Skocz do zawartości

JESIEŃ 2013


Rekomendowane odpowiedzi

witam kolegów co prawda nie mogę się pochwalić długoletnia praktyka jako diagnosta ale jeżeli organizujecie w okolicy Leszna spotkanie to chętnie się przyłącze i mogę służyć pomocą w zakresie nagłośnienia tak do 100 osób na sali małe hobby DJ a :cool:

dla organizatora tel 509 302 551

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 212
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Psuj

    25

  • blakop

    20

  • pentagram

    19

  • markes30

    18

Top Posters In This Topic

Posted Images

Już raz robiliście w lubelskim i nie wyszło :-?

Ale przyznam, że bardziej mi Lublin podchodzi niż ten Sokołów... (to już jest gdzieś koło Łukaszenki, prawda??) :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już raz robiliście w lubelskim i nie wyszło

 

Nic żeśmy nie robili tylko proponowali ale brać diagnostyczna nas olała więc nie wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosna 2014 będzie w okolicach Sokołowa Podlaskiego

Miejsce jak najbardziej do zaakceptowania, ale nie ukrywam, żebardziej by mi odpowiadało:

ale możemy coś wykminić w Lubelskim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słychać to Wiosna 2014 będzie w okolicach Sokołowa Podlaskiego także to bliżej do Leszna, ale w Olsztyńskim :)

Tym co nie wiedzą powiem że kiedy się bawiliście w sobotę i zadzwonił do mnie ketiw ,moja ślubna podjęła decyzję(z kobietami się nie dyskutuje z wyjątkiem tych którym się mówi że mają do gadania tyle co żyd za okupacji :) ),że następne spotkanie ma być w Gródku nad Bugiem

http://grodeknadbugiem.pl/

 

Ale przyznam, że bardziej mi Lublin podchodzi niż ten Sokołów... (to już jest gdzieś koło Łukaszenki, prawda??)

Jak chcesz do kolegi 8/15 dotrzeć drogą wodną ,to nie ma sprawy(sprawdź co to znaczy nad Bugiem :D , potkniesz się na schodach a obudzisz ..)

 

Teraz kwestia terminu . 20,21.IV wypada Wielkanoc , czy weekend po świętach a przed majowym będzie odpowiadał .

 

Marszrutę naszych spotkań widzę tak :

-wiosna Gródek

-jesień Lublin

- wiosna Podkarpackie

 

Jak podkarpackie i dane mi będzie być , to żeby kij na kiju stawał to muszę się spotkać z Jaroludem ,a wtedy .. :D .

mamy zaległe sprawy jeszcze z Leszczynka .

 

Gdziekolwiek ,gdzieś, będzie się działo.

Co do karaoke ,moja ślubna uwielbia Zenka Martyniuka . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.