Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Zaloguj się, aby obserwować  
Gee

Konfederacja dobroci

Polecane posty

Gee

Konfederacja dobroci - Piotr Pogon biegnie razem z nami

 

II Charytatywny Półmaraton Podlaski, 07 września 2013 roku.

 

Serdecznie zapraszamy do Nowej Woli 07.09.2013 roku.

 

O godzinie 11.00 sprzed budynku Fundacji startuje już II Charytatywny Półmaraton Podlaski. Trasa biegu prowadzi przez malownicze zakątki gminy Michałowo.

 

ir4z.jpg

 

Piotr Pogon jak mało kto na świecie potrafi docenić każdą chwilę w życiu. Wiele przeszedł i doświadczył, ale nigdy się nie poddał. Trzykrotnie wyrwał się z rąk śmierci, która zajrzała mu oczy. Po raz pierwszy po udanej, wyczerpującej chemioterapii, spowodowanej rakiem gardła. Po raz drugi, 10 lat później, po resekcji płuca, w wyniku nawrotu choroby nowotworowej. Na koniec, w 2004 roku, po stwierdzeniu guza na czole. Jakby tego było mało w tym samym roku, po zabiegu oczyszczania zatok zaczął tracić słuch. Ale się nie poddaje. Jest pierwszym człowiekiem na świecie, który w ubiegłym roku, z jednym płucem ukończył morderczy dystans Ironman. Ale to nie triathlon jest jego największą pasją. Piotr zdobył również najwyższe górskie szczyty w Afryce i Ameryce Południowej oraz biegał maratony w Kenii na wysokości ponad 2000m n.p.m. Oto jego historia, która może zainspirować również Ciebie.

 

http://www.maratoninspiracji.pl/inspiracje/piotr-pogon

 

http://www.google.pl/imgres?imgurl=https://static.goldenline.pl/user_photo/204/user_1018828_679e6d_huge.jpg&imgrefurl=http://www.goldenline.pl/piotr-pogon2/&h=530&w=530&sz=52&tbnid=9otjitj1fYUxcM:&tbnh=90&tbnw=90&zoom=1&usg=__WeiD-Ha7JMx8I5Q7lMyfwXcxMMw=&docid=0HpUhBM_DTyb_M&sa=X&ei=zv4pUp7WOoqBhAerg4GQBA&ved=0CDQQ9QEwAg&dur=816

 

Piotr Pogon, fundraiser, animator sportowy i charytatywny na rzecz osób niepełnosprawnych, biegacz maratończyk, alpinista, zaprasza na II Charytatywny Półmaraton Podlaski organizowany przez Fundację PHO w Nowej Woli. Bądźcie z nami 7 września 2013 roku!

 

 

W Nowej Woli, niewielkiej wsi leżącej w centrum Podlasia, uruchomiliśmy społeczne hospicjum domowe( działające bez kontraktu z NFZ). 40 km na wschód od Białegostoku niesiemy pomoc osobom nieuleczalnie chorym, aby mogli godnie przeżyć ostatnie miesiące swego życia. Pomagamy także rodzinom naszych chorych. Podlasie, krajobrazowo bogate i malownicze, łączące kultury wyrastające z prawosławia, katolicyzmu i islamu polskich Tatarów, jest bardzo ubogie w ośrodki hospicyjne z dala od większych miast. Pomóż naszemu hospicjum, aby chorzy nie pozostali bez pomocy!

 

 

http://www.hospicjum.podlasie.pl/

 

 

 

P1190458.JPG

 

Daj troszkę siebie innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.