Skocz do zawartości

Parę słów o rzetelności prasowej


Natasza

Rekomendowane odpowiedzi

Jak poczytasz pewien blog to się ciekawszych rzeczy dowiesz... na przykład, że koledzy stopki pod postami pofałszowali, "bo jak to być może że pod postem z 2008 roku jest podpis OSDS"...

 

ech... poziom indolencji intelektualnej co niektórych powala mnie na kolana... W teoriach spiskowych dorównuje już panom powszechnie znanym z tych przypadłości.

 

Jak to ciężko się domyślić (albo się zapytać), że forum stopkę z automatu wrzuca pod wszystkie posty użytkownika, te stare też (czyli jak sobie teraz napiszę "jestem Twój post jest niezgodny z zasadami - popraw, co masz do poprawienia - inaczej dostajesz ostrzeżenie ! em" to pojawi się to pod moimi wszystkimi postami) Ale lepiej sobie snuć fantazje spiskowe, niż zapoznać się z faktami. Dosłownie jakbym Fakt czytał...

 

 

Czytając Twoją wypowiedź zgodzę się, że wypowiedź na Informatorze UDS-a nie powinna mieć miejsca, ale w żaden sposób nie upoważnia Cię to do wycieczek osobistych , tym bardziej że dotyczą one również osób nie związanych z zamieszczeniem kontrowersyjnej informacji przez dP. Uważam osobiście, że powinno być sprostowanie od dP do zamieszczonej informacji. Patrząc jednak na Twój komentarz MODERATORA jako osoby przestrzegającej (chyba jednak nie zawsze) „dobrych zasad na forum” nie sposób odnieść się również do Twojej wypowiedzi w analogiczny sposób, który uczyniłeś powyżej , cytuję:

 

…Dosłownie jakbym Fakt czytał...

 

Chodziło mi o pana słonecznego z inicjałami i pana nie teoretycznego. Obaj mają bana u nas.

 

Może trzeba się wreszcie wziąć za to, że ktoś wkłada w usta ludziom słowa których nie wypowiedzieli. Nie wiem jak to nazwać, ale z dziennikarstwem (bo podobno to jakaś prasa internetowa jest) to ma niewiele wspólnego...

 

Oj nieładnie, nieładnie Moderatorze! Zastanawiam się tylko czy Twoja wypowiedź nie trąci hipokryzją? Skoro z jednej strony dajesz ostrzeżenia lub też banujesz za wycieczki osobiste innych , a sam wypowiadasz się w ten sposób. Bardzo ciekawe. Tym bardziej, że niniejszy temat nie ma nic wspólnego zarówno z : dP , „panem słonecznym z inicjałami („SUNGK”), czy tez „nie teoretycznym” („praktyk”). Swego czasu zastał założony specjalny dział do takich wypowiedzi. Dla przypomnienia wszystkim ” aplauzowiczom” dział ten nosi nazwę „Tematy kontrowersyjne”. Czyżbym się mylił? Nie sądzę!

 

 

 

 

Wiesz jakoś nie mam ochoty czytać tych wypocin i od ponad roku już tam nie zaglądałem.

;)

Ciekawe do jakiej organizacji należą ci co piszą na forum OSDS-u? :cool:

 

Zastanów się dobrze nad dalszym pisaniem w tejże kwestii, poruszając, problematykę w żaden sposób nie związaną z założonym tematem (podobnie jak w przypadku Psuj-a). Wykaż choć odrobinę obiektywizmu, gdyż ze stanowczością muszę stwierdzić , że to właśnie Twoja wypowiedź w porównaniu z poruszaną tematyką na stronie Informatora UDS-a istotnie powinna zostać odebrana jako wypocina. Masz coś „mądrego” do przekazania UDS-om ? Cóż więc stoi na przeszkodzie, byś umieścić ją na stronach Informatora UDS-a ? Co Cię powstrzymuje od tego? Brak pasji twórczej, czy też brak klarownej umiejętności pisemnego przekazania swoich spostrzeżeń dotyczących naszego środowiska ? Uważam, że najwłaściwszym sposobem wyrażenia mojej własnej opinii do Twojej wypowiedzi jest tylko przytoczenie części Twojego cytatu

 

„Wiesz jakoś nie mam ochoty czytać tych wypocin” (Czytaj : Twoich wypocin”)

 

Na temat Informatora UDS-a chętnie podzielę się z Tobą i z innymi forumowiczami swoją opinią, ale tylko i wyłącznie na forum związanym z Informatorem UDS-a, którym jest :

 

http://www.sdsforum.pl/

 

Co do przynależności do organizacji piszących na forum OSDS-u mogę jedynie dodać ze swojej strony , że nie należę do żadnej i sądzę, że nie jestem jedyny.

