Skocz do zawartości

1 marca dniem Żołnierzy Wyklętych


Tomek D

Rekomendowane odpowiedzi

http://ipn.gov.pl/aktualnosci/2013/centrala/przywrocmy-ich-pamieci.-narodowy-dzien-pamieci-zolnierzy-wykletych Nie udało się zatrzeć pamięci o nich niewygodnej z resztą dla wielu do dnia dzisiejszego.

W zeszłym roku Pani Prezydent Warszawy wydała 20 milionów na remont pomnika oprawców narodu polskiego, a o obrońcach wolnej polski zaciera się ślady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o obrońcach wolnej polski zaciera się ślady
Kto niby zaciera? Póki co widzę mnóstwo imprez związanych z dzisiejszym dniem. Ba. Miałem okazję zobaczyć grupę rekonstrukcyjną kawalerii konnej na ulicy. Piękny widok. A tak w ogóle w Polsce mamy całkiem pokaźną grupę interesującą się tematem II Wojny Światowej, także zamiast szukać spisków pogadaj z takimi ludźmi. Oni naprawdę mają pokaźną wiedzę i nie mącą jej żadnymi brudami obecnej polityki. I wbrew pozorom nie mają po 100 lat, tylko dwadzieścia-trzydzieści. Nie obawiaj się. Nikt nie zatrze naszej prawdziwej historii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byli ,a nawet chyba jeszcze są wspaniali ,prawdziwi żołnierze . Dziś nawet jednego pokazali w TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale Jan Pospieszalski nie jest dla mnie autorytetem. I film niczego nie dowodzi. Michnik nie powiedział ani słowa - czy to znaczy, że nie pamięta o bohaterach. Ja zakończyłem dyskusję, bo zaraz mnie ktoś od zdrajców narodu wyzwie za pierwsze zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat Michnika był Stalinowskim sędzią ma na koncie wydanie dziewięciu wyroków śmierci, żyje sobie do dziś pobierając wysoką emeryturę.

 

Ja zakończyłem dyskusję, bo zaraz mnie ktoś od zdrajców narodu wyzwie

Kto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat Michnika był Stalinowskim sędzią ma na koncie wydanie dziewięciu wyroków śmierci, żyje sobie do dziś pobierając wysoką emeryturę.

 

Wiesz - takich argumentów używając, to ja Ci się też zapytam - kim musiał być i jaką działalność prowadzić tata bliźniaków Twoich ukochanych, że ich na taką willę w Wawie było stać, a dzieci w filmach (komunistycznych) grały?? 8)

 

A w ogóle Tomku... Takie zarzuty od człowieka co się z czerwoną gwiazdą na motorze wozi... No wiesz... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle Tomku... Takie zarzuty

Jakie zarzuty? Michnik to jest czlowiek Żydo Komuny.

 

kim musiał być i jaką działalność prowadzić tata bliźniaków

 

A Twój Donek w latach 80-tych miał paszport i nikt się go nie pytał co robił 13 grudnia 1981r. :)

 

Takie zarzuty od człowieka co się z czerwoną gwiazdą na motorze wozi... No wiesz... :evil:

 

Przecież nie będę fisiował i na rosyjski motocykl przyklejał znaczków BMW (chociaż z 70% ludzi mówi że to Junak lub BMW), gwiazda z niedźwiedziem to wojskowy znak taktyczny.

Jakoś polubiłem te motocykle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a o obrońcach wolnej polski zaciera się ślady

 

Proponuję poszukać i oglądnąć serial "Żołnierze Wyklęci".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żydo Komuny

 

1. Co to jest Żydo-Komuna?

2. Tomek D - powiedz... Jesteś faszystą?? Bo Twoje wypowiedzi wyraźnie na to wskazują...

 

A Twój Donek w latach 80-tych miał paszport i nikt się go nie pytał co robił 13 grudnia 1981r. :)

 

Żaden on mój. Trzymam się z dala od polityki i żadna strona nie ma mojej sympatii. Mało mnie interesuje co on robił w 1981.

Natomiast brak odpowiedzi w sprawie tatusia braci Kaczyńskich z Twojej strony o czymś świadczy :evil:

 

(PS. Dzieci Tuska grały w filmach?? Mieszkali w willi??) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.