Skocz do zawartości

Mitsubishi Lancer evo 10


pablos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pojawił się u mnie na badaniu wspomniany pojazd

data rejestracji 01-01-2008

Numer vin na pokwitowaniu zaczyna się na J...

Na podłodze pod prawym fotelem numer krótki zaczyna się CZ...

Prawy słupek tabliczka przynitowana na której numer krótki,

Lewy słupek naklejka gdzie widnieją napisy i masy w LBS, po czym na samym dole numer vin odpowiadający temu z pokwitowania, Lewa strona podszybie widać numer vin (tez z pokwitowania) jakby nabity bezpośrednio na desce rozdzielczej.

Właściciel bardzo niemiło mnie potraktował (że, jestem nie douczony itp.) po czym pojechał na inna stacje.

Czy jest możliwa taka sytuacja, żeby pojazd taki uzyskał pozytywny wynik badania tech.

DR czy KP nie widziałem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli był to pojazd wyprodukowany na rynek USA, to teoretycznie ten VIN za szyba może być właściwym numerem nadwozia. Nawet kiedyś MI wypowiedziałao sie w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piśmie jest napisane dla pojazdu z USA, a dla pojazdu z Japonii ??

Czy pojazd może mieć numer ramy nabity na podłodze i numer vin nabity na desce rozdzielczej(dwa różne numery)?

Czy może numer krótki nabity na podłodze winien być "przekreślony"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie. Też kiedyś spotkałem pojazd z dwoma różnymi numerami, oba 17 znaków. Jeden trwale umieszczony, drugi ten zgodny z DR na przynitowanej blaszce, TZ zgodna z numerem nitowanym i DR.

Na podłodze pod prawym fotelem numer krótki zaczyna się CZ...

Prawy słupek tabliczka przynitowana na której numer krótki,

Może to była jakaś wyścigówka kiedyś. Przywiózł kiedyś ktoś subaru z krótkim nr ale z fabryki wyjechał jako pojazd niekompletny do dalszego przystosowania do zawodów miał teczkę papierów. Kwity z subaru i z firmy która dalej przygotowywała do wyścigów. Popatrzyliśmy i pojechał zdziwiony że nie przejdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piśmie jest napisane dla pojazdu z USA, a dla pojazdu z Japonii ?

No, dokładnie to jest w piśmie, że dotyczy to:

"pojazdów w wersji amerykańskiej"

a Japonia produkuje pojazdy w takiej wersji.

Natomiast:

jakby nabity bezpośrednio na desce rozdzielczej.

a w piśmie jest o numerze naniesionym na metalową tabliczkę i przynitowaną do pasa podszybia przedniego, jako o oznakowaniu spełniającym wymogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.