Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

arafal25

WK Rawa

Polecane posty

arafal25

witam

miałem okazje poromawiać z panią naczelnik tegoż wydziału celem ustalenia "pewnych"

ustaleń co do przeprowadzanego przezemnie badania pojazdu a które będzie w tym WK rejestrowane.

- Dzwonię ... przedstawiam się i skąd dzwonię.... młody człowiek który podniósł słuchawkę

i próbowałem naświetlić temat mojego problemu dość szybko mówi mi żebym chwilę poczekał a on odda słuchawkę Pani naczelnik no i się zaczeło.. Jeszcze nie zaczołem dobrze mówić a tu jak na mie nie naskoczy aż złapalem się za głowę :shock: a ta na mnie o boże kochany gdzie ja się dodzwoniłem myślę sobie :idea:

Ps

może się mylę albo odebrałem źle intencje tegorz urzędu , może ktoś jest z tego rejonu to by poprawił moje odczucie

pozdr.[/b]

markes30
witam

miałem okazje poromawiać z panią naczelnik tegoż wydziału celem ustalenia "pewnych"

ustaleń co do przeprowadzanego przezemnie badania pojazdu a które będzie w tym WK rejestrowane.

- Dzwonię ... przedstawiam się i skąd dzwonię.... młody człowiek który podniósł słuchawkę

i próbowałem naświetlić temat mojego problemu dość szybko mówi mi żebym chwilę poczekał a on odda słuchawkę Pani naczelnik no i się zaczeło.. Jeszcze nie zaczołem dobrze mówić a tu jak na mie nie naskoczy aż złapalem się za głowę :shock: a ta na mnie o boże kochany gdzie ja się dodzwoniłem myślę sobie :idea:

Ps

może się mylę albo odebrałem źle intencje tegorz urzędu , może ktoś jest z tego rejonu to by poprawił moje odczucie

Ja miałem przyjemność 2 razy rozmawiać z Panią Naczelnik WK w Rawie Maz. i muszę przyznać, że byłem pod wrażeniem fachowości i wiedzy jaka posiadała.

Możesz napisać jakie pytanie zadałeś?

Jacdiag
Możesz napisać jakie pytanie zadałeś?
Jeszcze nie zaczołem dobrze mówić

:x

darkdog
Ja miałem przyjemność 2 razy rozmawiać z Panią Naczelnik WK w Rawie Maz

a ja z panią z okienka masakra :razz:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.