Skocz do zawartości

Egzamin Listopad Wrocław


thomasek28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Powiedźcie mi jakie były tematy pytań opisowych w listopadzie na egzaminie we Wrocławiu.

 

 

Pozdrawiam

 

 

Nie wiem, ale pewnie taki sam jak w innych miastach w tym terminie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co na pewno tak,

 

Powiem tak ja byłem we Wrocławiu 21.11. i pytanie na godzinę 13.30 było takie:

 

Na stację diagnostyczna przyjechało auto osobowe z inst.gazową skierowane przez policję - za przekroczenie emisji spalin. W aucie inst. gazowa założona była założona miesiąc temu. Data produkcji pojazdu (nie pamiętam dobrze ale chyba listopad 2012). Podaj szczegółowy zakres badania i od czego diagnosta zaczyna.

 

Powiem tak, nie zaliczyłem tego chodziaż sprawa niby łatwa. Nie wiem, może coś jest podchwytliwego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od czego diagnosta zaczyna.

Od sprawdzenia ważności protokołu i decyzji wydanej przez Transportowy Dozór Techniczny dopuszczający zbiornik do eksploatacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym jeszcze napisał, że sprawdzam szczelność instalacji gazowej przed wjazdem, ponieważ "Jakiekolwiek badania techniczne pojazdu na stanowisku kontrolnym z nieszczelną instalacją zasilania gazem są zabronione"

 

Jeśli źle rozumuję, to proszę bardziej doświadczonych kolegów o sprostowanie- lepiej późno niż wcale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym jeszcze napisał, że sprawdzam szczelność instalacji gazowej przed wjazdem
Jeśli źle rozumuję, to proszę bardziej doświadczonych kolegów o sprostowanie-

Dobrze rozumujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo pytanie w krakowie. nie było napisane z którego roku był samochód tylko kiedy zamontowana instalacja gazowa. ja zrobiłem to tak: najpierw robimy identyfikacje, sprawdzamy protokół z butli, potem sprawdzamy instalacje gazową, potem robimy analizę spalin (opisałem po kolei: EOBD, kontrolka MIL, analizator dla benzyny potem gazu. WAŻNE żeby napisać którą przyjeliśmy pozycję z tabelki z załącznika 2 o poziomie zanieczyszczeń gazowych i te parametry opisać. Potem wystawiamy zaświadzczenie z badania i kasujemy. Zaliczyłem to myślę że dobrze napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data produkcji pojazdu (nie pamiętam dobrze ale chyba listopad 2012)
Powiem tak, nie zaliczyłem tego chodziaż sprawa niby łatwa. Nie wiem, może coś jest podchwytliwego?
nie było napisane z którego roku był samochód tylko kiedy zamontowana instalacja gazowa.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

08.11.13 o 13.30 byla przyczepa ADR po kolizji. Naruszone fragmenty ramy. opisac jakie badanie jaki zakres itp. pytanie w tym stylu.\

 

Na to pytanie jest gdzieś pełna odpowiedż na forum

 

Miedzy innymi tu http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?t=10963

i to http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?t=13859&postdays=0&postorder=asc&start=15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.