Paprock Napisano 25 Czerwiec 2013 Napisano 25 Czerwiec 2013 Dla potomności i na wieki wieków... 3. W przypadku wydawania zaświadczenia o przeprowadzeniu badania technicznego pojazdu, należy ten fakt oznaczyć symbolem „Z” w rubryce rejestru „Seria i numer dowodu rejestracyjnego” (numer zaświadczenia jest identyczny z numerem rejestru). W zależności od programu do obsługi badań, mniej więcej tak sprawa "Z" się przedstawia: Cytuj
Arizona Napisano 25 Czerwiec 2013 Napisano 25 Czerwiec 2013 u mnie w Patronacie "Z" jest automatycznie dodawane jeśli jest zaświadczenie drukowane Cytuj
aboz Napisano 25 Czerwiec 2013 Napisano 25 Czerwiec 2013 u mnie w Patronacie "Z" jest automatycznie dodawane jeśli jest zaświadczenie drukowaneKtóra wersja, bo ja muszę wklepywać ręcznie. Cytuj
biker100 Napisano 25 Czerwiec 2013 Napisano 25 Czerwiec 2013 Która wersja, bo ja muszę wklepywać ręcznie. 8.01L, ale w poprzednich było identycznie. Cytuj
Arizona Napisano 25 Czerwiec 2013 Napisano 25 Czerwiec 2013 w poprzednich wersjach zaznaczyć trzeba było opcję: automatyczne zaznaczanie Z, a teraz widzę że jest w wersji 8.1L Nie dopisuj lit. Z (LOKALNE) Cytuj
biker100 Napisano 25 Czerwiec 2013 Napisano 25 Czerwiec 2013 Sprawdź czy w ustawieniach ogólnych programu w zakładce LOKALNE nie masz zaznaczone czasami "Nie dopisuj lit. Z" Cytuj
zjc Napisano 25 Czerwiec 2013 Napisano 25 Czerwiec 2013 u mnie w Patronacie "Z" jest automatycznie dodawane jeśli jest zaświadczenie drukowane u mnie też tak to działa Cytuj
JANUSZ60 Napisano 26 Czerwiec 2013 Napisano 26 Czerwiec 2013 W zależności od programu do obsługi badań, Nie uważacie, że programy do obsługi serwisu nie powinny być łączone z tymi do obsługi SKP ??? Cytuj
grzegorz70 Napisano 26 Czerwiec 2013 Napisano 26 Czerwiec 2013 W zależności od programu do obsługi badań, Nie uważacie, że programy do obsługi serwisu nie powinny być łączone z tymi do obsługi SKP ??? Nie miał bym nic przeciwko łączeniu, gdyby było to zrobione przejrzyście i nieskomplikowanie. W przypadku prezentowanego programu tak nie jest. Diagnosta powinien więcej czasu poświęcić na badanie pojazdu, a nie na obsługę programu. Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.