 

Czytają Wasze powyższe wypowiedzi zastanawiam się tylko nad tym, czy Administrator nie chce, czy też nie ma ochoty zwrócić uwagę na takie działania z Waszej strony? W szczególności na działania Moderatora, jako osoby odpowiedzialnej za przestrzeganie regulaminu na forum. To pytanie pozostawiam do przemyśleń nie tylko samemu Adminowi, ale również wszystkim forumowiczom.

 

 

Bez urazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając Twoją wypowiedź zgodzę się, że wypowiedź na Informatorze UDS-a nie powinna mieć miejsca, ale w żaden sposób nie upoważnia Cię to do wycieczek osobistych , tym bardziej że dotyczą one również osób nie związanych z zamieszczeniem kontrowersyjnej informacji przez dP. Uważam osobiście, że powinno być sprostowanie od dP do zamieszczonej informacji.

Bez urazy.

Niestety większość informacji zamieszczanych "tam" powinna być sprostowana, ale moim skromnym zdaniem szkoda czasu, aby to uzmysłowić autorowi. :oops:

Dziwię się tobie, że nazywasz treści te kontrowersyjnymi, bo moim zdaniem są nie na miejscu - delikatnie pisząc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety większość informacji zamieszczanych "tam" powinna być sprostowana, ale moim skromnym zdaniem szkoda czasu, aby to uzmysłowić autorowi. :oops:

Dziwię się tobie, że nazywasz treści te kontrowersyjnymi, bo moim zdaniem są nie na miejscu - delikatnie pisząc.

Jak raczyłeś łaskawie zauważyć nie wszystkie! Czy na miejscu są według Ciebie przytoczone wypowiedzi do których się odniosłem? Tym bardziej, że nie odnoszą się one wyłącznie do artykułu zamieszczonego przez dP, co do którego odniosłem się w mojej wypowiedzi. Nie mam zamiaru rozwijać tematu Informatora UDS-a na tym forum. Ja natomiast dziwię się Tobie, że nie dostrzegasz właściwego sensu mojej wypowiedzi absolutnie nie związanej z oceną dP a sposobem postępowania niektórych forumowiczów. W tym samego Moderatora Psuj-a. Zastanów się więc czy Twoja wypowiedź jest wolna od subiektywizmu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natasza, patrząc najbardziej obiektywnie jak umiem, to działania dP pozbawione są profesjonalizmu i aż dziw bieże, że sam ich autor tego nie dostrzega :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w żaden sposób nie upoważnia Cię to do wycieczek osobistych

 

Nie widzę abym kogokolwiek wskazał personalnie, nawet tych co wymieniasz po nickach... Że się domyślasz - chwała Ci za inteligencję, ale to wcale nie musi chodzić o nich... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę abym kogokolwiek wskazał personalnie, nawet tych co wymieniasz po nickach... Że się domyślasz - chwała Ci za inteligencję, ale to wcale nie musi chodzić o nich... :evil:

Nie widzisz powiadasz… Również nie widzisz, że Twoje komentarze pasują do przedmiotowego tematu jak wół do karety. Nie wskazałeś nikogo personalnie ? Hmm… Pojechałeś po bandzie panie Moderatorze. Wcale nie musi chodzić o nich ? No jasne, że nie musi. Równie dobrze mógłbym powiedzieć, że wycieczek personalnych dopuścił się nie Psuj, lecz niespełna rozumu forumowicz, którego siedząca postać na motocyklu widoczna jest na jego avatarze. Upss… No tak zapominam tylko o jednym! Jesteś przecież Moderatorem . To taki prawie „nietykalny” gość , dający ostrzeżenie lub Bana nieprawdaż? Jak ja w ogóle mogę zwracać mu uwagę . Czy w takim przypadku łapię się na ostrzeżenie lub bana? Żałosna jest Twoja wypowiedź kolego, oj żałosna! Jeszcze jedna uwaga! Chcesz kontynuować dysputę, to proszę przenieś ją do Tematów kontrowersyjnych, o których wspomniałem wcześniej. Sądzę, że jako Moderator masz ku temu prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja w ogóle mogę zwracać mu uwagę .

 

Choćby i w taki sposób jak teraz.

 

Czy w takim przypadku łapię się na ostrzeżenie lub bana?

 

To nie forum pana wymienionego przez Ciebie.

 

Jeszcze jedna uwaga!

