Skocz do zawartości

Zasady kontroli i zgłasania zmian w pojeździe


blakop

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie tak twierdzę??

 

Chodzi mi o to, że ogólnie przy każdej okazji twierdzisz, że trzeba urynkowić cennik i w ogóle, ale argument, że przegrają na tym uczciwe skp robiące nie za wiele badań a "poczta" robiąca 25 tys rocznie będzie się miała coraz lepiej, nie dociera do Ciebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegrają na tym uczciwe skp robiące nie za wiele badań a "poczta" robiąca 25 tys rocznie będzie się miała coraz lepiej

 

A teraz niby tak nie jest? :)

Więc jednak chyba nie taki opcjonalny ten nadzór... I do tego zmierzam. A Ty jak czegoś nie rozumiesz, to pytaj, a nie wyciągaj błędne wnioski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz niby tak nie jest?

 

Nie.

 

A Ty jak czegoś nie rozumiesz, to pytaj, a nie wyciągaj błędne wnioski...

 

Wnioski wyciągnąłem odpowiednie.

 

argument... ...nie dociera do Ciebie

 

Bo nie dociera, że po uwolnieniu cen, stacji która uczciwie robi badania i kręci na granicy opłacalności, nie będzie stać na obniżenie ceny. A poczta postawi na ilość i przy takiej masie badań zejdzie z ceny i wykończy uczciwą konkurencję. Dokładnie to samo stało by się w starostwach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie dociera, że po uwolnieniu cen, stacji która uczciwie robi badania i kręci na granicy opłacalności, nie będzie stać na obniżenie ceny. A poczta postawi na ilość i przy takiej masie badań zejdzie z ceny i wykończy uczciwą konkurencję

 

Swięta racja :ok

 

Dokładnie to samo stało by się w starostwach.

 

Ciekawy jestem jak by wtedy "śpiewał" blakop :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę policjanta na drodze, który zatrzymuje Seicento VAN-a VAT1 bez kratki i z tylnym siedzeniem - następnie pyta właściciela kiedy to zamontował, a uzyskawszy odpowiedź, że 29 dni temu - przeprasza, zwraca DR, nie powiadamia dyrektora izby skarbowej i życzy przyjemnej jazdy :cool:

f-sz działa w oparciu o przepisy i dokumenty.

Poprosi o dokument z datą który potwierdza dokonanie zmian, przecież to musi zrobić jakaś firma a nie pan ziutek w garażu.

Kierujący nie ma papierów to traci DR. Sprawa jak z LPG, brak wbitego w DR to poproszę dokumenty od gazu, nie ma bo nie doszły to poproszę fakturę z montażu, jak nie ma to DR będzie czekał w WK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem jak by wtedy "śpiewał" blakop

 

Nie śpiewał by, bo już nie pracuje w urzędzie. Ale sytuacja by w starostwach wyglądała tak jak na stacjach teraz:

K (klient) - chcę zarejestrować auto

U (urzędnik) - brakuje panu dokumentu X i musi pan wykonać badanie Y

K - ale Tam tego nie wymagają

U - ale u nas się wymaga

K - to ch..j wam w d...pę, nie chcecie zarobić to spier....cie

 

godzinę później u kierownika w WK

S (szef) - co ty odwalasz? potracimy wszystkich klientów. Musisz być elastyczny. Następnym razem masz po nagrodzie.

U - Szefie, ale przepisy...

S - co ty mi tu o przepisach !!! Podpisuj albo wypier...aj !!!

 

Koniec scenki obyczajowej... Miło by było, prawda ? Chociaż Policja, CBŚ i CBA by mogły się wykazać... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S (szef) - co ty odwalasz? potracimy wszystkich klientów. Musisz być elastyczny.

To wszyscy tak samo mają... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S (szef) - co ty odwalasz? potracimy wszystkich klientów. Musisz być elastyczny.

To wszyscy tak samo mają... :razz:

 

Mieli by. Przynajmniej ja to tak odczytałem. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psuj napisał/a:

Chociaż Policja, CBŚ i CBA by mogły się wykazać..

 

Ich też na wolny rynek

 

Czyli kto ma kasę ten ma władzę :( - wiem, że już tak jest ale jak na razie nie zostało to ogłoszone oficjalnie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kto ma kasę ten ma władzę - wiem, że już tak jest ale jak na razie nie zostało to ogłoszone oficjalnie

Danielu :( ostatnio robiłem dbt kierowcy tira z ukrainy bo ITD zatrzymała DR za łyse opony w naczepie,i tak właśnie jest kto ma kasę,ten Pan i władca :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.