Skocz do zawartości

dowód rejestracyjny "stary"


arafal25

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • blakop

    18

  • Paprock

    14

  • arafal25

    5

  • JANUSZ60

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Poza tym data I rej. i wydania DR taka sama... W praktyce jest to trudno wykonalne, bo w tych latach NIKT już nie drukował w WK, tylko wszystko szło przez Warszawę - a to oznacza czas. Czcionka w PWPW NIGDY nie była takiego formatu, a w tej dacie w Polsce TYLKO PWPW już drukowało DR. Do tego te śmieszne dane, dziwne pieczęcie. Ja to nawet nie wiem czy sobie autor postu nie robi z nasz żartów, bo to jest lewizna o tak kiepskiej merytorycznie jakości, że trudno jej nie wyczuć na kilometr :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglądał na oryginalny miał trzy wpisy z poprzednich badań ????

Jak ten dowód lewy to i lepiej żeby wpisy były lewe, a nie zaś pomroczność jasna i zaćmienie księżyca. Kłaniają się tezy: praca, a nie klepanina.

Z resztą po postach widać, że na spokojnie coś nowego zauważa ktoś, a w pracy na szybko... bo... bo... bo...

A co z organem rejestrującym, który wydał toto, żeby nie okazało się zaraz, że istniała jakaś służba co na starych wzorach do wyczerpania jechała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z organem rejestrującym, który wydał toto

 

Paprock... A z Twoimi organami wszystko OK? :) Szczególnie tymi powyżej szyi? :evil:

 

Jaki Ty niby organ masz na myśli??

Czytasz w ogóle te posty i oglądasz załączniki??

Autor pisze, że DR wydało SP Warszawskie-Zachodnie. Na pieczątce jest Urząd Gminy i Miasta (już tu błędna forma, bo takie nazewnictwo nie występuje) w Szczebrzeszynie jeśli dobrze czytam :evil:

To jaki Ty organ, poza własną głowa chcesz winić? :shock:

To jest lewizna poniżej poziomu podstawówki, a Ty się nad organem wydającym zastanawiasz, tak jakby on faktycznie istniał... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zastanawiam się i oczekuję pierwszej i środkowych stron dowodu.

W wątpliwość poddany został rok. Może i zwrócono uwagę na resztę o czym nie wiem.

I bardzo ciekawią mnie te trzy wpisy, czy różne, czy takie same.

----------------------------------------------------------------------------

Nie mnie to oceniać, ale Twój tekst powinien być skasowany i w nagrodę czerwony pasek.

Kim Ty jesteś, że pozwalasz sobie na za wiele. Dowartościowujesz się nieudolnie. Zabierasz głos w każdej sprawie. Pouczasz, oceniasz, epitetów używasz. Masz parcie na szkło. Chyba współzawodniczysz sam z sobą na ilość postów, co. Wytykasz, że Ty jako nie diagnosta diagnostom wyjaśniać musisz coś - a prosił Cię ktoś. Głosisz wszem termin o imieninach - czyżbyś czegoś się spodziewał jako solenizant.

Powyższe pod rozwagę odpowiedzialnym za forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paprock - dowód w tej formie jakiej został przedstawiony jako załącznik i opisany jest LEWY - rozumiesz to?? Ty się zastanawiasz co było na innych stronach... A co za różnica, skoro to co mamy już jest niezgodne ze sobą?? :razz:

I masz pretensje, że się to Tobie wypomina?? No to otwórz oczy człowieku, a nie lamentuj jak mała dziewczynka, która nie bardzo wie za co dostała lanie 8)

 

Nie pisz głupot o organie rejestrującym, jak widać że to lewy dokument w którym nic się nie zgadza... czego niby wtedy oczekujesz? Pochwały? Podjęcia dyskusji? O czym niby? Żeby to chociaż była jedyna Twoja bezsensowna wypowiedź... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak na ten pojazd zareagował nasz CEPiK czyżby przyjął wszystkie dane tego pojazdu

włącznie z numerem rejestracyjnym?.

Póki nie mamy dostępu do CEP-a online, to chyba nie ma jak tego sprawdzić w przypadku gdy nie wykonamy BT. Pieczątki mogły być z bazaru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tamte tak - ale jeśli teraz poszło prawdziwe badanie na prawdziwej SKP to jak to wygląda u Was? Po wysłaniu raportu wróci jakiś błąd, czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nawet nie wiem czy sobie autor postu nie robi z nasz żartów, bo to jest lewizna o tak kiepskiej merytorycznie jakości, że trudno jej nie wyczuć na kilometr :?

No proszę...

Po tym co wyżej udziela się jeszcze w temacie, czyżby żarty z siebie pozwala robić, nie wiem dlaczego pisząc za siebie używa nas w liczbie mnogiej???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak na ten pojazd zareagował nasz CEPiK czyżby przyjął wszystkie dane tego pojazdu

włącznie z numerem rejestracyjnym?.

Jak znam życie to żadnej reakcji by nie było. Sam kiedyś wpisałem niewłaściwy nr DR do rejestru i CEPIK to łyknął bez problemu i w tym przypadku pewnie by było podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam kiedyś wpisałem niewłaściwy nr DR do rejestru i CEPIK to łyknął bez problemu i w tym przypadku pewnie by było podobnie.

Oj Danielu :x było nas tak wielu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było nas tak wielu

Wniosek z tego taki, że CEPIK jest stworzony po to aby był a nie po to aby umożliwiał weryfikacje jakichkolwiek danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale CEP nie służy do weryfikacji przesyłanych ze stacji danych, tylko do tego co w skrócie nazwy ma.

Łyka wszystko co się wyśle, nawet pomylone VIN-y i numery rejestracyjne.

Taka Centralna Ewidencja - jakie przekazane dane. :hah:

Po części czyja to zasługa? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po części czyja to zasługa?

Paprock, dziwisz się temu? Niby po co diagnostom CEP, jak żadnego pożytku z niego nie mają tylko ciągłe problemy z przesyłaniem danych :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.