Skocz do zawartości

Tezy wypracowane przez grupę roboczą MTBiGM


blakop

Rekomendowane odpowiedzi

podniosą cennik to oczywiście uderzę do właściciela o podwyżkę :lol: spróbować zawsze można :)
nie będziesz sam :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 167
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • aboz

    22

  • blakop

    19

  • biker100

    19

  • DARIO64

    14

Top Posters In This Topic

Marzyciele

 

Przecież w ministerstwie i na spotkaniach ciągle powtarzają że nie ma szans na podwyżki bo nie ma ku temu woli politycznej

 

Nie obrażaj :D przecież wiem że nie ma szans na razie :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wola polityczna by się znalazła, gdyby właściciele SKP zechcieli ruszyć szanowne tyłki i coś zrobić. Ale większość ogląda się na innych, może ktoś za nich coś zrobi. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale większość ogląda się na innych, może ktoś za nich coś zrobi. :sad:
nie tylko większość właścicieli SKP ale również i w naszym środowisku jest identycznie, niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale również i w naszym środowisku jest identycznie, niestety.

 

A masz ochotę uczestniczyć w ciągłych kłótniach i pyskówkach tych co "czegoś" należą (OSDS, KD i tym podobne organizacje) bo ja niekoniecznie :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ja niekoniecznie :-P
Qnick Twój wybór wolny kraj, jesteś wolnym obywatelem Twoje wybory są suwerenne, tylko nie narzekaj później, że nikt nic nie robi. Parafrazując cytat sławnego polityka "Nie pytaj, co zrzeszeni diagności mogą zrobić dla ciebie, ale co ty możesz zrobić dla środowiska UDS-ów".

 

[ Dodano: 13-07-2013, 21:15 ]

A masz ochotę uczestniczyć w ciągłych kłótniach i pyskówkach tych co "czegoś" należą
Nic o mnie beze mnie - tego pragnę od zawsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie narzekaj później, że nikt nic nie robi

Nie narzekam, im życzę powodzenia choć w to jakoś niespecjalnie wierzę póki co obserwując co się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz ochotę uczestniczyć w ciągłych kłótniach i pyskówkach tych co "czegoś" należą

Tylko że ja zauważyłem że najwięcej mają do powiedzenia(narzekania) ci co do niczego nie należą i wolą poobserwować . :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja zauważyłem że najwięcej mają do powiedzenia

 

Jak mawia jeden klasyk z innego forum "mi to lotto". Ani mi taka organizacja nie pomoże ani nie zaszkodzi podobnie jak inne tego typu, ale jej kibicuję niech się prężnie rozwija :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wola polityczna by się znalazła, gdyby właściciele SKP zechcieli ruszyć szanowne tyłki i coś zrobić. Ale większość ogląda się na innych, może ktoś za nich coś zrobi. :sad:

 

To nie chodzi o wole polityczną, bo w niezwykle prosty sposób własciciele SKP mogli by podnieśc swoje dochody o kilkadziesiąt procęt. Wystarczy tylko, aby skutecznie egzekwowali zapisy prawa a wówczas znaczny odstetek pojazdów zakończył by badanie z wynikiem N i wpadła by kasa za badanie poprawkowe. Niestety ale im łatwiej jest namawiać diagnostów do klepania na prawo i lewo ale jak wiadać taki tok postępowania przypomina strzał do własnej bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze inna opcja. Za jakiś czas mamy kolejne wybory do sejmu itd. Kandydaci chętni do reelekcji, są gotowi do działania. Wystarczy im podsunąć temat. Cena za badanie nie zmieniona od 2004 r., zlikwidowano pierwsze badania w kraju i w 2013 roku urwano nam z dochodu 1% VAT i jeszcze wyłączono z OSKP badania SAM.

To są argumenty. Ale trzeba je zgłosić i dać coś w zamian.

Właściciele SKP nie są zainteresowani, a szkoda.

Macie jakiś pomysł, jak ich przekonać do działania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kandydaci chętni do reelekcji, są gotowi do działania. Wystarczy im podsunąć temat. Cena za badanie nie zmieniona od 2004 r., zlikwidowano pierwsze badania w kraju i w 2013 roku urwano nam z dochodu 1% VAT i jeszcze wyłączono z OSKP badania SAM.

 

No... i dlatego nie podniosą cennika, bo to było by wbrew wyborcom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... i dlatego nie podniosą cennika, bo to było by wbrew wyborcom.
biorąc pod uwagę "niskie loty" koalicji rządzącej nie ma co liczyć na podwyżkę cen, byłby to strzał w kolano i utrata i tak już uszczuplającego się elektoratu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale SKP, to miejsca, które odwiedza wielu ludzi. To przestrzeń reklamowa, to miejsca dla ulotek. To też bezpośredni kontakt z diagnostami, którzy rozmawiają i przekazują pewne treści. Warto spróbować. Po wyborach będzie pozamiatane, Nasi wybrani znów zajmą się sobą, bez względu na opcje polityczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale SKP, to miejsca, które odwiedza wielu ludzi.

 

Którzy muszą zapłacić za badanie. I jak rządzący podniosą ze 100 do 150 to kto będzie wqrwiony? trzy tysiące właścicieli skp czy miliony posiadaczy aut? Kto jest silniejszą grupą wyborczą? I dlatego nie ma woli politycznej podniesienia cen...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale SKP, to miejsca, które odwiedza wielu ludzi.

 

Którzy muszą zapłacić za badanie. I jak rządzący podniosą ze 100 do 150 to kto będzie wqrwiony? trzy tysiące właścicieli skp czy miliony posiadaczy aut? Kto jest silniejszą grupą wyborczą? I dlatego nie ma woli politycznej podniesienia cen...

 

Pewnie masz rację, ale spróbować warto. :D

Bo jeżeli nie przed wyborami, to kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed wyborami to się obiecuje

 

A po wyborach nie podejmuje tematu. :-(

 

To odpowiedzcie mi dlaczego ludziska głosują na tych co najwięcej obiecują :shock:

i to co wybory :razz:

.O kryzysie słyszę od..............ooooooo :D

Pomożecie,pomożemy .... :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To odpowiedzcie mi dlaczego ludziska głosują na tych co najwięcej obiecują :shock:
wskaż kto obiecuje mniej??, często słychać, że wybierają mniejsze zło, nasza scena polityczna jaka jest każdy widzi - brak alternatywy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak alternatywy.

Alternatywą są zawsze Ci, którzy byli u władzy wcześniej i z jakiegoś tam powodu odeszli, by teraz po rehabilitacji wrócić ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

by teraz po rehabilitacji wrócić ,,,
Janusz po jakiej rehabilitacji?? Przecież to już Platon wiedział, że demokracja (co prawda ateńska) to eee...

Polecam VII księgę "Państwa" Platona.

 

[ Dodano: 19-07-2013, 16:16 ]

Alternatywą są zawsze Ci, którzy byli u władzy wcześniej
Masz na myśli tych sprzed "okrągłego stołu" czy po?? :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.