Skocz do zawartości

JESIEŃ 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję pierwszy weekend września (07-08.09.2013)

Istnieje duża szansa, że przyjadę :-D

Jak na razie nic nie mam zaplanowanego na ten weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 212
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Psuj

    25

  • blakop

    20

  • pentagram

    19

  • markes30

    18

Top Posters In This Topic

Posted Images

Istnieje duża szansa, że przyjadę :-D

Jak na razie nic nie mam zaplanowanego na ten weekend.

 

Jak tak to zaklepujemy weekend piątek 6-7-8 września.

Propozycja jest następująca:

Dla wszystkich forumowiczów, mających ochotę się spotkać i pogadać, jestem w stanie załatwić mały zajazd tylko do naszej dyspozycji.

Wersja spotkania ALL - we własnym zakresie (tzw. koszyczkowe). Każdy zabiera ze sobą to co lubi jeść i pić.

Zajazd Leśny mieści się w miejscowości Aleksandrówek (8 km od Łasu, 2 km od bazy lotniczej w Teodorach (trasa Łask - Piotrków Trybunalski))

Planowany przyjazd godzina 16-00 piątek 6 września - wyjazd 16-00 niedziela 8 września.

Koszt 50zł (bez względu na to czy ktoś przyjedzie w piątek czy w sobotę).

W tej cenie mamy 2 doby, 2 grille (gazowy i węglowy), nalewak z piwem (ode mnie), ognisko, stół do pingponga.

Zdjęcia zajazdu wrzucę niezwłocznie. (tylko odnajdę :cool: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest na dobrej drodze, etap formalny moje podanie przeszło z wynikiem pozytywnym. Troszkę obawiam się o punkty przy ocenie merytorycznej ale zeznałem że Psuj będzie prowadził szkolenie, a że był on u mnie w domu to żona powiedziała że mu dobrze z oczu patrzy...hehe...

Kolego Markes a powiedz jeszcze jak tam z wyposażeniem w gary i talerze no i czy sprzęt multimedialny jest (szkło znaczy się).

Ostateczną odpowiedź mam dostać 01.08 i spodziewam się że będzie pozytywna.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Markes a powiedz jeszcze jak tam z wyposażeniem w gary i talerze no i czy sprzęt multimedialny jest (szkło znaczy się).

Sprzęt multimedialny i oprawę muzyczna jak zwykle załatwiasz TY. :D

Gary będą, można profilaktycznie zabrać jakieś kubki plastikowe. Jest możliwość załatwienia 2 prostych śniadań (jajecznica, parówka, serek )po 7,50zł i jednego obiadu za 15zł razem 30zł tylko wieczorki zostaną koszyczkowe co wy na to?

Od 1 sierpnia jadę na urlop i wracam 15. Pomyślcie, załatwcie zezwolenie w domu. Po 15 sierpnia będę zbierał zgłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślcie, załatwcie zezwolenie w domu.
wstępne już jest (90%) :-D , także do 15.08 będzie wiadomo na 100%.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zgłoszenie jak najbardziej aktualne, jeśli nic po drodze się nie wydarzy - jestem 6-go razem z kolegą. Możemy zabrać kogoś po trasie Jasło-Tarnów-Katowice-Piotrków Tryb. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość załatwienia 2 prostych śniadań (jajecznica, parówka, serek )po 7,50zł i jednego obiadu za 15zł razem 30zł tylko wieczorki zostaną koszyczkowe co wy na to?

Jestem za - w szczególności za tym obiadem.

 

p.s. Markes miłego odpoczynku na urlopie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli było by tak

piątek - kolacja we własnym zakresie (grill lub ognisko)

sobota - śniadanie, obiad kupne, kolacja we własnym zakresie (grill lub ognisko)

niedziela - śniadanie kupne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I taki zestaw + nocleg to ile??

 

Dla wszystkich forumowiczów, mających ochotę się spotkać i pogadać, jestem w stanie załatwić mały zajazd tylko do naszej dyspozycji.

