Skocz do zawartości

Tezy wypracowane przez grupę roboczą MTBiGM


blakop

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • aboz

    22

  • blakop

    19

  • biker100

    19

  • DARIO64

    14

Top Posters In This Topic

Masz na myśli tych sprzed "okrągłego stołu" czy po??

Skoro już musi być wymiana kadry to najlepiej na tych co niedawno rządzili, bo jakieś tam majątki jeszcze z tej grabieży mają i może nie złupią nas do gołej skóry,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jakieś tam majątki jeszcze z tej grabieży mają i może nie złupią nas do gołej skóry,,,
oby tak było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jakieś tam majątki jeszcze z tej grabieży mają i może nie złupią nas do gołej skóry,,,

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę swoje 3 grosze, jeśli pozwolicie :-D

 

Informujemy, że dnia 2 kwietnia br. zakończyła prace powołana przez Ministra Tadeusza Jarmuziewicza grupa robocza do opracowania propozycji zmian w systemie badań technicznych pojazdów, w której obradach uczestniczył Prezes Zarządu PISKP dr inż. Leszek Turek.

 

Grupa robocza wypracowała dwadzieścia dwie tezy, które w dniu wczorajszym zostały przedstawione do rozpatrzenia Panu Ministrowi Tadeuszowi Jarmuziewiczowi oraz Panu Dyrektorowi Andrzejowi Bogdanowiczowi. W zaprezentowanych rozwiązaniach zaproponowano sposób modyfikacji systemu badań technicznych, który spowoduje wzrost ich jakości i rzetelności. [...]

 

Cieszymy się, że Pan Minister Tadeusz Jarmuziewicz dostrzegł potrzebę wprowadzenia zmian, mających na celu uzdrowienie tegoż systemu, podniesienie jakości i rzetelności badań, co będzie miało bezpośredni wpływ na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego.

 

http://www.piskp.pl/aktualnosci-wszystkie/326-grupa-robocza-zakonczyla-prace

 

i

 

Jarmuziewicz odwołany ze stanowiska. Wróci do Sejmu.

Poniedziałek, 17 czerwca (10:07)

 

Premier podpisał i wręczył odwołanie wiceministrowi transportu. Dymisja Tadeusza Jarmuziewicza to efekt serii wpadek w podległych mu departamentach. Od miesiąca był on na urlopie. W sobotę Donald Tusk zapowiedział, że Jarmuziewicz wróci do pracy w Sejmie.

 

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-jarmuziewicz-odwolany-ze-stanowiska-wroci-do-sejmu,nId,982939

 

Dorzućmy do tego wybory, sytuacje gospodarczą Państwa, sytuację polityczną ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzućmy do tego wybory, sytuacje gospodarczą Państwa

Z jednej strony sondaże przedwyborcze a z drugiej dziura w budżecie .

A to że ostatnio na potęgę olewają zwykłych ludzi i przedsiębiorców ,to pewnie coś wymyślą że zedrą ze wszystkich żeby zapełnić dziurę .

Można podnieść cenę badania i wymyślić coś dla SKP na co tej podwyżki będzie za mało ,a wpływy do budżetu dwa razy większe . :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to że ostatnio na potęgę olewają zwykłych ludzi i przedsiębiorców
Dario nie ostatnio proceder rozpoczął się od wprowadzenia sieciówek (każdej branży) z danymi im ulgami (wykańczają lokalnych przedsiębiorców).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można podnieść cenę badania i wymyślić coś dla SKP na co tej podwyżki będzie za mało

Ile budżet zgarnie na ewentualnej podwyżce ? To kropla w morzu potrzeb.

A negatywny wydźwięk medialny - straszny ... :-(

 

& Andrzej Bogdanowicz odwołany

A tu powiem uczciwie - nie wiedziałem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robimy zakłady?

Pytanie jest następujące: Czy pan AB będzie pracował w TDT od sierpnia czy od września? Ja stawiam na wrzesień. (wakacje są przecież) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robimy zakłady?

Pytanie jest następujące: Czy pan AB będzie pracował w TDT od sierpnia czy od września? Ja stawiam na wrzesień. (wakacje są przecież) :D

 

W moim osobistym odczuciu między innymi po to powstała ta instytucja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

"Grupa robocza wznawia pracę

Dnia 17 września bieżącego roku z inicjatywy Pana Łukasza Twardowskiego Dyrektora Departamentu Transportu Drogowego w Ministerstwie Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej odbyło się spotkanie grupy roboczej zajmującej się wypracowaniem tez dotyczących "Strategii działań w kierunku usprawnienia systemu badań technicznych oraz poprawienia ich jakości". Na spotkaniu, które odbyło się w Transportowym Dozorze Technicznym Polską Izbę Stacji Kontroli Pojazdów reprezentował prezes Izby dr inż. Leszek Turek.

 

W trakcie spotkania podjęto decyzję o wznowieniu pracy grupy roboczej, której celem będzie opracowanie propozycji wdrożenia wypracowanych dotychczas tez, przegląd obowiązujących przepisów związanych z badaniami technicznymi pojazdów oraz ustalenie propozycji zapisów do ustawy - Prawo o ruchu drogowym, oraz rozporządzeń wykonawczych do tej ustawy. W trakcie wczorajszych obrad zaakceptowano większość już wypracowanych tez.

 

Niezmiernie cieszy nas fakt, iż do prac grupy roboczej został zaproszony Instytut Transportu Samochodowego, gdyż oznacza to wzmocnienie reprezentowanego przez Izbę środowiska przedsiębiorców związanych z przeprowadzaniem badań technicznych pojazdów.

 

Mamy nadzieję, że wznowienie prac grupy roboczej jest pierwszym krokiem do szybkiego podjęcia działań związanych z poprawieniem systemu badań technicznych w Polsce."

