Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Paprock

Zaświadczenie z badania i "Z" w rejestrze.

Polecane posty

Paprock

Dla potomności i na wieki wieków...

3. W przypadku wydawania zaświadczenia o przeprowadzeniu badania technicznego pojazdu, należy ten fakt oznaczyć symbolem „Z” w rubryce rejestru „Seria i numer dowodu rejestracyjnego” (numer zaświadczenia jest identyczny z numerem rejestru).

W zależności od programu do obsługi badań, mniej więcej tak sprawa "Z" się przedstawia: :)

Arizona

u mnie w Patronacie "Z" jest automatycznie dodawane jeśli jest zaświadczenie drukowane

aboz
u mnie w Patronacie "Z" jest automatycznie dodawane jeśli jest zaświadczenie drukowane
Która wersja, bo ja muszę wklepywać ręcznie.

biker100
Która wersja, bo ja muszę wklepywać ręcznie.
8.01L, ale w poprzednich było identycznie.

Arizona

w poprzednich wersjach zaznaczyć trzeba było opcję: automatyczne zaznaczanie Z, a teraz widzę że jest w wersji 8.1L Nie dopisuj lit. Z (LOKALNE)

biker100

Sprawdź czy w ustawieniach ogólnych programu w zakładce LOKALNE nie masz zaznaczone czasami "Nie dopisuj lit. Z"

zjc

u mnie też tak to działa :-D

aboz

Ustawiłem. Dzięki za podpowiedzi.

JANUSZ60
W zależności od programu do obsługi badań,

Nie uważacie, że programy do obsługi serwisu nie powinny być łączone z tymi do obsługi SKP ???

grzegorz70
W zależności od programu do obsługi badań,

Nie uważacie, że programy do obsługi serwisu nie powinny być łączone z tymi do obsługi SKP ???

Nie miał bym nic przeciwko łączeniu, gdyby było to zrobione przejrzyście i nieskomplikowanie. W przypadku prezentowanego programu tak nie jest. Diagnosta powinien więcej czasu poświęcić na badanie pojazdu, a nie na obsługę programu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.