Wersja spotkania ALL - we własnym zakresie (tzw. koszyczkowe). Każdy zabiera ze sobą to co lubi jeść i pić.

Zajazd Leśny mieści się w miejscowości Aleksandrówek (8 km od Łasu, 2 km od bazy lotniczej w Teodorach (trasa Łask - Piotrków Trybunalski))

Planowany przyjazd godzina 16-00 piątek 6 września - wyjazd 16-00 niedziela 8 września.

Koszt 50zł (bez względu na to czy ktoś przyjedzie w piątek czy w sobotę).

W tej cenie mamy 2 doby, 2 grille (gazowy i węglowy), nalewak z piwem (ode mnie), ognisko, stół do pingponga.

 

Jest możliwość załatwienia 2 prostych śniadań (jajecznica, parówka, serek )po 7,50zł i jednego obiadu za 15zł razem 30zł tylko wieczorki zostaną koszyczkowe co wy na to?

 

 

Kalkulator Ci pożyczyć... ??? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalkulator Ci pożyczyć... ??? :evil:

 

Po pierwsze - po co się wypowaidasz w temacie, jak wiadomo, że Cię z domu w piątek nie puszczą...

Po drugie - tak - może nie mam ochoty liczyć i liczyłem na podsumowanie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli było by tak

piątek - kolacja we własnym zakresie (grill lub ognisko)

sobota - śniadanie, obiad kupne, kolacja we własnym zakresie (grill lub ognisko)

niedziela - śniadanie kupne

Taki zestaw to 50zł+30zł =80zł od osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co się wypowaidasz w temacie, jak wiadomo, że Cię z domu w piątek nie puszczą...

 

Jak już to z obstawą przyjadę. Z Psujką i Psujątkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś do Leszna przyjechał fajnie wyznaczoną trasą :D (było to widać po ilości błota na samochodzie :D ) :D:D:D:D . Chłopaki może wyznaczycie Blakopowi trasę :-D:-D:-D:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś do Leszna przyjechał fajnie wyznaczoną trasą :D (było to widać po ilości błota na samochodzie :D )

 

:evil: , co bym się tak cieszył. Tobie również może się zdarzyć :shoot:::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak to zaklepujemy weekend piątek 6-7-8 września.

Propozycja jest następująca:

Dla wszystkich forumowiczów, mających ochotę się spotkać i pogadać, jestem w stanie załatwić mały zajazd tylko do naszej dyspozycji.

Wersja spotkania ALL - we własnym zakresie (tzw. koszyczkowe). Każdy zabiera ze sobą to co lubi jeść i pić.

Zajazd Leśny mieści się w miejscowości Aleksandrówek (8 km od Łasu, 2 km od bazy lotniczej w Teodorach (trasa Łask - Piotrków Trybunalski))

Planowany przyjazd godzina 16-00 piątek 6 września - wyjazd 16-00 niedziela 8 września.

Koszt 50zł (bez względu na to czy ktoś przyjedzie w piątek czy w sobotę).

W tej cenie mamy 2 doby, 2 grille (gazowy i węglowy), nalewak z piwem (ode mnie), ognisko, stół do pingponga.

I co dalej w temacie się dzieje, zacytuję:

to jest dopiero propozycja? czy już na 100%

Czy ktoś zbiera deklaracje (a jak tak to do kiedy?), czy już można dać sobie spokój - bo sezon urlopowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co dalej w temacie się dzieje, zacytuję:

 

Od 1 sierpnia jadę na urlop i wracam 15. Pomyślcie, załatwcie zezwolenie w domu. Po 15 sierpnia będę zbierał zgłoszenia.

 

i

 

Jest możliwość załatwienia 2 prostych śniadań (jajecznica, parówka, serek )po 7,50zł i jednego obiadu za 15zł razem 30zł tylko wieczorki zostaną koszyczkowe co wy na to?

Na poprzedniej stronie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.