Skocz do zawartości

WIOSNA 2014


DARIO64

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę zwrócić uwagę, ze organizator tłumaczy się:

- właściciel mu nie odpowiedział ,

- nie zna cen

może lepiej jak to Psuj kiedyś pisał:

Jest też opcja, że będzie koło Łobza... a tak słyszałem kiedyś

To się nazywa nóż w plecy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 482
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • DARIO64

    48

  • max72

    44

  • pentagram

    42

  • eborg

    38

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dziś się rozjaśni. Mam już ofertę tylko nie mam czym tego w firmie otworzyć.

Z tych krzaczków udało mi się rozczytać że sam nocleg to 60zł za dobę w tym śniadanie .

Wieczorem będziemy radzili czy całość nie będzie za droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to same noclegi 120. Do tego dwie wieczorne biesiadki - w piątek mniejsza, w sobotę zabawa dla szlachty. Hmmm. No sprawdzaj Waść. Może na całym rachunku uda się coś utargować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to policzyłeś to nie wiem.

 

Poza tym wybacz - ale to nie do końca chyba jest oferta.

 

Ja widzę, że nocleg ze śniadaniem 60, do tego obiad 80 zł i 200 zł za wynajęcie sali... (pytanie czy bez ograniczeń czasowych). Dość niejasna jest dla mnie kwestia organizacji wieczornych biesiad. Jednak obiad to nie to samo co wieczorna nasiadówa... Ale jak obiad jest za 80, to za ile będzie taka lepsza kolacja? :?

 

Ja Ci powiem tak Dario - daj te namiary Oldze i niech Ona wybada temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem i wygląda to mniej więcej tak:

-60 zł za nocleg+śniadanie/1 doba

-80zł za sobotnią wieczorną imprezę (menu do ustalenia)

Oferta może ulec zmianie (na lepszą) jeśli będzie pow. 20 osób

Obiad :?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczytuję się w to i dochodzę do podobnych wniosków.

Mowa była o oddzielnej sali,trzech posiłkach,dodatkowych atrakcjach typu karaoke, piłkarzyki ,bilard ,o możliwości zrobienia prezentacji(taki jeden może chcieć).

Wziąłem pod uwagę że mogą być osoby na dwa dni jaki na jeden dzień .

Jeżeli 80zł jest ceną jednego posiłku ,to postawili cenę zaporową .

Ja Ci powiem tak Dario - daj te namiary Oldze i niech Ona wybada temat.

Przecież link jest w pierwszym poście . :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest standardowa oferta, myślę. :)

Wydaje mi się, że to, co oni proponują za 80zł to jest biesiadna kolacja, czyli taka obiadokolacja.

I to jest moim zdaniem propozycja dobra na pobyt w układzie: przyjazd rano, konferencja (sala dębowa za 200zł), obiadokolacja, nocleg ze śniadaniem (ewentualnie coś dalej) - bo takie spotkania przypuszczam odbywają się tam najczęściej.

 

Dario musiałbyś rozpisać dokładnie o co Tobie chodzi, jak taki pobyt chcesz, aby wyglądał, co żeby było, ile i jakich posiłków i poproś o konkretną kalkulację. Jestem przekonana, że oni potrafią się dostosować, ale niech się określą konkretnie, ile co by miało kosztować, a nie wysyłają Ci ogólną ofertę, abyś się domyślał o co w tym biega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dario musiałbyś rozpisać dokładnie o co Tobie chodzi

Przespałem się z tym .Myślę że musimy to już ubierać w konkretny program.

 

Piątek

 

Przyjazd godz .....

Kolacja godzina .....

Myślę że na menu też da się coś ugrać, bo kto będzie jadł zupę na kolację ?

Co wybieramy na kolację ?

Kiedy kociołek pentagrama ,w piątek czy sobotę ?

 

[ Dodano: 03-10-2013, 08:24 ]

Jak policzyłem osoby wypowiadające się w temacie + taki jeden niskiego wzrostu :D ,to byłoby nas 21 osób .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkrety dla mnie to:

 

1. Przyjazd w piątek - kolacja (no już powiedzmy, że standardowa, choć wiele osób na pewno już tej pierwszej nocy będzie się chciało integrować - TO BARDZO ISTOTNE)

2. Nocleg ze śniadaniem - OK

3. Obiad w sobotę - no myślę, że obowiązkowy, bo Ci od piątku raczej nie będą czekać cały dzień o suchym pysku na biesiadę wieczorną

4. Biesiada wieczorno - nocna

5. Nocleg ze śniadaniem

6. No i już obiad niedzielny przed wyjazdem to jak kto uważa - dla mnie niekonieczny. Jak ktoś z daleka to pewnie po śniadaniu będzie uciekał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak policzyłem osoby wypowiadające się w temacie + taki jeden niskiego wzrostu :D ,to byłoby nas 21 osób .
Się nie wypowiadałem, bo u mnie sytuacja rozwojowa. Ale też byłbym chętny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć tamtej oferty którą dostałem na wiosnę, ale jeśli kolega Psuj byłby tak uprzejmy i ją tu umieścił to myślę że moglibyśmy ją uznać za wiążącą. W młynie jest chata grillowa która ma takie opuszczane przeźroczyste ściany tak więc nawet wczesną wiosną można tam bez problemu balangować napaliwszy w ognisku... no i kociołek można także samo powiesić :-D Ponieważ nie dotarłem na ostatnią imprezę to poczuwam się w obowiązku dopiąć organizacyjnie wszystkie sprawy. A ponieważ nie chcę obniżać standardu spotkania oferuję od siebie beczkę piwa z nalewakiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku raczej odpada ze względu na odległość :(

Srały muchy ,była wiosna - widzę że muszę Cię nawrócić na wiarę . :D

Punkt zborny u eborga ,a dalej jednym autem .W przypadku wolnego miejsca można jedną panią zabrać po drodze. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć tamtej oferty którą dostałem na wiosnę,

 

Też jej nie widzę w twoich postach. Być może poszło w pi...u w związku z usuwaniem tematów z działu zamkniętego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.