Skocz do zawartości

dowód rejestracyjny "stary"


arafal25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pytanko bo nie mogę nigdzie znaleść od kiedy ( data ) obowiązują nowe wzory DR???

bo przyjechał klient jeszcze ze starym wzorem DR ( wydany w 2007r ) na przegląd iiiii ???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • blakop

    18

  • Paprock

    14

  • arafal25

    5

  • JANUSZ60

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

30.09.2004 - to była maksymalna data w której niektóre WK wydawały jeszcze stare - czyli te brązowe DR. Nie ma szans, żeby otrzymać taki dowód w 2007 r!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę legalnie takiej opcji 8) Chyba, że ktoś w DR popełnił błąd przy jego wystawianiu i pomylił daty, ale to też raczej niemożliwe...

 

A może to jakieś resortowe auto było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń, pytaj :) W 2004 roku ostanie WK przechodziły na drukowanie w Wawie.I od tego czasu (wrzesień) wszedł system POJAZD na całą Polskę i jednocześnie zmieniono wzór DR. Skąd ten wydany 3 lata później?? Na moje coś tu jest nie tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może co trzy lata robi badania

Mógł wcale nie robić badań i stary dowód przecież ważny.

Rozpatrują datę wydania dowodu starego wzoru w czasie kiedy obowiązywały już nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpatrują datę wydania dowodu starego wzoru w czasie kiedy obowiązywały już nowe.

 

Kto rozpatruje??Co?? Możesz Ty się zacząć jakoś bardziej zrozumiale wyrażać?? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie rozpatruje tylko się spytałem bo nie mogłem znaleść od kiedy nowe DR...

 

A ogólnie to po temacie zrobiłem co do mnie należało i klient odjechał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ogólnie to po temacie zrobiłem co do mnie należało i klient odjechał

 

No nie tak do końca... Podbiłeś "nieważny" DR - a sprawdzenie warunków z rozporządzenia jednak Ciebie też łapie (sprawdzenie DR i tablic - a rozporządzenia określa ten wzór; Ty miałeś niezgodny z rozporządzeniem i nie zareagowałeś)...

 

Na Twoim miejscu zadzwonił bym do tego WK z pytaniem. Być może faktycznie był to błąd pisarski i to wcale nie miało być 2007 i DR był wydany dużo wcześniej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ogólnie to po temacie zrobiłem co do mnie należało i klient odjechał

 

No nie tak do końca... Podbiłeś "nieważny" DR - a sprawdzenie warunków z rozporządzenia jednak Ciebie też łapie (sprawdzenie DR i tablic - a rozporządzenia określa ten wzór; Ty miałeś niezgodny z rozporządzeniem i nie zareagowałeś)...

 

Gdzie napisał że podbił ? To na razie twoja interpretacja jego postu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie napisał że podbił ? To na razie twoja interpretacja jego postu ;)
Blakop to tak lubi swoje słowa komuś w usta włożyć :P To jest tzw. interpretacja domyślna czyli "co autor miał na myśli..." albo czego nie napisał a my wiem, że bankowo o tym myślał :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zrobiłem co do mnie należało" - pod tym hasłem odczytuję, że Kolega wykonał OBT tego pojazdu. Jak się mylę to przepraszam. Ale to chyba jednak autor tematu powinien jednoznacznie odpowiedzieć, bo domysły Kolegi Prezesa Klubu SEAT są w tym układzie równie nieuprawnione co moje - prawda? 8) Swoją drogą ja przynajmniej napisałem, że w mojej ocenie być może nie wszystko jest nie tak. Nikogo tu nie osądzam, a ni nic nie zarzucam. Od Kolegi Prezesa z Seata usłyszelibyśmy, że doszło do ZŁAMANIA PRAWA :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo tu nie osądzam, a ni nic nie zarzucam.
hmmm, czyżby? A może jednak.
Podbiłeś "nieważny" DR - a sprawdzenie warunków z rozporządzenia jednak Ciebie też łapie (sprawdzenie DR i tablic - a rozporządzenia określa ten wzór; Ty miałeś niezgodny z rozporządzeniem i nie zareagowałeś)...

Od Kolegi Prezesa z Seata usłyszelibyśmy, że doszło do ZŁAMANIA PRAWA :razz:
A nie mówiłem
Blakop to tak lubi swoje słowa komuś w usta włożyć :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie aboz jak cytujesz. Przepraszam - Panie Prezesie klubu seat. Uważam, że można to podciągnąć pod pewne paragrafy. Może można, może nie - nie mi to oceniać. Dodatkowo nie obrażam się na autor postu za takie, a nie inne postępowanie.

 

Teraz przełóż to sobie na swoją sytuację i oskarżenia wobec ketiwa i stanowisko "nie zapiszę się do OSDS bo nie lubię ketiwa"...

 

Żenuła Panie Prezesie... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto rozpatruje??Co?? Możesz Ty się zacząć jakoś bardziej zrozumiale wyrażać?? :?

A to co, czyżby sugestia powielania stylu usera, którego literówki wytyka się do teraz???

Nie, nie umiem jaśniej. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok produkcji 2004,,,

i co z tego, skoro

6.) Okresowe badanie techniczne samochodu osobowego, samochodu ciężarowego o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 t, motocykla lub przyczepy o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 t przeprowadza się przed upływem 3 lat od dnia pierwszej rejestracji, następnie przed upływem 5 lat od dnia pierwszej rejestracji i nie później niż 2 lata od dnia przeprowadzenia poprzedniego badania technicznego, a następnie przed upływem kolejnego roku od dnia przeprowadzenia badania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.