Skocz do zawartości

Egzamin teoretyczny - Wrocław


Hudas

Rekomendowane odpowiedzi

na razie to dla mnie czarna magia, zwłaszcza że co chwile trzeba wracac się do punktów, pozycji itp

Przywykniesz :);)

Ale dasz radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za podpowiedź, na razie to dla mnie czarna magia, zwłaszcza że co chwile trzeba wracac się do punktów, pozycji itp

 

Im więcej razy bedziesz sobie czytał (powtarzał) materiał, tym wiecej bedziesz rozumiał. Do tego rozwiazywanie testów, pomaga przyswoić sobie wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA JESTEM PO KURSIE NA KOMUNY PARYSKIEJ ALE MAM W GŁOWIE JEDEN WIELKI MĘTLIK, UCZYLIŚMY SIĘ Z PORADNIKA DLA DIAGNOSTY I NIC POZA TYM.

 

Mój organizator kursu na sam wpierw dał wszystkim wydrukowane obowiązujące akty normatywne.

Zresztą zakres kursu a egzamin to dwie różne bajki. Na egzamin trzeba - czytać, czytać i zrozumieć to co się czyta. Bo przynajmniej będziesz wiedział co gdzie się znajduje oraz nabierzesz też słownictwa fachowego.

Do egzaminu potrzeba trochę wytrwałości.

 

[ Dodano: 12-11-2013, 09:19 ]

Miałem to samo pytanie na opisowym i oblałem. Najgorzej że nie wiem gdzie popełniłem błąd. Jak opracowałeś opisowe i czy zdałeś?

 

Moje przygotowania do opisowego oparłem na przewodniku po przepisach prawnych - polecam oraz obowiązujących przepisach. Odpowiedzi udzielałem w punktach i podpunktach, podobnie jak schematy w załączniku. Najważniejsze że Przewodniczący Komisji przy moim nazwisku odczytał - zdane całościowo ( III,V,opisówka- to co zostało po pierwszym podejściu).

 

W pytaniu podkreśliłem dwie najważniejsze kwestie - naczepa-cysterna i uszkodzona rama po wypadku. I według tych kryteriów opisałem wszystko bazując na DZ.u. 996 oraz wiedzy praktycznej. np. pomiar geometrii kół naczepy, bo to przecież DZ.u.996 załącznik nr 2 rozdział 1. Tyle w skrócie. Sorry ale nie lubię pisać wolę mówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hudas, wydaje mi się iż dołączony przez ciebie plik jest z przewodnika dawanego w Krakowie na Wałowej (sam tam uczęszczałem na kurs)

Jeśli sie nie myle to czy OKKK "AUTO-TRANSBUD", nie ma nic przeciwko temu ?

Żeby jakiejś heji z prawami autorskimi nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest załącznik dodany do przewodnika po przepisach, który zakupiłem. Fakt - jest to wydane przez Auto-Transbud. Więc nie widzę przeciwskazań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ten załącznik na pewno się przyda.

Szkoda że mi takiego na kursie nie dawali, tylko wbijali do głowy na pamięć warunki techniczne.....

do każdego działu powinni dawać takie opisy żeby z praktycznej strony zapoznać się z tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.