Skocz do zawartości

Czy Diagnosta to funkcjonariusz publiczny?


blakop

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzeba tylko ujawnienia działań Stowarzyszenia na szerszą skalę, żeby potencjalni członkowie mogli zobaczyć czym się ono zajmuje i jaki jest tego efekt.

 

To jest to samo o czym ja piszę :cool: więc nie jest tak źle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 147
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • biker100

    27

  • ketiw38

    19

  • blakop

    15

  • JANUSZ60

    14

Potrzeba tylko ujawnienia działań Stowarzyszenia na szerszą skalę, żeby potencjalni członkowie mogli zobaczyć czym się ono zajmuje i jaki jest tego efekt.

 

To jest to samo o czym ja piszę :cool: więc nie jest tak źle :)

Więc napisz jeszcze jak :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc napisz jeszcze jak :idea:

 

Waldek - a kopnąć Cię w zadek??

 

Gdzie ten dział na forum OSDS-u, w którym będzie opisane jak stowarzyszenie pomaga (bo pomaga, wiem to na pewno) diagnostom i co zrobiło i co się stało dzięki OSDS-owi, lub chociaż przy współudziale. Bo zapewniam Cię - nie każdy czyta stronę informatora OSDS (nie myl znowu z tamtym informatorem...) a na forum zagląda sporo ludzi. Tak Ci się pomysł podobał i... ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ketiw38, propozycja Psuj-a to jest konkret, z którego powinniście moim zdaniem skorzystać. Mimo iż forum Norcomu jest związane bezpośrednio z firmą, która je utworzyła, ma odpowiednią formułę i zasięg żeby duża rzesza diagnostów mogła dowiedzieć się o działaniach OSDS. Myślę, że to byłby dobry marketing, pozbawiony podtekstów o "sponsoring". Bo przecież wielu z nas (co widać po wypowiedziach) nie jest związanych z działalnością Norcomu, a mimo wszystko spędzamy tu mnóstwo czasu. Bo to jest chyba (z bardzo dużą dozą pewności) największe forum dyskusyjne poświęcone tematyce badań technicznych w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby jakieś konstruktywne rozmowy :?:

Generalnie na tym forum nie znajdziesz osób nieprzychylnych OSDS-owi. Panie Waldku Pan się nie boi 2/3 diagnostów za Panem stoi. Z tym małym zastrzeżeniem, że niewielka grupa się wpisała i wniosła składki by wesprzeć OSDS w działaniach a pozostała się przygląda i uzależnia swoje wstąpienie od widocznych efektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oraz do nowo utworzonego tematu:

 

Jak już zamierzacie pisać co nie co o Waszych działaniach to nie muszą to być od razu całe wypracowania tylko najważniejsze informacje np.

Zwrócił się do nas kolega z prośbą o pomoc w uzyskaniu uprawnień. Nie otrzymał ich z powodu nie uznania wykształcenia przez starostę. Wysłaliśmy pismo (może być do wglądu w załączniku) do starosty i po interwencji OSDS decyzja została zmieniona kolega otrzymał uprawnienie.

 

Wszystkie dane osobowe i inne oczywiście żeby były zamazane tak aby nie można było na forum zidentyfikować sprawy i UDS'a.

 

Mądremu takie info w zupełności wystarczy :cool:

 

To jest moja propozycja możecie się z nią nie zgadzać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zapewniam Cię - nie każdy czyta stronę informatora OSDS (nie myl znowu z tamtym informatorem...) a na forum zagląda sporo ludzi

Po to powstała strona główna(w/g Psuja informator) i forum ,aby był wyraźny podział na to co jest oficjalnym stanowiskiem OSDS a prywatnymi wypowiedziami .

Jeżeli informowanie na forum o działaniach to z podaniem linków do pism na stronie głównej a nie publikowanie na forum.

W przeciwnym wypadku powstanie kołomyja gdzie w końcu OSDS publikuje oficjalne stanowiska.

A pisanie np. w Pitu,Pitu zostanie odebrane jako oficjalne wypowiedzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli informowanie na forum o działaniach to z podaniem linków do pism na stronie głównej a nie publikowanie na forum.

 

Napisanie trzech zdań też nikomu nie zaszkodzi. Tym bardziej, że ma to być dział bez możliwości komentowania. Typowo informacyjny - z linkami jak najbardziej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisanie trzech zdań też nikomu nie zaszkodzi. Tym bardziej, że ma to być dział bez możliwości komentowania. Typowo informacyjny - z linkami jak najbardziej...

 

Popieram może trzy zdania i link do strony OSDS'u kto będzie chciał ten zajrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.Jak sami widzicie jest potrzeba stworzenia silnej,,organizacji,,która będzie

zrzeszać wszystkich DS,lub sporą ich część.Dla naszego fachu brakuje uznania i poszanowania

nie mamy praw gwarantowanych w zarobkach,praw do warunków szkodliwych i.t.p. Ale za to

odpowiedzialność jest o wiele większa,i kary niewspółmiernie większe do przewinienia.Góra

co zrobiła, a no pozbyła się w większości silnych reprezentacji zawodowych a te co pozostały

to są partnerami do rozmowy.Są w naszym środowisku osoby które coś zrobiły i osoby które

próbują coś zrobić a na końcu wychodzi że zostało wykonane kawał solidnej,dobrej,ciężkiej

nikomu niepotrzebnej roboty-niestety taki niesmak pozostaje.Mam takie swoje motto,,jeżeli

dobro przestaje pracować to zło zaczyna panować,,chcę aby całe szanowne grono DS zrobiło

dużo dobrego dla naszego środowiska.Myślę że na tym forum doprowadzimy do wypracowania wspólnego porozumienia tylko trzeba cierpliwości,bo cierpliwy to nawet kamień ugotuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że na tym forum doprowadzimy do wypracowania wspólnego porozumienia tylko trzeba cierpliwości,bo cierpliwy to nawet kamień ugotuje.
marek63

 

poczytaj:

 

zapraszamy:

http://osds.org.pl

oraz do nowo utworzonego tematu:

http://www.forum.osds.org...php?p=2181#2181

gdzie można dowiedzieć się o podjętych działaniach przez zarząd OSDS-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.