 

Jeszcze jedna. Dobrze by było, żebyś zaczął pisać również coś konstruktywnego, bo ostatnio wszyscy kojarzą, że jak już coś piszesz, to albo obrażasz, albo umoralniasz innych...

 

jako Moderator

 

Przede wszystkim jestem użytkownikiem, takim samym jak Ty. Praca moderatora, to przede wszystkim praca porządkowa.

 

Masz coś „mądrego” do przekazania UDS-om ? Cóż więc stoi na przeszkodzie, byś umieścić ją na stronach Informatora UDS-a ? Co Cię powstrzymuje od tego?

 

Hmm... Pomyślmy... Może wyłączna opcja komentowania pod "twórczością" tego jednego autora? Czyżby prawdziwa cnota tak się krytyki bała??? A nawet jeśli tam coś napiszę, choć nie mam takiej możliwości, (o to już zadbano starannie) to kim będę? Nadal moderatorem? Czy zejdzie Ci wtedy ciśnienie i nie będziesz już "adwokatem diabła". Jak to było? "Nieważne co mówią, ważne żeby mówili..."

 

I tu się z Tobą zgodzę w pełni Nataszo... Niepotrzebnie napisałem ten post, bo to dało pożywkę do taniej sensacji, jak to biedaczek jest prześladowany przez moderatora. Zaraz pewnie ponownie napisze, że jest blokowany (choć nigdy nie był, a na moje prośby o uściślenie do dzisiaj jest cisza...).

I za to użytkowników tego forum przepraszam, bo gdyby nie ja, nie musieli by czytać takiej żenady...

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie napisałem ten post

Nikt nie jest bez winy. Ja również! Pewne kwestie oraz odczucia zostaną wyjaśnione na PW bez zbędnych uniesień i emocji zarówno z jednej , jak i z drugiej strony! Należałoby przeprosić za naszą dysputę forumowiczów, którą proponuję przerzucić do tematów kontrowersyjnych, by nie zaśmiecała przedmiotowego tematu, co niniejszym czynię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

którą proponuję przerzucić do tematów kontrowersyjnych, by nie zaśmiecała przedmiotowego tematu, co niniejszym czynię.

 

Do jakich tematów kontrowersyjnych?

 

Nazwanie kogoś kłamcą i oszustem wobec - oczywiste insynuacje i kłamstwa - JAK NIBY INACZEJ MOŻNA NAZWAĆ??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwanie kogoś kłamcą i oszustem wobec - oczywiste insynuacje i kłamstwa - JAK NIBY INACZEJ MOŻNA NAZWAĆ??!!

Proszę bardzo możesz mieć odmienne zdanie w kwestii przerzucenia tematu do "Tematów kontrowersyjnych". W porządku niech dysputa zostanie w "Sprawach wartych obgadania", ale jako odrębny temat. Niepotrzebnie łączy się dwa niezależne i tematycznie bardzo różne tematy. Co Ty na to? Kompromis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz coś „mądrego” do przekazania UDS-om ? Cóż więc stoi na przeszkodzie, byś umieścić ją na stronach Informatora UDS-a ? Co Cię powstrzymuje od tego? Brak pasji twórczej, czy też brak klarownej umiejętności pisemnego przekazania swoich spostrzeżeń dotyczących naszego środowiska ?

[...]

 

Na temat Informatora UDS-a chętnie podzielę się z Tobą i z innymi forumowiczami swoją opinią, ale tylko i wyłącznie na forum związanym z Informatorem UDS-a, którym jest :

 

http://www.sdsforum.pl/

Natasza, przeszkoda jest jedna a mianowicie brak aktywności użytkowników na wskazanym forum :( . Nawet sam dP ostatni raz zaglądał na forum "własnej" organizacji ponad 2 miesiące temu :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet sam dP ostatni raz zaglądał na forum "własnej" organizacji ponad 2 miesiące temu :?

Dajże spokój. Zakończmy już proszę ten temat z uśmiechem na twarzy.

 

[ Dodano: 23-09-2013, 22:31 ]

Choćby i w taki sposób jak teraz.

No proszę temat we właściwy sposób został przeniesiony we właściwe sobie miejsce.

Dzięki.

 

[ Dodano: 23-09-2013, 22:42 ]

Natasza, przeszkoda jest jedna a mianowicie brak aktywności użytkowników na wskazanym forum :( . Nawet sam dP ostatni raz zaglądał na forum "własnej" organizacji ponad 2 miesiące temu :?

Ok Danielu! Podyskutujmy tutaj. Bez podtekstów! Obiecuję nie prowokować. Każdy ma prawo do własnej oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.