źródło:http://www.piskp.pl/aktualnosci-wszystkie/377-grupa-robocza-wznawia-prace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Grupa robocza wznawia pracę

Dnia 17 września bieżącego roku z inicjatywy Pana Łukasza Twardowskiego Dyrektora Departamentu Transportu Drogowego w Ministerstwie Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej odbyło się spotkanie grupy roboczej zajmującej się wypracowaniem tez dotyczących "Strategii działań w kierunku usprawnienia systemu badań technicznych oraz poprawienia ich jakości". Na spotkaniu, które odbyło się w Transportowym Dozorze Technicznym Polską Izbę Stacji Kontroli Pojazdów reprezentował prezes Izby dr inż. Leszek Turek.

 

W trakcie spotkania podjęto decyzję o wznowieniu pracy grupy roboczej, której celem będzie opracowanie propozycji wdrożenia wypracowanych dotychczas tez, przegląd obowiązujących przepisów związanych z badaniami technicznymi pojazdów oraz ustalenie propozycji zapisów do ustawy - Prawo o ruchu drogowym, oraz rozporządzeń wykonawczych do tej ustawy. W trakcie wczorajszych obrad zaakceptowano większość już wypracowanych tez.

 

Niezmiernie cieszy nas fakt, iż do prac grupy roboczej został zaproszony Instytut Transportu Samochodowego, gdyż oznacza to wzmocnienie reprezentowanego przez Izbę środowiska przedsiębiorców związanych z przeprowadzaniem badań technicznych pojazdów.

 

Mamy nadzieję, że wznowienie prac grupy roboczej jest pierwszym krokiem do szybkiego podjęcia działań związanych z poprawieniem systemu badań technicznych w Polsce."

źródło:http://www.piskp.pl/aktualnosci-wszystkie/377-grupa-robocza-wznawia-prace

Mam nadzieję, że wszystko wyjaśnione. Nie wiem czy powinien tym chwalić się PISKP, czy powinno to wyjść od ministerstwa. :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Ty o tym nie wiesz, zapewne nikt nie był ,,,

Skąd takie przepuszczenia, że miał bym posiadać "tajne" informacje OSDS-u?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd takie przepuszczenia, że miał bym posiadać "tajne" informacje OSDS-u?

 

Jak poczytasz pewien blog to się ciekawszych rzeczy dowiesz... na przykład, że koledzy stopki pod postami pofałszowali, "bo jak to być może że pod postem z 2008 roku jest podpis OSDS"...

 

ech... poziom indolencji intelektualnej co niektórych powala mnie na kolana... W teoriach spiskowych dorównuje już panom powszechnie znanym z tych przypadłości.

 

Jak to ciężko się domyślić (albo się zapytać), że forum stopkę z automatu wrzuca pod wszystkie posty użytkownika, te stare też (czyli jak sobie teraz napiszę "jestem Twój post jest niezgodny z zasadami - popraw, co masz do poprawienia - inaczej dostajesz ostrzeżenie ! em" to pojawi się to pod moimi wszystkimi postami) Ale lepiej sobie snuć fantazje spiskowe, niż zapoznać się z faktami. Dosłownie jakbym Fakt czytał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd takie przepuszczenia, że miał bym posiadać "tajne" informacje OSDS-u?

Bo podobno Ci co piszą na Norcomie to należą do OSDS :x:ok

 

[ Dodano: 21-09-2013, 10:54 ]

(...) W teoriach spiskowych dorównuje już panom powszechnie znanym z tych przypadłości.

Czyżbyś miał na myśli Panów określanych kiedyś jako "Milicyjne Pały"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś miał na myśli Panów określanych kiedyś jako "Milicyjne Pały"

 

Nie, nie znam takowych. Chodziło mi o pana słonecznego z inicjałami i pana nie teoretycznego. Obaj mają bana u nas.

 

Może trzeba się wreszcie wziąć za to, że ktoś wkłada w usta ludziom słowa których nie wypowiedzieli. Nie wiem jak to nazwać, ale z dziennikarstwem (bo podobno to jakaś prasa internetowa jest) to ma niewiele wspólnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to ciężko się domyślić (albo się zapytać), że forum stopkę z automatu wrzuca pod wszystkie posty użytkownika, te stare też (czyli jak sobie teraz napiszę "jestem Twój post jest niezgodny z zasadami - popraw, co masz do poprawienia - inaczej dostajesz ostrzeżenie ! em" to pojawi się to pod moimi wszystkimi postami) Ale lepiej sobie snuć fantazje spiskowe, niż zapoznać się z faktami.
A co z avatarami? Też się zmieniają? :x:evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z avatarami? Też się zmieniają?

Niektórzy pozmieniali , ciekawe czy to na czym siedzi Psuj produkowali w 2005 i czy tak samo wyglądał(pewnie też fałszywka) . :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z avatarami? Też się zmieniają?

 

Oczywiście, zmiana avatara powoduję zmianę przy wszystkich postach...

 

ciekawe czy to na czym siedzi Psuj produkowali w 2005

 

Jeszcze z fabryki nie wyjechało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poczytasz pewien blog to się ciekawszych rzeczy dowiesz

Wiesz jakoś nie mam ochoty czytać tych wypocin i od ponad roku już tam nie zaglądałem.

Bo podobno Ci co piszą na Norcomie to należą do OSDS

;)

Ciekawe do jakiej organizacji należą ci co piszą na forum OSDS-u? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, zmiana avatara powoduję zmianę przy wszystkich postach...
Psuj, przeczytaj mój post do końca. To :x:evil: jest w mojej wypowiedzi niewiarygodnie istotne :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.