Skocz do zawartości

zatrzymany DR - klient nie chce zapłacić


cychu

Rekomendowane odpowiedzi

No wiesz... na upartego to i znajdziesz w Polsce diagnostów którzy nic nie słyszeli o 996 albo i 155 i jadą jeszcze na 227 i pierwszych badaniach... Albo są i tacy co o zmianach przepisów dowiadują się, bo program zmienił opcje... :evil:

Niestety jest to gorzka prawda ale prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • cychu

    11

  • Janusz S

    7

  • danielg539

    6

  • wojteczek

    5

widze ze temat mocno sie rozwinał,to dobrze warto wysłuchac opini kolegow...do dzis klientka nie pojawiła sie na SKP DR odeslany do WK,po czasie nabrałem przekonania ze dobrze postapiłem przemyslalem to i uwazam ze stacja na ktorej pracuje i tak zrobila duzy krok w strone klienta bo tak sie utarło na naszym terenie ze nie pobieramy niestety oplaty za ponowne badanie,przykre ale tak jest i mimo to klient nie potrafi tego docenic ze zalezy nam przedewszystkim na tym aby auto było sprawne i nie stwarzalo zagrozenia w ruchu a nie na pobraniu oplaty i wbiciu pieczatki w DR.jak sie sprawa zakonczy poinformuje kolegow ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak odbierze dowód. Coś mi się zdaje, że jeszcze wróci do Ciebie. Jeśli zgłosi, że zgubiła a WK otrzyma dowód od SKP to chyba będzie się musiała tłumaczyć. Tak czy inaczej czekamy na wieści :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak odbierze dowód

 

No jak to jak :) Naprawi zrobi badanie ponowne na tej samej SKP w ciągu 14 dni pojedzie do WK odbierze DR i wróci po stempelek. Na innej SKP będzie potrzebować czerwone tablice i PC bo DR nie ma a zaginięcia raczej nie zgłosi.

 

cychu, teraz skoro auto stoi na placu SKP proponuje wystosować pisemko że w związku z postojem i brakiem chęci odebrania pojazdu przez właściciela od dnia ..... będzie naliczana opłata za parking w wysokości .... Pln za każdy dzień postoju :lol: to powinno przyspieszyć chęć zabrania szrota z terenu SKP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cychu, teraz skoro auto stoi na placu SKP proponuje wystosować pisemko że w związku z postojem i brakiem chęci odebrania pojazdu przez właściciela od dnia ..... będzie naliczana opłata za parking w wysokości .... Pln za każdy dzień postoju :lol: to powinno przyspieszyć chęć zabrania szrota z terenu SKP.
Kolega już pisał, że właścicielka pojechała bez dowodu, więc nie problemu ze stojącym na placu pojazdem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie utarło na naszym terenie ze nie pobieramy niestety oplaty za ponowne badanie

Czyżby nowa powszechna forma promocji - na OSKP w której pracuję też nie pobieramy, ale paragon idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby nowa powszechna forma promocji - na OSKP w której pracuję też nie pobieramy, ale paragon idzie.

 

A u mnie wszystko i za wszystkie usterki nie ma lekko no i ja też nie mam lekko z klientami :D

Jak ma wpisane 2 usterki to płaci za dwie jak 3 to za 3 a co, porządek musi być. Niektórzy są strasznie oburzeni ale ja mam to gdzieś :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma wpisane 2 usterki to płaci za dwie jak 3 to za 3 a co, porządek musi być. Niektórzy są strasznie oburzeni ale ja mam to gdzieś :-P

Qnick zmiękniesz jak ciągu roku, albo dwóch lat ilość badań na Twojej SKP spadnie do tysiąca. ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qnick zmiękniesz jak ciągu roku

 

Już cztery lata nie wymiękam, trzeba sobie wychować klientów :cool: a ilość badań jakoś drastycznie nie spada. Spada i owszem, ale jest to raczej spowodowane nowymi SKP do których klienci się rozjeżdżają ze wszystkich istniejących już SKP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qnick zmiękniesz jak ciągu roku

 

Już cztery lata nie wymiękam, trzeba sobie wychować klientów :cool: a ilość badań jakoś drastycznie nie spada. Spada i owszem, ale jest to raczej spowodowane nowymi SKP do których klienci się rozjeżdżają ze wszystkich istniejących już SKP.

 

Właśnie o tym mówię. Jak Ci się rozjedzie połowa klientów po innych SKP, to zmiękniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tym mówię. Jak Ci się rozjedzie połowa klientów po innych SKP, to zmiękniesz.

 

Jasne lepiej na "poczcie" robić, weźcie się zastanówcie :razz: , a może klepcie wszystko jak leci bo się klienci rozjadą :x i proszę nie płakać nad cenami badań że są niskie, bo jak widać nie są, skoro stać was na sponsorowanie badań poprawkowych jak niektórzy tu piszą :razz: Szkoda gadać lepiej skończyć :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.