Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

ozii1

Zmiana adresu zameldowania

Polecane posty

ozii1

Witam.

Mam uprawnienia diagnosty ale nigdy nie pracowałem jako diagnosta. Teraz zmieniam miejsce zameldowania do innego powiatu. Czy muszę to zgłosić to do WK? W nowym miejscu zamieszkania mam zamiar podjąć pracę jako diagnosta. Proszę o odpowiedź.

Qnick
Witam.

Mam uprawnienia diagnosty ale nigdy nie pracowałem jako diagnosta. Teraz zmieniam miejsce zameldowania do innego powiatu. Czy muszę to zgłosić to do WK? W nowym miejscu zamieszkania mam zamiar podjąć pracę jako diagnosta. Proszę o odpowiedź.

Uprawnienia mam z woj. lubelskiegoa mieszkam i pracuję w woj. śląskim nic nie musiałem zmieniać.

eborg

Masz papier nadający Ci uprawnienia i on "chodzi" za tobą.

Qnick, czyżby wczoraj było za dużo browarka? :P

ozii1

Dzięki za odpowiedź Panowie :)

Jacdiag
Czy muszę to zgłosić to do WK? W nowym miejscu zamieszkania mam zamiar podjąć pracę jako diagnosta.

Twój pracodawca musi zgłosić do WK, że zatrudnił nowego diagnostę i dostanie zgodę na wykonanie pieczątki

dzu.2012.170.000.00996.019.jpg

1i2 - wyróżnik SKP

3 - indywidualny (stały) nr upoważnienia diagnosty

:D

Qnick
Masz papier nadający Ci uprawnienia i on "chodzi" za tobą.

Uprawnienia mam nadane w lubelskim przez starostę gdzie mieszkałem i jestem w sumie zameldowany cały czas, zmieniłem miejsce zamieszkania i mam meldunek czasowy na woj. śląskie, zatrudniłem się na SKP ale uprawnienia diagnosty nie musiałem zmieniać bo jak piszesz ten papier "chodzi" za mną :)

Qnick, czyżby wczoraj było za dużo browarka?

Nie pije w tygodniu :lol: ..............jeszcze :evil:

JANUSZ60
Uprawnienia mam nadane w lubelskim

Zazwyczaj oglądam pieczątki, ale S/L jeszcze nie widziałem, czyli nie miałem Twego klienta?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.