Skocz do zawartości

kolejny termin badania


Krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

" Dokumenty tożsamości cudzoziemca: cudzoziemiec powinien przebywać w Polsce legalnie, musi przedstawić ważny paszport oraz potwierdzenie czasowego zameldowania w Polsce (do wglądu);"

 

No ale nie tylko - przecież na wywóz nie będzie miał pobytu w kraju.

Każdy może w Polsce uzyskać tablice wywozowe - nabywający pojazd cudzoziemiec również. W czym problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • blakop

    26

  • Marek1

    13

  • ketiw38

    12

  • Paprock

    10

W sumie to w niczym.

Trza mieć meldunek czasowy, trza mieć tablice wywozowe.

Pytanie kolejne. :?

Co należy zrobić, żeby takich tematów / spraw / problemów nie było na forum / w pracy / na stacji???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza mieć meldunek czasowy

 

NIE TRZEBA

 

Jesteś Niemiec - kupiłeś auto we Wrocku na w komisie. Idziesz do WK na Zapolskiej i prosisz o tablice wywozowe (nasze zdajesz). Dostaniesz!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co należy zrobić, żeby takich tematów / spraw / problemów nie było na forum / w pracy / na stacji???

Rzucić stemple ,usiąść przed komputerem i zacząć gołe baby oglądać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką samą analogię widzę dla dotychczasowego DR - nie można powiedzieć, że pozwolenie czasowe zachowuje ważność tylko w komplecie z tymże

A jak się to ma do tego?(pomijam cel wydania PC) :?

http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?t=13634&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

A jak się to ma do tego?

 

A jak ma się mieć? Nie rozumiem. Diagnosta ustala wszystko. Jak - Jego sprawa.

 

Tak, diagnosta musi ustalić wszystko, łącznie z krajem pochodzenia :evil: , mając tylko PC blakop życzę powodzenia . Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz(poza tematem), dlaczego WK wysyła klienta na SKP w celu ustalenia brakujących danych, co ONI katalogów nie mają :evil::evil::evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE TRZEBA

Wbrew pozorom czasem kumam.

Do rejestracji na cudzoziemca zameldowanie czasowe trza mieć!

Do wywozu już bez meldunku za to tablice wywozowe trza mieć!

Pytałem co ułatwia sprawę, aby nie było problemów takich jak ten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ONI katalogów nie mają

 

Głupie pytanie. Otóż nie - nie mają. A nawet gdyby mieli, nie wolno im z nich korzystać. SKP wręcz przeciwnie - ma to wskazane w przepisach. Więc wybacz, ale...

 

Powtarzam - proszę mi podać podstawę, na obowiązek okazania zagr. DR w SKP.

 

Jakby było auto krajowe, tylko PC + TTR wydane na badanie też byś nie wiedział czy to krajowe auto czy zagraniczne... Pytaj właściciela. Rozp. daje Ci swoistą swobodę co do sposbu ustalania nieznanych danych. Jednocześnie przepisy nie dają takiej możliwości na poziomie WK :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam - proszę mi podać podstawę, na obowiązek okazania zagr. DR w SKP.

Ni ma takiego obowiązku!

Jak już jest zagraniczny dokument to okazuje się go ino w 72 artykule.

I nie męczyć mnie Bojowym Wozem Straży Pożarnej proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie męczyć mnie Bojowym Wozem Straży Pożarnej proszę.

Nie musi być bojowy od razu... Co to - straż innych nie ma? :)

 

(o dziesiątkach agencji z trzema literami nie wspomnę) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby było auto krajowe, tylko PC + TTR wydane na badanie też byś nie wiedział czy to krajowe auto czy zagraniczne... Pytaj właściciela

A co to, mam być jeszcze jasnowidzem bądź jakimś wróżbitą :shock::?: . Proponuję popracować na SKP, może zmieniłbyś zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozp. daje Ci swoistą swobodę co do sposbu ustalania nieznanych danych. Jednocześnie przepisy nie dają takiej możliwości na poziomie WK

W sumie to diagnosta nie ma się czym przejmować, bo brak możliwości ustalenia przynajmniej jednej danej technicznej kończy BT z wynikiem N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ma zrobić Panie Marku1 diagnosta na takim PC badanie jak WK zarekwirował DR z zagranicy :?:

A jak Panie Witku z odpowiedzią na moje pytanie:

czy tylko "różowy" DR i żółte niemieckie TTR wystarczają Panu do przeprowadzenia OBT pojazdu sprowadzonego z zagranicy?

 

[ Dodano: 11-10-2013, 23:36 ]

dowód angielski , tablice wywozowe niemieckie żółte

 

To jakim cudem na takim zestawie chcesz zrobić OBT??? Inny DR, inne tablice i jak chcesz to pogodzić??

 

To się zdecyduj Blakop, czy dla tego przypadku optujesz za tym co powyżej czy za tym to co poniżej:

 

Ja twierdzę, że nie widzę żadnych przeciwwskazań ku temu. ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Panie Witku z odpowiedzią na moje pytanie:

czy tylko "różowy" DR i żółte niemieckie TTR wystarczają Panu do przeprowadzenia OBT pojazdu sprowadzonego z zagranicy?

Odpowiem dyplomatycznie - czasami jest potrzebny pojazd. :cool:

 

[ Dodano: 12-10-2013, 14:03 ]

A teraz ja zadam pytanie Panie Marku:

Czy tylko "PC" , TTR i pojazd wystarczają Panu do przeprowadzenia OBT pojazdu sprowadzonego z zagranicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem dyplomatycznie - czasami jest potrzebny pojazd. :cool:

To jednak nie jest odpowiedź :nook

Ale są chętni na takie OBT pojazdu, tylko z różowym DR i żółtymi TTR, z pojazdem oczywiście, jak najbardziej.

Proszę tylko o namiary a będzie miał Pan wielu klientów... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.