Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Zaloguj się, aby obserwować  
Gee

Gwarancje pracy dla młodych - etat w cztery miesiące po stud

Polecane posty

toja

plany planami ale obawiam się, że nie będzie to takie łatwe. a szkoda, bo poprawiłoby to znacznie sytuację młodzieży

JANUSZ60
Kraje Unii Europejskiej mają zagwarantować osobom do 25. roku życia odpowiednie oferty pracy lub stażu.

Czyli nadal w bajki wierzymy ???

Mieliśmy już różne programy aktywizacji zawodowej, które okazały się skuteczne jedynie w wyprowadzeniu kasy z budżetu ,,,

Gee

Marzycielka to jestem od urodzenia...

Chyba też tym poraziłam swoje dzieci, nie nie aż tak barzdo chyba, ale nie nauczyłam ani rozpychania sie, ani cwaniactwa, ani korzystania z zaplecza znajomych ...a czasy mamy jakie mamy...

Czas przeleciał jak wiaterek... powiedzmy w kieleckiem na przystanku...

Faktem sie stało, ze studia moich dzieciaków , ktore miały tak długo trwać bach, bach okazują sie na wykończeniu. Musza podejmować decyzje.Tylko wez je i podejmij , skoro inicjatywa żadna... Starszy jest namawiany na doktorat.Nie wyobrażam sobie aby moje dzieciaki miały wiać za tzw,, granicę,, za chlebem.

Dlatego czepiam sie czegokolwiek coby mialo sens , coby pomogło im podjąć słuszne decyje. Nie wypada matce chwailić sie swoimi dzicmi, ale powiem ..są to zdolni ludzie, w zasadzie dla nich niema rzeczy niemożliwych do zrobienia. Jedynie czego im braknie w tym wszystkim to ...albo powiem inaczej są uczciwi...

Ot takie trele morele zatroskanej matki.

:-?

Ps.

Mi to ostatnio nawet sny sie spiepszyły... ;)

JANUSZ60
Ot takie trele morele zatroskanej matki.

No faktycznie, wzięło Cię na zwierzenia przy kawie porannej chyba ?

Gee

Kawa była o piatej... :-D

Teraz łapki odgrzewm przy kaloryferku, ćwicząc na klawiaturze... :x

A jakoś tak tesknie za Wami. ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.