Skocz do zawartości

Konkurs jesienno - zimowy 2005 - już ruszył !!!!


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

Niezmiernie miło jest nam poinformować Państwa o otwarciu z dniem dzisiejszym, tj. 3 XI br., najnowszej edycji naszego konkursu !

Nagrody są - w naszym odczuciu - bardzo ciekawe - tym większego spodziewamy się zaangażowania z Państwa strony :D

Promujemy dziś wiedzę, rzeczowość informacji i szybkość działania ...

 

A oto szczegółowe warunki uczestnictwa i galeria nagród:

 

REGULAMIN

 

1. Punkty będą przyznawać członkowie "komisji śledczej" w składzie: Admin [Norbert Jezierski], Psuj, Berecik, 08/15.

2. Punkty nie będą przyznawane przy pomocy narzędzi dostepnych na forum, ale każdy z "sędziów" będzie je notował sam (patrz - runda bokserska).

3. Na zakończenie konkursu zsumujemy punkty od każdego oceniającego.

4. Oceniać będziemy za:

- opublikowanie ciekawego materiału (nowy temat, nowe - ciekawe pytanie itp.) 1-3 pkt,

- szybką i rzeczową odpowiedź na zadane pytanie (punkty dla pierwszych trzech odpowiedzi lub wybitnie pomocnych) 1-2 pkt,

- podanie pomocnego linka do strony internetowej 1 pkt,

- pierwsze podanie nowego aktu prawnego dot skp 1 pkt,

5. Każdy oceniający sam decyduje, ile punktów przyznać w ramach widełek.

6. Ocenie podlegają posty umieszczane w działach: Stacje Kontroli Pojazdów, Wydziały Komunikacji, Motoryzacja, KOMPUTERY i Internet.

7. W konkursie nie biorą udziału posty moderujące forum, ani też osoby ze składu "komisji".

8. Przewidywany czas rozstrzygnięcia konkursu - ok. 18/19 XII 2005 r.

 

NAGRODY

 

1. miejsce - wiertarka BOSCH 500 W

 

wiertarka.jpg

 

 

2. miejsce - narzędzie do majterkowania KINZO

 

kinzo.jpg

 

 

3. miejsce - zestaw końcówek - 56 szt. - BLACK & DECKER

 

b_and_d.jpg

 

 

4. miejsce - zestaw końcówek - 24 szt. - BOSCH

 

bosch_dip.jpg

 

 

5. miejsce - multimeter cyfrowy

 

multimeter.jpg

 

 

6. miejsce - latarka ładowalna

 

latarka.jpg

 

 

7. miejsce - nagroda pocieszenia - miarka VAT

 

miara.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wniebowzięty i zamawiam 1 . A gdzie są warunki uczestnictwa? Wystarczy wybrać nagrodę (lub kilka) czy coś przeoczyłem? :D

Już chce uczestniczyć. No nieźle Norcom się postarał. ;)

 

[ Dodano: Czw Lis 03, 2005 10:05 pm ]

A oto szczegółowe warunki uczestnictwa i galeria nagród:

 

1. miejsce - wiertarka BOSCH 500 W

 

Jestem za i wybieram nagrodę nr 1. Czy już wygrałem? :P

 

[ Dodano: Czw Lis 03, 2005 10:07 pm ]

Nie no ja się tak nie bawię. Ktoś po 1 minucie reulamin dołączył. Czy prawo działa wstecz? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja się tak nie bawię. Ktoś po 1 minucie reulamin dołączył. Czy prawo działa wstecz?

U nas jest wszystko możliwe :lol:

A ta serio - gratuluję poczucia humoru tak późną porą i zapraszam do aktywnego uczestnictwa ! Nagrody czekają ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wauuuuuuuuu

no toś się postarał :lol:

brawo

oby nie było tak jak z innymi konkursami w kraju :cry:

ostanio dzieci zbierały butelki i firma chetnie je odbierała a jak sie już nazbierała to znikła :cry:

 

oczywiście gratuluje pomysłu i zapewne podniesie "poziom" dyskusji

 

pozdrawiam i biorę się do "roboty"

 

dla Mackowskiego zostawię Boscha a sam chętnie załapie sie na coś innego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostanio dzieci zbierały butelki i firma chetnie je odbierała a jak sie już nazbierała to znikła

Nagrody są już kupione i leżą przy moim biurku. Na wypłaty dla pracowników na razie mam - więc na razie licytacji nie będzie :lol: A i firmy raczej nie zwijam ... :lol:

Patrząc na Twój dotychczasowy dorobek, szanse masz - jak myślę - duże ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje panie Norbercie

Do znudzenia będę powtarzał - sorki, ale na forum staramy się nie panować sobie - tuśmy wszyscy sobie równi (no - teoretycznie) ;-)

A za gratulacje - dziekuję ! Nie tylko moja w tym zasługa - ale o tym innym razem i bardziej oficjalnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja rozumiem szefa ale ....niechaj będę niepopularny.... to nie igrzyska . Nie jestem w stanie pisać o ciekawych spr, dla forumowiczów na zawołanie ( mówie tylko o sobie ). To przynosi życie. Wiem że na tym forum są koledzy którzy mają wiecej do powiedzenia . Jestem.... za fajna sprawa , wiedzieć że jestem też pomocny, choć w niewielkim stopniu. A liderom klasyfikacji szczerze gratuluję. ...panowie tak trzymać. Ja uważam się bardziej za czytelnika , tego jakże ciekawego dla naszego swiatka forum . Jak będę miał coś do powiedzenia ( oczywiście wartościowego,...he he moim zdaniem :):):) ) to wierzcie mi napewno napiszę. I wtedy biada liderom ( nie śmiejcie sie to żart :lol::lol::lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niechaj będę niepopularny.... to nie igrzyska

Ja wiem, że to nie igrzyska - ale chcemy troszkę rozbujać to forum, "zmusić" ludzi do szukania nowych tematów i odpowiadania na pytania już zadane na forum. NIe premiujemy ilosci postów, tylko ich wartośc merytoryczną, przykłady, doświadczenia z życia wzięte, ciekawe opinie - również te skrajnie subiektywne - na określony temat. To nie ma być nabijanie postów - czegoś takiego nie chcieliśmy i chcieć nie będziemy ...

Skorzystać na tym możemy chyba wszyscy - i tak ma być ...

 

Ja uważam się bardziej za czytelnika

Różnica między Tobą a 400 innymi osobami jest taka, że Oni TYLKO czytają. Jesteś w tej grupie czynnej, bardziej aktywnej. I tak trzymać !!

 

Jak będę miał coś do powiedzenia ( oczywiście wartościowego,...he he moim zdaniem ) to wierzcie mi napewno napiszę.

Piszesz - i za to wielkie Ci dzięki !! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wald - jeśli uratujemy choć jedno życie [ pomożemy ] to bedzie sukces .A kto ma nam pomóc

jakie nie my sobie nawzajem .Życie rodzi problemy i życie je rozwiązuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wald - jeśli uratujemy choć jedno życie [ pomożemy ] to bedzie sukces .A kto ma nam pomóc

jakie nie my sobie nawzajem .Życie rodzi problemy i życie je rozwiązuje :D

 

Masz świętą rację i jeszcze raz ....choć się powtarzam. Wielkie dzięki Norbiemu za to co robi a przede wszystkim za to forum. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.