzenia...

Chyba też tym poraziłam swoje dzieci, nie nie aż tak barzdo chyba, ale nie nauczyłam ani rozpychania sie, ani cwaniactwa, ani korzystania z zaplecza znajomych ...a czasy mamy jakie mamy...

Czas przeleciał jak wiaterek... powiedzmy w kieleckiem na przystanku...

Faktem sie stało, ze studia moich dzieciaków , ktore miały tak długo trwać bach, bach okazują sie na wykończeniu. Musza podejmować decyzje.Tylko wez je i podejmij , skoro inicjatywa żadna... Starszy jest namawiany na doktorat.Nie wyobrażam sobie aby moje dzieciaki miały wiać za tzw,, granicę,, za chlebem.

Dlatego czepiam sie czegokolwiek coby mialo sens , coby pomogło im podjąć słuszne decyje. Nie wypada matce chwailić sie swoimi dzicmi, ale powiem ..są to zdolni ludzie, w zasadzie dla nich niema rzeczy niemożliwych do zrobienia. Jedynie czego im braknie w tym wszystkim to ...albo powiem inaczej są uczciwi...

Ot takie trele morele zatroskanej matki.

:-?

Ps.

Mi to ostatnio nawet sny sie spiepszyły... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JANUSZ60
Ot takie trele morele zatroskanej matki.

No faktycznie, wzięło Cię na zwierzenia przy kawie porannej chyba ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gee

Kawa była o piatej... :-D

Teraz łapki odgrzewm przy kaloryferku, ćwicząc na klawiaturze... :x

A jakoś tak tesknie za Wami. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi