Skocz do zawartości

Przyszłosc badan technicznych


rafpuk

Rekomendowane odpowiedzi

za proste :(

Za proste jest wypowiedzieć się w temacie:

http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?p=238400#238400

 

A wy chcecie się brać za zmiany DZU?

 

Chcę przypomnieć, że OSDS miał też pewien udział w tym co już nie długo będziecie robili :-P

 

A co do linii to gdzie jest napisane, że je trzeba malować?

Czy ktoś pomoże mi znaleźć podstawę prawną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do linii to gdzie jest napisane, że je trzeba malować?

No jest. Załącznik nr2, par. 3.1, pkt6.

Tyle, że napisano : "wyznaczone".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„N” – Negatywny (N) oraz w przypadku zatrzymania dowodu rejestracyjnego (pozwolenia czasowego) podać cyframi termin ważności zezwolenia na używanie pojazdu (np. 07.12.2009),

Czyż by wróciło stare - czytam i nie wierzę - nie mogę dołożyć do tego żadnych obecnych przepisów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badanie "anglików" ma odbywać na "stanowisku" i zgodnie z zapisami w http://dziennikustaw.gov.pl/du/2015/1076/1 jednak ustawodawca zapomniał dokonać "noweli" w jednym ważnym akcie prawnym http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20060400275+2006%2403%2425&min=1 , a Wy nie grzmicie?

 

co ze stacjami, które ze względu na "warunki lokalowe" nie będą mogły wytyczyć stanowiska o takich gabarytach? dostaną odstępstwo?

 

stanowisko to może być wytyczone powierzchni płaskiej, pochyłej o tolerancji...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w/g mnie otwiera się furtka do warunkowego dopuszczenia do ruchu i nie jeden diagnosta tak to zrozumie

 

A w/g mnie zamknięto buzię znanemu mataczowi który twierdził, że przy "zwykłym" N można dać termin na użytkowanie pojazdu.

 

Zezwolenie na użytkowanie TYLKO w przypadku zatrzymania DR ze ściśle określonych przyczyn. I koniec i kropka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ze stacjami, które ze względu na "warunki lokalowe" nie będą mogły wytyczyć stanowiska o takich gabarytach? dostaną odstępstwo?

Grzesiu chyba trochę histeryzujesz. Można do tego wykorzystać stanowisko zewnętrzne, które posiadać musi każda stacja, a wymiary nawet w przypadku stacji podstawowej to 10,5 m, to raczej problemu nie przysporzy domalowanie tam dodatkowej linii. Nikt nie wymaga od nas dodatkowego stanowiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w/g mnie zamknięto buzię znanemu mataczowi który twierdził, że przy "zwykłym" N można dać termin na użytkowanie pojazdu.

A w/g mnie takiemu "interpretatorowi" daje podstawę że miał racje i jeszcze bardziej będzie utwierdzał w przekonaniu iż miał zawsze racje a reszta się myliła - taki zapis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagania dla SKP, rozdział 3 oraz § 2 rozdziału 1.
Adaś przytocz proszę fragment mówiący o rzeczonym stanowisku z wskazanego przez Ciebie dokumentu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.