Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

mario534

Ciągnik rolniczy z Anglii, brak danych!!!!!!!

Polecane posty

mario534

Witam, bardzo proszę o pomoc kolegów mam klienta z ciągnikiem pochodzenia z Wielkiej Brytanii. Jest to zetor 7441 z 2007 roku, w dowodzie angielskim jest beardzo mało danych, mam problem z ustaleniem MMC przyczepy z hamulcem (bez hamulca 1500kg). Na tabliczce jest tylko MW- 5400 i naciski odpowiednio: 25,7 / 40 KN.

Proszę o ewentualną pomoc pozdrawiam i z góry dziękuję.

mario534

http://agroport.pl/tutori...r-7441-proxima/

wszystko tak tylko mam problem z ustaleniem MMC przyczepy z hamulcem a tutaj nie ma tej wartości, wpisałem klientowi 8500kg ale nie mam pewności- są to dane do starszego modelu 7440.

Grzegorz Łódź
wpisałem klientowi 8500kg

W katalogu ITS znalazłem przedział 4000-10000 kg :-?

DARIO64
40 KN.

Sugerując się tylko naciskiem :

4000-10000 kg

Potrzebny numer homo lub wersja, wariant .

danielg539
4000-10000 kg

pocieszające jest to, że

wpisałem klientowi 8500kg
to co mario534, wpisał w DIP zawiera się wtym przedziale.

mario534

Sam nie dowierzałem sluchając pani z Kalisza- ZETOR POLSKA, mianowicie MMC bez hamulca 1500kg, MMC z hamulcem 32000kg- wyciąg z homo......!!!!!!!!!!!!!!

danielg539
Sam nie dowierzałem sluchając pani z Kalisza- ZETOR POLSKA, mianowicie MMC bez hamulca 1500kg, MMC z hamulcem 32000kg- wyciąg z homo......!!!!!!!!!!!!!!

Też w to nie wierzyłem ale sam widziałem takie homo. Jak mnie pamięc nie myli był to zetor 6441 i O1 wynosiła 40 000 kg - DMC ciągnika. Dodatkowo w homo był jakis podział mas w zalezności od nachylenia drogi.

DARIO64

Dlatego pisałem

Potrzebny numer homo lub wersja, wariant .

bo są

O1 wynosiła 40 000 kg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.