Skocz do zawartości

Ford connect z Belgi


lama211

Rekomendowane odpowiedzi

Mam też zastrzeżenia do masy własnej w dowodzie 1652kg

A ja nie .

w literaturze serwisowej jest 1440kg.

W moim źródełku jest rozpiętość 1399 - 1660 .

o.1 i o.2 podrzuci ktoś ?

Tutaj trzeba uważać :1200/750 , 1100/750 lub wcale . Masz masę zestawu na tabliczce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masa zestawu na TZ 3140

Pasuje .

wszystko ok tylko literatura serwisowa pokazuje dla akurat tego modelu MW 1440kg

Zapomnij o tej ogólnodostępnej literaturze, w grę wchodzi jeszcze typ,wariant,wersja.

Chcesz to zważ ,tylko z prawie pełnym zbiornikiem paliwa itp .

 

[ Dodano: 26-10-2013, 09:53 ]

Ale może wcześniej coś było w nim zamontowane,

Wcale nie musiało , na stacji ma konkretne auto i niekoniecznie zgodne z podawanymi danymi dla modelu.

Ciekawe jakby postraszył właściciela rzeczoznawcą ,czy cudem by nie znalazł homo w schowku albo w teczce . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakby postraszył właściciela rzeczoznawcą ,czy cudem by nie znalazł homo w schowku albo w teczce . :D

 

Albo czy właściciel nie znalazł by się na innej stacji :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, on ma zastępczą TZ gdzie masa zestawu to 2280kg, a samochód nie wygląda na jakieś przeróbki, wszystko ładnie , oryginał. A literaturę sprawdzałem do tego konkretnie typu..i tak zostało to co z dowodu i samochodu już nie ma....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W belgijskich homo często spotyka się wpisy typu:

Masa pojazdu gotowego do jazdy - xxxkg

Masa "coś tam, coś tam" (nie pamiętam dokładnie, jak znajdę to wrzucę scan) "- (minus) 137kg"

 

Być może urzędnik rejestrując ten konkretny pojazd wpisał wartość "masy pojazdu gotowego..." i stąd wynika ta różnica. Gdyby właściciel przedstawił homo, łatwiej byłoby potwierdzić wszystkie dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu nie możesz zważyć na amorach i dopasować MW z katalogu na tej podstawie. Ja tak robię i biorę pod uwagę różnice w wadze na urządzeniu i w dokumentach - np. moje auto na urządzeniu jest lżejsze o 80 kg niż w DR (pomiar ze mną za kierownicą czyli +/- 100 kg).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, on ma zastępczą TZ gdzie masa zestawu to 2280kg

Przepraszam... zeee-staaaa-wuuu???

Poza tym, też często na amorach ważę i... GiT! :hah:

Takie wyszpargałem załączniki, może okażą się komuś pomocne. :)

Niestety bez tabliczek zastępczych.

5ae1a5c6f0ff7_FC230L.thumb.JPG.377f2a728e775a47d81e780005d84e26.JPG

5ae1a5c70cfbc_FC220S.thumb.JPG.98a70c79c896abf6feccd01d05a2ec7a.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.