Skocz do zawartości

Naprawa wyposażenia SKP


grzegorz70

Rekomendowane odpowiedzi

Oddaję do naprawy analizator spalin, firma która się tym zajmuje dostarcza mi zastępczy, zalegalizowany analizator. Wysyłam do TDT-u zgłoszenie informacyjne o tym fakcie. Mogę wykonywać badania, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego do TDT-u a nie do swojego WK?

Czyżbyś zgłaszał zmianę wyposażenia stacji na ten analizator?

Nie wiem do kogo wysłać, dlatego pytam. Zakup nowego sprzętu zgłasza się do TDT-u, stąd mój tok rozumowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup nowego sprzętu zgłasza się do TDT-u, stąd mój tok rozumowania.

No ale przecież nie chcesz pracować na tym analizatorze na stałe.

Jeśli zgłaszasz to do TDT to zgłaszasz zmianę wyposażenia i wtedy konieczna jest nowa certyfikacja na tę zmianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zdążą to przyjadą i sprawdzą.

To ciekawa strategia...

Jak przyjadą i sprawdzą to nowe poświadczenie warunków i 700 zł za nową certyfikakację.

 

Idąc ta droga, to nie możesz robić badan przed nową certyfikacja, bo jak jest to napisane na poświadczeniu jest ono ważne jeśli warunki na których zostało wydane nie ulegnął zmianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddaję do naprawy analizator spalin

 

A jak postępujesz gdy masz legalizację analizatora ::? Pytam bo w zasadzie jak oddasz analizator do legalizacji to też badań nie możesz robić, ja mam dwa analizatory i nie mam takiego kłopotu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawa strategia...

Jak przyjadą i sprawdzą to nowe poświadczenie warunków i 700 zł za nową certyfikakację.

Sprawdzają za darmo.

 

[ Dodano: 14-03-2013, 13:52 ]

Idąc ta droga, to nie możesz robić badan przed nową certyfikacja, bo jak jest to napisane na poświadczeniu jest ono ważne jeśli warunki na których zostało wydane nie ulegnął zmianie.

Urządzenie zastępcze możesz zgłosić do TDT. Możesz używać zaraz po zgłoszeniu. Takie były ustalenia na linii MI, TDT PISKP. Było o tym pismo na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzają za darmo.

Wystawiasz moją wiarę na ciężką próbę :o

Nie uwierzę jak tego nie zobaczę :-D

 

Urządzenie zastępcze możesz zgłosić do TDT. Możesz używać zaraz po zgłoszeniu. Takie były ustalenia na linii MI, TDT PISKP. Było o tym pismo na forum

No to mi umknęło...

Jakieś kolejne "prawo powielaczowe"

Ciekawe czy gdzieś jest baza takich pism...

Na forum jest coś zbliżonego do tego, jednak wszystkich pism nie zawiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawiasz moją wiarę na ciężką próbę

 

To uwierz. Zgłaszałem dodatkowo Huntera i nie zapłaciliśmy ani złotówki.

 

Takie były ustalenia na linii MI, TDT PISKP. Było o tym pismo na forum.

 

Było. Pamiętam. Ale nie mogę znaleźć... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerabiałem to kiedyś

analizator pojechał do legalizacji - okazało się że będzie musiał być naprawiony, dostaliśmy zastępczy - miało to trwać kilka dni - dlatego nie zgłaszaliśmy, przeciągnęło się chyba ze dwa miechy i w końcu kupiliśmy nowy, na kontroli panowie popatrzyli że była ciągłość i mamy umowę wypożyczenia i tyle.

 

.....a jak powinno być w 100% zgodnie z prawem - wg mnie tel do TDT :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.