Skocz do zawartości

Stacja SQL - usunięcie badania tachnicznego z kartoteki


jasiek82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Prosze mi pwoedziec jak moge usunać z rejestru Badanie techniczne?

Ikonka od usunięcia nie podswietla mi się.

Dla dociekliwych. Stacja czeka na odbiór wiec troszke tzreba sie z programem oswoic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze mi pwoedziec jak moge usunać z rejestru Badanie techniczne?

Z REJESTRU BADAŃ niczego nie powinno się usuwać!!!

Można korygować ewentualnie anulować, a nie żeby coś wyparowywało!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze mi pwoedziec jak moge usunać z rejestru Badanie techniczne?

 

Nie dasz rady. Jeżeli skp jeszcze nie działa i tylko "trenujesz" wpisy to sprawę załatwia Ci fachowcy z Norcomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) ponieważ jest to opcja wyłączona z urzędu.

Proszę doprecyzować co jest wyłączone z urzędu?

--------------------------------------------------------

Jeżeli skp jeszcze nie działa i tylko "trenujesz" wpisy to sprawę załatwia Ci fachowcy (..).

Nie ma tak zwanej wersji testowej/demo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę doprecyzować co jest wyłączone z urzędu?

Przycisk "Anuluj BTP" jest standardowo nie aktywny w systemie i trzeba go aktywować aby móc wykonać taką operację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tak zwanej wersji testowej/demo?

 

Myślę, że jak cały program jest testowy, to owszem. Ale jak już program z licencją i zainstalowany to wybacz, ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak już program z licencją i zainstalowany to wybacz, ale...

Jakie ale?

Poza tym adama1501 pytałem co do tego ma urząd, a Psuja czy program posiada wersje testową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Psuja czy program posiada wersje testową.

 

Posiada, ale z tego co skumałem skp ma już zakupiony z licencją i tylko trenują wpisy do czasu uruchomienia skp. Nie jest to niezgodne z prawem, bo nawet do domu mogę sobie zakupić oryginalny program z licencją i sobie na nim działać.

 

Stacja czeka na odbiór wiec troszke tzreba sie z programem oswoic.

 

Maś rację i takie prawo. Skontaktuj się telefonicznie z norcomem i umów się, żeby przed oficjalnym startem skp "wyzerowali" ci program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maś rację i takie prawo. Skontaktuj się telefonicznie z norcomem i umów się, żeby przed oficjalnym startem skp "wyzerowali" ci program.

 

Nie może po prostu odinstalować programu i zainstalować ponownie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie może po prostu odinstalować programu

przy niektórych programach trzeba więcej ingerencji niż uruchomienie uninstall.exe, aby po ponownym zainstalowaniu nie wykryły pozostałości z poprzedniego "życia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy niektóruch programach trzeba więcej ingerencji niż uruchomienie uninstall.exe, aby po ponownym zainstalowaniu nie wykryły pozostałości z poprzedniego "życia"

 

Ok, są jednak programy usuwające śmieci po odinstalowaniu programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po kłopocie. Reinstalacja programu pomogła. Rejestr wyczyszczony. Dobrze że dowiedzialem sie za wczasu. Pozniej byłoby trudno z tego wybrnąć. Dziekuje za zainteresowanie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w przyszłości u kogoś z Państwa zajdzie podobna potrzeba - bardzo prosimy o telefon do Norcom-u :) - można to załatwić 6-ma kliknięciami w czasie <1 minuty.

Domyślnie Grupa użytkowników "Diagnosta" ma wyłączoną możliwość anulowania badania.

Jeżeli potrzeba taką możliwość właczyć - może to zrobić użytkownik z uprawnieniami Administrator:

menu Administracja->Grupy Uprawnień->Uprawnienia

i po zaznaczeniu grupy Diagnosta klikamy dodaj - i dodajemy uprawnienie "AnulowanieBadania"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Proszę o pomoc w SQL - jak zrobić raport dobowy?

Hmmm, że tak zapytam - jak ma się Twój problem do tematu ?

Stacja SQL - usunięcie badania tachnicznego z kartoteki

 

A tak serio - trzeba w Stałych Systemowych komputera (Administracja) zaznaczyć odpowiednia opcję związaną ze sprawami Fiskalnymi - przy wyjściu z systemu program sam przypomni o raporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.