Skocz do zawartości

Inne badania na OSKP


blakop

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi się wydaje że tę kwestię "załatwią" opłaty związane z utworzeniem jednostki uprawnionej .

 

Dario - nic to nie załatwi, bo będzie dotyczyło produkcji jednostkowych. A nam chodzi o to, czy możesz klientowi, poza badaniem sprawdzić np amory w aucie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • blakop

    12

  • Psuj

    11

  • Grzegorz Łódź

    9

  • biker100

    9

A nam chodzi o to, czy możesz klientowi, poza badaniem sprawdzić np amory w aucie...

a ja tam sprawdzam a co pewnie jak większości z nas :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dario - nic to nie załatwi, bo będzie dotyczyło produkcji jednostkowych

Odniosłem się tylko do tego co napisał blakop w sprawie jednostki uprawnionej na OSKP -w/g mnie nieopłacalne.

A nam chodzi o to, czy możesz klientowi, poza badaniem sprawdzić np amory w aucie.

To definitywnie rozwiązałby zapis o którym jest mowa w innym temacie(nie chce mi się wałkować w kółko tej samej tezy :) ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam sprawdzam

A jeśli ktoś uważa, że nie wolno, to niech sprawdza szybko.

I skończmy już tę dyskusję, bo w tym burdelu prawnym jeszcze długo nie będzie normalnie,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo nowy początek tego co JANUSZ60 napisał

dlatego mówię że nie ma co się wkurzać :razz: trzeba pomyśleć że jeszcze parę minut pracy i można się Odstresować :D:piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę jeszcze swoje 3 grosze.

SKP podlegają pod działalność regulowaną i zgodnie z rozporządzeniem na szyldzie powinny znajdować sie godziny pracy SKP czyli poza tymi godzinami SKP nie powinna wykonywać czynności urzędowych (badań technicznych) ale nie widzę żadnej przeszkody aby w tym czasie na kanale przeglądowym wykonywać inne czynności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę jeszcze swoje 3 grosze.

SKP podlegają pod działalność regulowaną i zgodnie z rozporządzeniem na szyldzie powinny znajdować sie godziny pracy SKP czyli poza tymi godzinami SKP nie powinna wykonywać czynności urzędowych (badań technicznych) ale nie widzę żadnej przeszkody aby w tym czasie na kanale przeglądowym wykonywać inne czynności.

 

To odgrodzenie stanowiska SKP niczego nie wnosi w temacie czynności na nim wykonywanych.

Oddziela się fizycznie stanowisko a nie czynności.

Tu pewnie chodziło o hałas. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu pewnie chodziło o hałas. :evil:
i bezpieczeństwo.
na szyldzie powinny znajdować sie godziny pracy SKP czyli poza tymi godzinami SKP nie powinna wykonywać czynności urzędowych (badań technicznych) ale nie widzę żadnej przeszkody aby w tym czasie na kanale przeglądowym wykonywać inne czynności.
ba, wykonywanie innych czynności niż związane z badaniami technicznymi w czasie gdy takowego badania się nie wykonuje (w godzinach urzędowania) też nie jest zabronione.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To odgrodzenie stanowiska SKP niczego nie wnosi w temacie czynności na nim wykonywanych.

 

Oczywiście, że wnosi. Za ścianą robi się naprawy i regulacje, na skp tylko badania techniczne i sprawdzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ścianą robi się naprawy i regulacje, na skp tylko badania techniczne i sprawdzenia...
wszystko zależy z której ściany stoisz :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.