Skocz do zawartości

Dlaczego taki termin?


grzegorz70

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą miałem DR z takim oto wpisem: data wykonania badania 19-10-2012, termin następnego badania 17-10-2013. Może ktoś wytłumaczyć dlaczego został wyznaczony taki termin? Auto kilkunastoletnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 98
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • JANUSZ60

    15

  • Grzegorz Łódź

    11

  • Marek1

    9

  • biker100

    9

Widocznie BT było przeprowadzone 17, a wpis robiony 19.

Też tak robię, ponieważ tam gdzie się znajduje pole daty, traktuję jako datę wpisu do DR.

Pewnie BT było na zaświadczeniu i 19 robiono wpis do DR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może usterka.
uważam, że aboz ma raję, OBT dnia 17.10.2012r. - wynik badania N, klient usunął usterki i zjawił się na OBT - ponowne, sprawdzenie usterek dnia 19.10.2012r. - wynik badania P lecz zgodnie z poz. 996 § 6. 1. pkt.6 - Termin ten jest liczony, począwszy od daty przeprowadzenia badania, w którym stwierdzono te usterki.

 

Dlatego te rozbieżności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam, że aboz ma raję,

Czemu myślisz, że, że Janusz S nie ma racji ?

Albo DR zatrzymany za brak badań,

Ja uważam, że wszyscy możemy mieć rację dopóki nie znamy szczegółów ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu myślisz, że, że Janusz S nie ma racji ?
JANUSZ60 przecież ja nigdzie nie napisałem, że Janusz S nie ma racji.

 

Ja uważam, że wszyscy możemy mieć rację dopóki nie znamy szczegółów ,,,
pełna zgoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żeby nie było to zbyt proste, powiem jeszcze, iż może żaden z nas nie mieć racji.

Nie pamiętam teraz szczegółów, ale program znanego Pana każe skracać TNBO

o jeden dzień z racji że (przed upływem roku),

oprócz tego skraca jeśli termin wypada w dzień wolny;

tu 19.10.2013.jest sobota, być może to taki przypadek, że kazał skrócić o dwa dni,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DR z takim oto wpisem: data wykonania badania 19-10-2012,

 

Nie ma takiej rubryki w DR.

jest tylko "data" i "data następnego badania"

Przepraszam, niezbyt precyzyjnie się wyraziłem, też na dole wpisuję datę dokonania wpisu. Klienta trochę znam, DR nie był zatrzymany, nie było badania z wynikiem negatywnym. Pytanie zadałem z czystej ciekawości, po prostu zaciekawiły mnie te daty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, niezbyt precyzyjnie się wyraziłem, też na dole wpisuję datę dokonania wpisu. Klienta trochę znam, DR nie był zatrzymany, nie było badania z wynikiem negatywnym. Pytanie zadałem z czystej ciekawości, po prostu zaciekawiły mnie te daty
.a może,tak po ludzku pomyliły się diagnoście daty przy wpisywaniu,np dzisiaj miałem taki przypadek pomroczności jasnej,dodam,ze swojej:)o całe 2 dni zresztą,jak tam :D ,a możliwości innych jest wiele,chyba nawet już wszystkie zostały opisane,pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe piwo... ;) W kompie wpisałem na rok/sam.chyba miał z 10 lat/a w DR na 2 lata...

 

To też małe piwo... mi się zdarzyło kilka razy dać od dzisiaj (dnia badania) do... dzisiaj :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zwykła pomyłka, jak mówią ten się nie myli co nic nie robi. Sam kiedyś przeprowadziłem badanie, wystawiłem rachunek, pobrałem pieniądze, pogadałem z klientem, oddałem DR, trochę jeszcze pożartowaliśmy i do widzenia. Wrócił następnego dnia, po wpis do DR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.