Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Zaloguj się, aby obserwować  
Natasza

SPROSTOWANIE MTBiGM

Polecane posty

Natasza

http://www.transport.gov.pl/2-482be1a920074-1795972-p_1.htm

 

Nieprecyzyjne informacje w artykule Dziennika Gazety Prawnej

 

11.02.2013

 

W związku artykułem redaktora Tomasza Żółciaka pod tytułem: "Wyrok na stare auta, rząd przerobi je na żyletki", opublikowanym z dzisiejszym Dzienniku Gazecie Prawnej i przedstawionymi w nim tezami, Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej informuje, że opisywana w artykule "grupa robocza", składa się, między innymi, z przedstawicieli środowisk związanych z branżą kontroli pojazdów oraz diagnostyki samochodowej, natomiast w skład tej grupy nie wchodzą przedstawiciele Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. Wobec wcześniejszych sygnałów przedstawicieli tej grupy na temat konieczności dokonania zmian w polskim systemie kontroli pojazdów samochodowych, Ministerstwo Transportu Budownictwa i Gospodarki Morskiej poprosiło o stanowisko tego środowiska oraz przedstawienie uzgodnionych wewnętrznie postulatów ewentualnych zmian.

 

Dotychczas MTBiGM nie dostało rekomendacji od grupy, dlatego wszelkie informacje podane w artykule dotyczące ewentualnych wysokości mandatów oraz innych rozwiązań, a także sugestie, że są to propozycje MTBiGM nie są zgodne ze stanem faktycznym. Jednocześnie informuję, że redakcja Dziennika Gazety Prawnej nie zwracała się do Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej celem uzyskania bądź potwierdzenia informacji w niniejszej sprawie.

 

Ministerstwo z uwagą zapozna się i oceni propozycje "grupy roboczej" w momencie, kiedy takie propozycje zostaną sformułowane i w oficjalny sposób przekazane do resortu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.