Skocz do zawartości

Długość lewarka zmiany biegów


zablocki-michal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatni po egz. teoretycznym na PJ kat. B kursanci zadają pytanie jakiej długości jest dźwignia zmiany biegów. Podobno jest takie pytanie w bazie. Ja osobiście tego nie widzialem ale coraz czesciej pojawiają się dziwnie pytania tj. wymiary naklejki na szybie kontrolnej wym. tablicy rej.ostatnio nawet pytanie dot twardosci minimalnej asfaltu i takie tam inne. Moje pytanie. Czy jest jakiś przepis który mówi o minimalnej długości lewarka zmiany biegów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni po egz. teoretycznym na PJ kat. B kursanci zadają pytanie jakiej długości jest dźwignia zmiany biegów. Podobno jest takie pytanie w bazie

A może Kolega poda całe pytanie z odpowiedziami.Bo może wcale nie chodzi o dokładną długość,tylko o logiczne rozumowanie.Dźwignia zmiany biegów ma mieć odpowiednią długość. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno jest takie pytanie w bazie.

 

W zeszłym miesiącu podobno UFO wylądowało pod Warszawą i Donka na klona podmienili...

 

Jakbyśmy wierzyli w to co podobno jest na świecie to... zimą byśmy w sandałach chodzili...

 

Bo może wcale nie chodzi o dokładną długość,tylko o logiczne rozumowanie

 

:ok:ok:ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Link dla osób które sobie trochę podrwiły z mojego pytania !

 

 

to tylko niektóre przykładowe pytania egzaminacyjne, które według relacji internautów można spotkać na państwowym egzaminie.

 

Tak samo możemy przytaczać relacje świadków porwania przez ufo i tych co spotkali yeti. A to, że wszelkiej maści gazetki podchwytują największe bzdury, żeby zrobić sensację to wiemy nie od dzisiaj...

 

A prawda jest pewnie taka, że :

A może to kursanci, mając w pamięci łatwość w zdawaniu egzaminu teoretycznego, nie przykładali się do nauki przepisów, a wyniki tylko odzwierciedlają zaangażowanie i odpowiedzialność przyszłych kierowców.

I est to jedno z niewielu sensownych zdań w tym artykule .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link dla osób które sobie trochę podrwiły z mojego pytania !

Nikt nie drwi z twoich pytań :oops: generalnie powiem tak odnośnie długości lewarka zmiany biegów w poj.to nigdy się nad tym nie zastanawiałem jaką ma mieć długość,dostatecznie taką aby umożliwiała i nie utrudniała zmiany poszczególnych biegów,czy ich redukcji,tak ja to rozumie :) a czy na wykładach teoretycznych i praktycznych na kursie ktoś mówi o takich pytaniach.Bo rozmiary i mocowania TR to ogarniam.Więc nie dziw się Nam że my to tak odbieramy bo pytania są

tendencyjne;

Pytanie kolejne. Zatem. Jak się nazywa miasto nad Wisłą. Dla ułatwienia dodajemy, że jest to imię króla, który zostawił Polskę murowaną.

(...) – Panie Kazimierzu! Ma pan klucz od kabiny?

– Bardzo państwa, proszę nie podpowiadać. Bardzo proszę.

– Kluczbork.

– Odpowiedź prawidłowa – Kazimierz.

– Roman.

Nam chodzi o odgłos wydany paszczą.

– Patataj... Patataj... Patataj...

Pytania są tendencyjne.

Takie to życie Kolego ::hey

 

[ Dodano: 16-07-2013, 21:12 ]

I est to jedno z niewielu sensownych zdań w tym artykule .
I

jest Macieju :P amen :D a może est,skoro lewarek ma mieć nie odpowiednią długość ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak odnośnie długości lewarka zmiany biegów w poj.to nigdy się nad tym nie zastanawiałem jaką ma mieć długość,dostatecznie taką aby umożliwiała i nie utrudniała zmiany poszczególnych biegów,czy ich redukcji

 

Mężczyźni od wieków zastanawiają się czy ważniejsza jest długość lewarka zmiany biegów czy technika tychże biegów zmieniania... a odpowiedź poprawną znają tylko kobiety kierowniczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Jeszcze trochę i na egzaminie będą pytania w stylu " ile suwów ma silnik czterosuwowy a ile dwusuwowy"

I to wszystko będzie w " celu dopasowania standardów egzaminu do wymagań europejskich i poprawy bezpieczeństwa na drogach". Przypomina się dowcip oparty na faktach, który opowiadał mi kiedyś kolega pracujący przez jakiś czas w szkole zawodowej: pytanie na sprawdzianie w klasie dla mechaników samochodowych: " co jest prędkość obrotowa biegu jałowego w silniku spalinowym" odpowiedź jednego z uczniów" jest to prędkość odpowiadająca szybkości z jaką jałówka porusza się po polu". Pytanie :" do czego służy suwmiarka" , odpowiedź " jak sama nazwa wskazuje do mierzenia ilości suwów w silniku spalinowym". Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.