Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

jasiek82

Budowa SKP - Posadzka

Polecane posty

jasiek82

Witam koledzy. Jestem na etapie wyboru posadzki na PSKP. Co mozecie polecic? Glazure (gres techniczny, przemyslowy a moze polerowany) , żywice czy jeszcze jakis inny wynalazek? Bede wdzieczy za wszystkie sugestie

erbi

Ja mam polerowany beton. Ale nie głupio wygląda też żywica.

szybki69

Można też wykonać powłokę poliuretanowa z powierzchnia antypoślizgową.

sebalodz

tylko płytka jak dla mnie :-)

Jak wykonawca coś schrzani przy kładzeniu to można poprawić bez śladu. Jak wylejesz żywicę to każda "poprawka " słabo wygląda.

Płytki w I gatunku można kupić już za 15 zł gres grubości 7,2 mm.

jurek014

Najlepsza płytka . Łatwiej wykonać ławe pomiarowa i tak jak przedmówca wspomiał żywice cięzko poprwić , a wiem cos na ten temat bo wykonawca spieprzył mi ławę pomiarową i w końcu skończyło się na płytkach, tak że ławę pomiarową mam z płytek a reszta żywica.

Tomek D
Jak wykonawca coś schrzani przy kładzeniu to można poprawić bez śladu. Jak wylejesz żywicę to każda "poprawka " słabo wygląda.

Nie wiem jak na żywicy, ale na płytkach poprawka też nie wygląda jakoś super. U nas płytki po 5 latach w jednym miejscu były szlifowane.

danielg539
U nas płytki po 5 latach w jednym miejscu były szlifowane

Taka poprawka faktycznie będzie wyglądała kiepsko, ale można było skuć płytki, wyrównac podłoże i ułozyć w to miejsce nowe płytki.

Tomek D

Jak zaczniesz kuć to inne też pękną lub się uszkodzą

Psuj
Jak zaczniesz kuć to inne też pękną lub się uszkodzą

Nie. Spoko - innym nic się nie stanie, ale nie wszystkie odkuwane da się uratować.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.