Skocz do zawartości

mundurki na skp


WOJT999

Rekomendowane odpowiedzi

Przysługują mi kubraczki robocze, pierze je firma. Mam też dwa fartuchy. Ale osobiście wolę chodzić w "cywilnych" ciuchach i jak jest chłodniej to narzucam firmowy ocieplacz. Ewentualnie fartuch. Oczywiście obowiązkowo plakietka. Szefostwo nie ma nic przeciwko, a klienci wolą jak wsiadam w normalnych czystych ciuchach, kombinezon im się kojaży z mechanikiem i brudem na siedzeniu. Ciuchy zmieniam w miarę potrzeby, z reguły co 2-3 dni. "Cywilne" oczywiście sam piorę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w szafie wisi kitelek ale go nie używam,wole cywilki a jak jest zimno to jakis firmowy polarek,klient też woli jak mu do autka wchodzę w czystych ciuszkach no i identyfikator na wierzchu oczywiście ze zdjęciem (niekoniecznie tym z avatara0 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest niezłe-naprawdę biegacie w cywilnym po SKP.A jakieś zbieżności to te SKP robią? A zima i taki zestaw na stacji na łeb leci jak diabli i nie szkoda uniformu cywilnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet gdybym chciał to musze nosić służbowe bo jestem jeszcze od spraw BHP i musze swoje zarządzenia stosować (firma liczy ponad 150 osób) pracownicy którym zabieram premie by mnie zjedli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kontroluję. Nie będę odbierał chleba kolegom z warsztatu...

 

Ja też tylko sprawdzam,od tego jest mechanik,wkońcu to ja go utrzymuje wynajdukąc usterki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ubieram tylko firmową kurtkę , a spodnie cywilne , mamy pralkę automat i pierzemy sami proszek kupuje firma , kurtki zamawiamy przewaznie w kolorze czarnym z logo firmowym i do tego swoje wycierusy za 30 zł od wietnamczyków to wyglądasz jak gośc , nawet klienci nie chca zeby zakładać pokrowiec na siedzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ja dostaję na warsztatach szkolnych 1 fartuch na rok, i chodzę w nim tylko w lecie

i identyfikator obowiązkowo, nie ten z avatara, nie chcę straszyć klientów, w zimie cywilną kurtkę ocieplaną. A co do prania, robi to moja żona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

A ja sobie właśnie zrobiłem takie kamizelki (znaczy dobrze mieć znajomości w szwalni która szyje rzeczy na zachód :mrgreen: ). Materiał oddychający, niepalny (robią takie bluzy dla strażaków na zachód), naszywkę na plecy zamówiłem na allegro, igentyfikator zrobiłem sam, zalaminowałem i jest na mocowany rzep. Oczywiście moja firma nie ma z ta inwestycją nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej się pracuje w te upały w krutkich spodenkach i koszulce polo od Norberta :lol: sprawdzony patent!

Zapunktowałeś - nie ma co :D

 

naszywkę na plecy zamówiłem na allegro

Chyba ładniej byłoby z napisem DIAGNOSTA - takie mam wrażenie.

Ale - bardzo sympatyczny pomysł i sympatyczne wykonanie :D

 

Ps. Jesteś w stanie podać mi cenę takiego cuda ? 100/200/300 szt. ? Może nie dziś, ale kiedyś - why not :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ładniej byłoby z napisem DIAGNOSTA

 

Zawsze mogę odpruć i naszyć inne.

 

Jesteś w stanie podać mi cenę takiego cuda ?

 

Laminowanie 2szt identyfikatorów - 7PLN, Naszywki 2 szt z przesyłką - 42 PLN, kamizelki 2szt - bezcenne.

 

100/200/300 szt. ?

 

Nie są do kupienia, nawet jedna sztuka nie wychodzi na rynek prywatny. Oryginalnie to były bluzy, ale nastąpiła mała zmiana projektu :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście w rachubę wchodzi inny materiał. Sądzę, że zwykłe kamizelki to koszt ok 30 PLN.

 

 

A jak się podoba identyfikator ze znaczkiem forum??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się podoba identyfikator ze znaczkiem forum??

Co ma się nie podobać :P

Trzeba wrócić do "starego" pomysłu z naklejkami na auto (i nie tylko na auto) - to lekko rozpropaguje nasze forum.

Można zmniejszyć wymiary tak, żeby takie coś można było pacnąć na obudowę komputera lub monitora ...

Mogę to przyklejać na wszystkich materiałach, jakie wychodzą ode mnie z firmy - a jest tego troszkę w skali roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie to sobie sam muszę kupić fartuch, prać itp dlaczego? Bo zatrudniają diagnostów na działalności! Ludzie kombinują jak mogą. Urlopu też przez to nie ma :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostaję kombinezon lepszej jakości co 9 m-cy. Ponieważ mam też wcześniejsze , mogę często je wymieniać i brać do domu do prania . Jeśli dba się o czystość, to porównując wygląd, bliżej nam do serwisanta niż do typowego mechanika. Sprawdzając pojazdy trudno ustrzec się zabrudzeń . Niedawno przy sprawdzaniu na szarpaku pękł przewód hamulca i zostałem oblany płynem hamulcowym. Kombinezon udało się wyprać , przypuszczam , że cywilki byłyby do wurzucenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.