Skocz do zawartości

Praca na OSKP


carllos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie dla diagnostow z dłuzszym stażem którzy pracuja w OSKP

Nie długo będę miał rozmowe o prace na OSKP a teraz pracuje na PSKP

Na co zwrócić uwage na takiej rozmowie chodzi mi o zakres obowiazkow na takiej stacji

nie chciał bym podpaść jak z czymś

o co jeszcze warto sie zapytać

bo na koniec bedzie zapewne rozmowa o stawce a wiem ze tam nie płacą od auta tylko stała pesja i napewno bedzie ze na okres 3

a potem da wiecej

 

Podpowiedzcie coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile jest od samochodu?

 

Nie doczytałeś kolego :roll: .

 

na koniec bedzie zapewne rozmowa o stawce a wiem ze tam nie płacą od auta tylko stała pesja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że warto zaprowadzić dokumentację zmian konstrukcyjnych, VAT1, pojazdów marki SAM, decyzji na nabicie numerów, wykazać się znajomością ADR i autobusów tempo 100.

Ostatnio zaskoczyła mnie jedna stacja pracująca na wersji SQL - całą dokumentacje ma nie na papierze tylko wskanowana do rejestru badań przy każdym badaniu - szczęka mi opadła :-)

Ponieważ jest tam dużo więcej urządzeń może warto by w 1 zakładce były atesty, deklaracje zgodności, karty eksploatacyjne, instrukcje, karty gwarancyjne z nr fabr .urządzenia co ułatwi porządek w dokumentach podczas kontroli.

 

Warto zerknąć czy dba się o stałego klienta np. poprzez przypomnienia SMS.

 

Być może stacja jest kompleksem innych usług jak warsztat, myjnia, wymiana opon - warto zaproponować, że na fakturach czy ulotkach będzie informacja zapraszająca na badanie techniczne. Wbrew pozorom w takich kompleksach ludzie nie widzą stacji kontroli pojazdów.

 

Na pewno wrażenie zrobi za mną idzie 100 klientów miesięcznie ale taki pracodawca nie patrzy na jakość tylko ilość. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zerknąć czy dba się o stałego klienta np. poprzez przypomnienia SMS.

 

Być może stacja jest kompleksem innych usług jak warsztat, myjnia, wymiana opon - warto zaproponować, że na fakturach czy ulotkach będzie informacja zapraszająca na badanie techniczne. Wbrew pozorom w takich kompleksach ludzie nie widzą stacji kontroli pojazdów.

 

 

Panie Bogusławie - ale takie rzeczy nie powinny interesować diagnostę - od tego jest właściciel. A czasami jak przy OSKP jest tzw. zaplecze: myjnia, warsztat itp. to jest jeszcze gorzej, bo pan właściciel przyjdzie i powie: kolego nie masz przeglądu to pomóż koledze np. szybę do jakiegoś auta wkleić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czasami jak przy OSKP jest tzw. zaplecze: myjnia, warsztat itp. to jest jeszcze gorzej, bo pan właściciel przyjdzie i powie: kolego nie masz przeglądu to pomóż koledze np. szybę do jakiegoś auta wkleić.

 

Przy niektórych jest to normą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.