Skocz do zawartości

Inny rok produkcji niz rejestracji


przemekbosch

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • JANUSZ60

    8

  • biker100

    8

  • Qnick

    7

  • blakop

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

hciałem tylko zwrócić uwagę na sytuacje w naszym systemie prawnym, gdzie ludzi, którzy rzetelnie wykonują swoje obowiązki są niekoniecznie dobrze postrzegani (zwłaszcza w naszym środowisku) a wszelkiego rodzaju cwaniactwo jest cechą zaradności w dzisiejszym świecie.

Pięknie to ująłeś Przyjacielu :piwo ale co z tym zrobić :? jak chcę się psa uderzyć to zawrze kij się znajdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem sporo WK sprawdza rok produkcji. Najczęściej jeśli jest z początku roku, to z automatu wysyłają zapytanie do producenta. Ale tez są takie sytuacje, jak ostatnio nawet opisywałem, gdzie człowiek z rejestracji SAM wyznacza rok produkcji klientowi (o trzy lata młodszy) a jak dostaje BT ustalenie danych to jeszcze awanturuje się przez telefon z diagnostą... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety- trochę nasza słowiańska mentalność różni się od germańskiej. Zauważyliście, że:

 

- jak ktoś jedzie od nas wolniej- ci...ta;

- jak ktoś jedzie szybciej od nas- de...il;

- jak ktoś jest uczciwy- fra...er.

 

...takie tam luźne spostrzeżenie podejścia naszych rodaków. Dlatego tak ważna jest nasza postawa- trzeba "zarażać" ludzi naszą uczciwością, rzetelnością i życzliwością. Ja mógłbym naprawdę zrobić drugą pensję w nieuczciwy sposób, ale zawsze delikatnie i dyplomatycznie tłumaczę ludziom, że nie tędy droga. Ten proces potrwa, ale może już nasze dzieci będą mieszkały w normalnym kraju na styl zachodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcę poprawić niezgodności to ja jestem winny (bo widzę) a większość przez wiele lat jest ślepa i organy nadzorujące nie wyciągają konsekwencji od tego co zawinił tylko do mnie "się duszą", że widzę nieprawidłowości i nie uginam się na ich sugestię o nie chodzeniu pod prąd.
niestety ,ale taka jest szczera prawda i nie tylko ty jesteś tak traktowany
Sam doświadczam na własnej skórze tego frajerstwa szukając co i rusz nowej stacji' date=' bo dla właściciela jestem niepożądanym elementem, przez którego ucieka kasa. [/quote'] jak bym ja to pisał :shock::shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adam1501 napisał/a:

Sam doświadczam na własnej skórze tego frajerstwa szukając co i rusz nowej stacji, bo dla właściciela jestem niepożądanym elementem, przez którego ucieka kasa.

jak bym ja to pisał :shock: :shock:

miałem dopisać się do słów Adama ale jakoś... obecnie pozostał mi tydzień wypowiedzenia, złożyłem je sam - miara się przebrała :razz: wielokrotnie słyszałem, że roz...liłem firmę...

No ale będzie wzrost badań i wpływu do kasy, "pocztowiec", który robił przede mną wraca (wstrzymane uprawnienia na 2 lata).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie pozostał mi tydzień wypowiedzenia, złożyłem je sam - miara się przebrała :razz: wielokrotnie słyszałem, że roz...liłem firmę...

No ale będzie wzrost badań i wpływu do kasy, "pocztowiec", który robił przede mną wraca (wstrzymane uprawnienia na 2 lata).

 

Szacunek, że masz ikrę, aby się postawić... Kiedyś zmienimy ten kraj...

Niestety wiara w ideały ma swoją cenę. Ja przed wczoraj miałem przedstawiciela służb mundurowych, na przeglądzie. Dostał negatyw za hamulce. Bardzo się oburzył i na nic zdało się moje kulturalne i merytoryczne tłumaczenie- postraszył mnie, że długo tu nie popracuje i że na drodze wystawi mi mandat nawet jak będę jechał przepisowo, bo "wie Pan, ja mogę wstawić mandat za nieumiejętną jazdę"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zmienimy ten kraj...
sami tego nie zrobimy, jakże prawdziwe i oby prorocze dla naszego środowiska okazały się słowa Mahatmy Gandhiego:

"Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz."

 

*zaproponowałem je jako motto na 2015 rok dla OSDS-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz."

Ty już przeszedłeś ostatnią fazę, wygrałeś dając wypowiedzenie. Mam za sobą podobną ścieżkę i nie narzekam, pomimo że jestem ciągle tym gorszym,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się dlaczego na forum nie biorą udziału "pocztowcy", chociaż wiedzą co o nich myślimy. Mogliby się nie zgodzić z naszymi poglądami i umotywować to po swojemu dlaczego tak robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się dlaczego na forum nie biorą udziału "pocztowcy"

 

A dlaczego mieliby brać? Robią swoje, stemplują jak leci i żadne forum, ani tym bardziej tłumaczenie się, nie jest im potrzebne do szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się dlaczego na forum nie biorą udziału "pocztowcy", chociaż wiedzą co o nich myślimy. Mogliby się nie zgodzić z naszymi poglądami i umotywować to po swojemu dlaczego tak robią.

 

Umotywować... hmm... na pewno jednym z motywów jest chciwość, ale też są pewnie tacy, którzy po prostu boją się szefa... Ale nie czarujmy się- zwykle jest to symbioza chciwości szefa i chciwości diagnosty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się dlaczego na forum nie biorą udziału "pocztowcy", chociaż wiedzą co o nich myślimy. Mogliby się nie zgodzić z naszymi poglądami i umotywować to po swojemu dlaczego tak robią.

Bo oni biorą na stacji a nie na forum :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem dopisać się do słów Adama ale jakoś... obecnie pozostał mi tydzień wypowiedzenia, złożyłem je sam - miara się przebrała :razz: wielokrotnie słyszałem, że roz...liłem firmę...

 

 

Mój kolega na jednej ze stacji ,też jest w okresie wypowiedzenia - niby dlatego ,że nie dopełnił uprawnień - ale głośno się mówi ,że nowo przyjęci 2 diagności mają więcej pozytywów mniej negatywów więc diagnosta który roz.......la firmę idzie na bruk ............. i taka jest rzeczywistość tego systemu :shock::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacunek, że masz ikrę, aby się postawić... Kiedyś zmienimy ten kraj...

Niestety wiara w ideały ma swoją cenę. Ja przed wczoraj miałem przedstawiciela służb mundurowych, na przeglądzie. Dostał negatyw za hamulce. Bardzo się oburzył i na nic zdało się moje kulturalne i merytoryczne tłumaczenie- postraszył mnie, że długo tu nie popracuje i że na drodze wystawi mi mandat nawet jak będę jechał przepisowo, bo "wie Pan, ja mogę wstawić mandat za nieumiejętną jazdę"...

Gacusiu podziwiam Cię za ten stoicki spokój, ja chyba bym tego tak nie zostawił , albo bym mu nakopał w dupę , albo nagrał jego wypowiedz i udał się z nią w odpowiednie miejsce ( w końcu to grożba), namawianie do poświadczenia nieprawdy poprzez zastraszanie ( utrata pracy ) . Ty wykonując rzetelnie swoje obowiązki, nie robiąc nic czego byłbyś nie pewny możesz jemu narobić problemów , koleś mandatami Cię straszy do tego . jeszcze mogłeś wręczyć mu paczkę prezerwatyw aby sie nie rozmnażał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.