Skocz do zawartości

ORNETA . 3 dignostów przed sądem.


jurek014

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • kowal

    13

  • blakop

    8

  • Grzegorz Łódź

    6

  • biker100

    5

niestety,wśród naszych kolegów jest dalej znaczna część co robią przeglądy na ,,lewo".

W moim mieście na 30 stacji w 5 można dalej załawtić ,,sprawe".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim mieście na 30 stacji w 5 można dalej załawtić ,,sprawe".

Podaj miasto, zgłoś to odpowiednim służbom ale nie pisz tak ogólnie bo rzucasz złe światło na całe środowisko diagnostów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fałszowali dokumenty z przeglądu stanu technicznego samochodów

Jak zwykle chwytliwy tytuł. Sfałszowany dokument to z reguły podrobiony dokument a diagności nie podrabiali. Nie zmienia to faktu, że się doigrali. I bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie szukasz pracy ? :)

 

[ Dodano: 15-05-2013, 09:41 ]

takich skp.jest dużo i dopóki nic się nie zmieni w temacie badań będa takie sytuację , diagnostów przybywa . skp. też i jedna będzie zastępować drugą i robić to samo ,bo liczy się kasa . w opisach pisze że konkurencja ich załatwiła , nie ładnie :( najlepiej jest robić swoje i nie interesować się innymi , bo jeśli nie ma konkurencji to też nie dobrze :) a pod.......nie może się czkawką odbić . :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam nie daleko i wszyscy wiedzieli dobrze ,że jak tam pojedziesz masz wszystko załatwione

 

Masz szansę to zmienić, złóż podanie o pracę i udowodnij, że badanie bez pojazdu jest niemożliwe :evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam nie daleko i wszyscy wiedzieli dobrze ,że jak tam pojedziesz masz wszystko załatwione . :shock:

 

Ty też wiedziałeś? I nie powiadomiłeś nikogo?

A wiesz, że na to tez jest paragraf? Więc sugeruje nieco więcej przemyślenia zanim się jednak bądź co bądź publicznie coś takiego napisze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 km , to może nie daleko. :D

O wielu stacjach wiemy , że coś jest nie tak i co możemy zrobić . Jak władza wie i nic nie robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty też wiedziałeś? I nie powiadomiłeś nikogo?
O wielu stacjach wiemy , że coś jest nie tak

 

panowie czy za mało mamy kłopotów :razz: po co rozdrapywać rany :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty też wiedziałeś? I nie powiadomiłeś nikogo?

Trzeba się dobrze zastanowić, kogo i jak powiadomić, zważywszy, iż prawie wszyscy w środowisku o tym wiedzą,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi , że wszyscy wiedzą gdzie mozna zrobić przegląd bez problemów , może bez samochodu gdzie diagnosta jest głuchy i ślepy , przecież nic siebie da ukryć i co i nic -dlatego gadanie , dlaczego nic nie zrobiłeś , a wiedziales - w tym kraju są do tego odpowiednie organy którym powinno na tym zależeć , aby naprawić ten system

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raz wyłapałem lewą pieczątkę naszej stacji, wyglądała jak z małego drukarza (taka zabawka dla pociech), powiadomiłem służby i co i po pewnym czasie służby zaczęły sugerować że to może ja rok wcześniej na lewo klepnąłem to badanie bo właściciel twierdzi że zawsze u nas robi badania i on nic nie wie na ten temat. A u nas w systemie gościa brak. Więc pan komisarz stwierdził że to może ja na boczku klępę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi , że wszyscy wiedzą gdzie mozna zrobić przegląd bez problemów , może bez samochodu gdzie diagnosta jest głuchy i ślepy , przecież nic siebie da ukryć i co i nic -dlatego gadanie , dlaczego nic nie zrobiłeś , a wiedziales - w tym kraju są do tego odpowiednie organy którym powinno na tym zależeć , aby naprawić ten system

znam taką historie :razz: przyjeżdża klient na BT i prosi o BT bezstresowe :shock:

 

[ Dodano: 15-05-2013, 20:03 ]

Więc pan komisarz stwierdził że to może ja na boczku klępę.

na boczku :D to jajecznice można sobie usmażyć :P, a nie BT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raz wyłapałem lewą pieczątkę naszej stacji, wyglądała jak z małego drukarza (taka zabawka dla pociech), powiadomiłem służby i co i po pewnym czasie służby zaczęły sugerować że to może ja rok wcześniej na lewo klepnąłem to badanie bo właściciel twierdzi że zawsze u nas robi badania i on nic nie wie na ten temat. A u nas w systemie gościa brak. Więc pan komisarz stwierdził że to może ja na boczku klępę.

 

No i chciej tu być uczciwy :razz: k...wa, chcesz coś z tym syfem począć to zaraz jesteś podejrzany ( ale dobre i logiczne myślenie prokuratora "doniósł sam na siebie" ) , normalnie rzygać się chce :razz: i pojawia się stara zasada żeby lepiej nic nie widzieć jak nie chcesz się po sądach szlajać :razz: Przykre ale prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
No i chciej tu być uczciwy k...wa, chcesz coś z tym syfem począć to zaraz jesteś podejrzany ( ale dobre i logiczne myślenie prokuratora "doniósł sam na siebie" ) , normalnie rzygać się chce i pojawia się stara zasada żeby lepiej nic nie widzieć jak nie chcesz się po sądach szlajać Przykre ale prawdziwe.

Otóż to. Najlepiej robić swoje i za dużo się nie rozglądać na innych bo można się przejechac. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

No i końcu sprawa się zakończyła w ORNECIE i wyrwano 3 chwasty - piszę chwasty ,bo nie pierwszy raz toczyły się sprawy przeciwko tym panom i w końcu znaleziono dowody przeciwko ich pracy i klepaniu badań bez pojazdów i innych szwindli :shock::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie co z właścicielem stacji.

 

A to wspólnicy byli?? Czuję zwolennika dP... ;)

Ja bym jeszcze dla pewności posadził żonę tego właściciela i jego dzieci. Na pewno też współuczestniczyli... jestem tego pewien nawet nie znając szczegółów sprawy... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to wspólnicy byli?? Czuję zwolennika dP... ;)
aż ciśnie się na usta "— No, i cóż, drogi blakop? Co pan myślisz o tej sprawie? Jakie wyprowadzasz wnioski?" :P

 

Watsonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to wspólnicy byli?? Czuję zwolennika dP...
po te sarkazmy

 

parę postów wcześniej pisałeś

 

Ty też wiedziałeś? I nie powiadomiłeś nikogo?

A wiesz, że na to tez jest paragraf? Więc sugeruje nieco więcej przemyślenia zanim się jednak bądź co bądź publicznie coś takiego napisze...

 

a teraz nagle stałeś się dobry dla ludzi którzy w perfidny sposób wykonywali badania bez pojazdów i to nie pierwsza sprawa była .Czy na tym ma to polegać - jak chcesz naprawić system nie elminując takiej patologi.

 

OSKP w bazie PKS - już działa dalej -ściągnęli na razie jednego diagnostę z innej stacji ,co do wyroków jeszcze dokładnie nie wiem ,ale jeden sam się poddał karze .Na pewno zaraz będzie wiadomo co i jak........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.