Skocz do zawartości

[2013/2014] KALENDARZE firmowe dla aktywnych ...


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Norbert Jezierski

    9

  • Qnick

    5

  • JACEK GUZ

    5

  • aboz

    5

Może to rzeczywiście dobry pomysł, aby można było za symboliczne i proponowane już 10 zł na konto Stowarzyszenia kupić taki kalendarz ?

 

No to mogę powiedzieć że ja sobie kupiłem :) bo oczywiście otrzymałem za free ale małą darowiznę posłałem do Stowarzyszenia :cool: dobrowolnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[taki mały OT]

 

Gdyby się uprzeć i policzyć koszty wydruku/pakowania/wysyłki, które oscylują w okolicach 10 zł i obciążają personalnie moją osobę, to okaże się, że tak naprawdę wszystkie Wasze wpłaty na konto Stowarzyszenia w takiej właśnie części pochodzą z mojej kieszeni ...

 

Ale pewnych spraw nie można przeliczyć na pieniądze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby się uprzeć i policzyć koszty

 

Ale pewnych spraw nie można przeliczyć na pieniądze ...

 

To może się zdecyduj Norbert :? Po co ta wypowiedź w takim razie??

 

Albo dajesz ludziom te 10 zł za budowanie potęgi forum i marki NORCOM, albo po co ten kalendarz i wcześniejsze deklaracje, że wpłaty na stowarzyszenie nie mają nic wspólnego z wysyłką kalendarzy??

 

Wiem wiem... usuniesz mi ten post, bo to wszystko tutaj to Twoja piaskownica, ale to co się zaczyna tutaj dziać zaczyna przechodzić ludzkie pojęcie... Bardzo się zmieniłeś Kolego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś to przykry temat sie robi i niewesoły...

 

Dlaczego przykry jak ktoś może to wesprze Stowarzyszenie nieważne czy dostanie kalendarz czy nie. Ja akurat miałem to szczęście otrzymać kalendarz i mam to szczęście i chęć że mogę wesprzeć Stowarzyszenie niewielką kwotą ale zawsze.

 

Gdyby się uprzeć i policzyć koszty wydruku/pakowania/wysyłki, które oscylują w okolicach 10 zł i obciążają personalnie moją osobę, to okaże się, że tak naprawdę wszystkie Wasze wpłaty na konto Stowarzyszenia w takiej właśnie części pochodzą z mojej kieszeni ...

 

No nie da się ukryć że właśnie jest jak piszesz, produkcja i dystrybucja kalendarzy kosztuje a te koszty obciążają Ciebie (czy tam Twoją Firmę) ale w poprzednich latach nie było możliwości odwdzięczyć się za kalendarz. W tym roku jest inaczej i ten kto ma chęć, może ale nie musi wesprzeć właśnie Stowarzyszenie. Mi osobiście taka forma odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszty obciążają Ciebie (czy tam Twoją Firmę)

 

Wybacz Qnick, ale to jest zaaaaaaaajebista różnica... Bo kilo cukierków za 10zł to ja mogę zafundować wybrańcom tego forum jako ja - Błażej Kopka. I to faktycznie obciąży mnie, bo jestem zwyczajnym obywatelem, osobą fizyczną. Jeżeli będę prowadził działalność gospodarczą, to uwierz mi, że koszt ten może mieć całkiem inny charakter... 8)

 

Z góry uprzedzam. Jak zapragnę rozdawać owe cukierki na forum, to o tym poinformuję i z góry obostrzę to np. warunkami, że trzeba będzie publicznie napisać, że się mnie lubi albo co... I też wtedy pretensjonalnych postów nie będzie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pewnych spraw nie można przeliczyć na pieniądze ...

 

Tez tak uważam więc nie przeliczajmy tylko bądzmy wdzięczni że ktoś o nas pamieta i tym bardziej starajmy sie pomóc innym nie ważne czy za kalendarz czy coś innego

Po prostu pomagajmy jeśli możemy bo może i my kiedyś nie daj Boże będziemy tej pomocy potrzebować a jak wszyscy wiemy na NFZ i inne instytucje państwowe nie zawsze można liczyć

Norbert robisz dobrą robotę i dzięki ci za to :ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz Qnick, ale to jest zaaaaaaaajebista różnica...

 

Dokładnie wiem że jest różnica co nie zmienia faktu że ktoś pieniądze musi wydać a że one potrafią wrócić do Firmy w takiej czy innej postaci no cóż widać prawo na to pozwala i za złe tego mieć nie można.

 

Z góry uprzedzam. Jak zapragnę rozdawać owe cukierki na forum, to o tym poinformuję i z góry obostrzę to np. warunkami

 

Widzisz z kalendarzami warunku nie było jak chcesz wpłacasz jak nie chcesz nie wpłacasz nikt nie zmusza.

 

Myślę że pora skończyć ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś pieniądze musi wydać a że one potrafią wrócić do Firmy w takiej czy innej postaci

 

Tylko wtedy to już żadne faktyczny koszt, więc po co uwagi o wpłatach??

 

Widzisz z kalendarzami warunku nie było jak chcesz wpłacasz jak nie chcesz nie wpłacasz nikt nie zmusza.

 

Dokładnie. No ale właśnie!! Skoro nie było, to po co wypowiedź Norberta, że wpływy z kosztów w zasadzie pokrywają się wysyłką kalendarzy, czyli bilans wyszedł "na zero" - no a miał być zysk w domyśle... :/

 

A CUKIERKI W KWOCIE 12 ZŁ (czyli więcej niż kalendarz) I TAK PLANUJĘ WYBRANYM OSOBOM ROZDAĆ... :)

Jakim to już moje widzi-mi-się, ale do tego przyzwyczaja nas to forum, więc dyskusji być nie powinno... "Rozdający" rządzi i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciaaaaaaaaaaaaach]

 

++++++++++++++++++++++++++

 

Chciałem zamknąć temat (zaczynamy rozmawiać poniżej wymaganego poziomu), ale zmieniłem zdanie i postanowiłem tego nie robić.

 

Dyskutujcie, jeżeli uważacie, że warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Moi drodzy !

Z informacji, jakie dzisiaj przekazano mi z Banku obsługującego Nasze Stowarzyszenia ( DRAVET.PL ) wynika, że łączna suma wpłat, jakie udało się nam zebrać podczas tegorocznej akcji kalendarze, oscyluje wokół kwoty 1.100 zł.

 

BRAWO !!!! Bardzo, bardzo Wam wszystkim dziękuję !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.