Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

koniufzr

Przyczepa lekka marki SAM

Polecane posty

koniufzr

Witam.Panowie potrzebuje rady,w zeszłym roku w zamieszaniu jakie się zrobiło wokół przyczepy lekkiej marki SAM ,WK nie chciał przerejestrować takiej przyczepki bez OBT na rok więc oczywiście zrobiłem co chcieli :-D!W tym roku stwierdzili że mam dać beztermin :-D!I teraz moje pytanie ,czy wykreślić tamten wpis i dokonać wpisu beztermin,czy nowe badanie zrobic i też oczywiście beztermin?????

JANUSZ60
W tym roku stwierdzili że mam dać beztermin

To może niech WK da beztermin na podstawie Twojego badania sprzed roku ?

rurek777

nie kreślic tyklo niech wk. zrobi nowy dowód na swój koszt . :(

eborg
Witam.Panowie potrzebuje rady,w zeszłym roku w zamieszaniu jakie się zrobiło wokół przyczepy lekkiej marki SAM ,WK nie chciał przerejestrować takiej przyczepki bez OBT na rok więc oczywiście zrobiłem co chcieli :-D!W tym roku stwierdzili że mam dać beztermin :-D!I teraz moje pytanie ,czy wykreślić tamten wpis i dokonać wpisu beztermin,czy nowe badanie zrobic i też oczywiście beztermin?????

Taaa,,,, . Teraz ,to będzie , że Ty popełniłeś błąd.

blakop

Nic nie poprawiaj - sprawa dla WK.

markes30

Zrób korektę badania zgodnie z sugestią WK. Najlepiej uzgodnij tą korektę z osobą nadzorującą twoją SKP z ramienia WK.

eborg

Makres, i to będzie dobrze???

zjc

Albo poproś żeby WK na piśmie dał jak postąpić.

Qnick
Albo poproś żeby WK na piśmie dał jak postąpić

To już chyba nie będzie takie proste dla WK :x

markes30
Makres, i to będzie dobrze???

Po coś w końcu w Dz. 155(wówczas obowiązywał) była zapisana procedura korekty badania.

zjc
To już chyba nie będzie takie proste dla WK :x

Stworzyli problem, niech go rozwiążą, a nie ślizgają się na diagnoście.

eborg

Tylko jak zrobić korektę cazegoś, czego nie ma?.

zjc
Tylko jak zrobić coś, czego nie ma?.

Myślę, że są dwa wyjścia:

1. WK wydaje nowy DR z terminem BT bezterminowo.

2. żeby WK na piśmie dał jak postąpić i wtedy diagnosta koryguje

markes30
Tylko jak zrobić korektę cazegoś, czego nie ma?.

Masz przecież w rejestrze badania z zeszłego roku. Normalnie korygujesz zeszłoroczne badanie. Sprawdzałem - w przepisach nie ma granicznego terminu na korekty.

zjc

Tylko,że to OBT nie powinno mieć miejsca bo

WK nie chciał przerejestrować takiej przyczepki bez OBT na rok

blakop

Dokładnie - co innego korekta danych zawartych w badaniu, jego zakresu itd. Ale jak skorygować badanie do postaci "badania nie było" ?? Bo przypominam nie termin badania był problemem, tylko sam fakt jego przeprowadzenia!

markes30
Musiało być robione OBT przed pierwszą rejestracją pojazdu marki SAM. Może coś źle zrozumiałem?

blakop

W pytaniu jest mowa o odmowie przerejestrowania, czyli to nie było pierwsze badanie.

markes30

Niech się wypowie pytający. Ja rozumiem to pytanie tak:

W zeszłym roku zrobiłem OBT przed I rej. przyczepy sam i na żądanie WK dałem na 1 rok. Teraz WK się wycofało z tej interpretacji i trzeba sprawę załatwić.

JANUSZ60
Po coś w końcu w Dz. 155(wówczas obowiązywał) była zapisana procedura korekty badania.

Zgadzam się z Tobą, że można korygować badania. Jednak w tym przypadku WK zmieniając zdanie, przyznaje niejako, iż p.lekka sam nie podlega OBT. Zatem to WK (moim zdaniem) powinien określić termin w DR.

markes30

Zgadzam się z Tobą, że można korygować badania. Jednak w tym przypadku WK zmieniając zdanie, przyznaje niejako, iż p.lekka sam nie podlega OBT. Zatem to WK (moim zdaniem) powinien określić termin w DR.

Panowie naprawdę proponuję rozmawiać w takich sprawach z WK tam też pracują ludzie wy im pomożecie teraz oni wam potem. Nie ma co się upierać tylko pomóc.

eborg

Pewnie , ze tak. Pomijając temat ,że każdy robi błędy , to nie jest powód żeby diagnosta przyznawał się do cudzego błędu.

Chociaż tak zupełnie nawiasem - to też błąd diagnosty-sugestie WK nie są wykładnikiem.

Qnick
sugestie WK nie są wykładnikiem.

Tylko nie stosowanie do nich może narazić nas na nieprzyjemności ze strony tego WK :P

eborg

Masz rację, ale............

Jak przychodzi co , do czego , to okazuje się , że to wina diagnosty......

Starajmy się tego uniknąć.

zjc

koniufzr napisał/a:

WK nie chciał przerejestrować takiej przyczepki bez OBT na rok

w poprzednim poście specjalnie "wytłuściłem" wyraz przerejesrtować, żeby zwrócić na to uwagę. Zresztą to jest cytat z pierwszego postu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.