Skocz do zawartości

SKP przy autoryzowanych salonach - pomożecie ?


markes30

Rekomendowane odpowiedzi

Temat co prawda był poruszany dawno ale po jego przeczytaniu nasunęła mi się pewna koncepcja : :shock:

Czy koledzy pracujący w SKP przy serwisach mogli by czasem udzielać informacju np: o roku produkcji po nr VIN

mają przecież dostęp do danych producenta?

Co prawda nałapali by mnustwo punktów "pomógł" ale mogli byśmy je na spotkaniu integracyjnym wymienić np: na browara. Reasumując proponuję stworzyć listę diagnostów ( nie mylić z Wildsteina) wraz z adnotacją przy jakim serwisie pracyją i oczywiśćie sowicie ich nagradzać za pomoc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy koledzy pracujący w SKP przy serwisach mogli by czasem udzielać informacju np: o roku produkcji po nr VIN

mają przecież dostęp do danych producenta?

popieram - opel chevrolet gg 5032714

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde nie musicie dublowac numerkow gygy

Najpierw napisałem numer gg a póżniej wpadłem na pomysł żeby uzupełnić swoje dane w profilu i powstało zdublowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz żałuję że nie otworzyłem nowego postu bo za sama deklarację należy się punkt pomógł.

Dzięki za odzew i prosimy o więcej. Możecie pisać z nr GG mi to pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz żałuję że nie otworzyłem nowego postu bo za sama deklarację należy się punkt pomógł.

Od czego jest Administrator forum ? Więcej wiary w ludzi, markes30 :lol:

Temat fajny i masz u mnie + czyli jesteś pierwszą osobą wypunktowaną w nowej edycji konkursu !! Te deklaracje też nagrodzimy - a co :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czego jest Administrator forum ? Więcej wiary w ludzi, markes30 Laughing

Jak widać wiara czyni cuda. Więc jak obiecałem tak czynie wszyscy zadeklarowani już otrzymali punkty pomógł i następnym również nie będę żałował. A CO poszaleje . :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiat -od roku1993. moze byc problem z szybkościa komunikowania się .pracuje na dwie zmiany.prosząc mnie o pomoc ogodz.8.00 , pracując na drugą zmiane, mogę dac odpowiedz o 14.00. i odwrotnie .ale mysle że wszystko mozna dograc.

GG-5435244

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I koleini koledzy otrzymali punkty pomógł. Brakuje jeszcze kilku np: Toyota Citroen BMW i inne koledzy śmiało. nie obawiajcie się również dublowania jak wiadomo co dwa żródła to nie jedno.

Pzdrawiam i serdecznie witam nowych forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

No jestem pod wielkim wrażeniem jaką mamy pomoc ze strony kolegów z ASO. Bardzo mi miło, że możecie pomóc. Nie omieszkam skorzystać z pomocy jak będę czegoś potrzebował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 years later...

Może w takim razie ,jak zgłosi się pewna większa ilość kolegów ,to administrator otworzył by nowy temat np." Pomoc przy ustaleniu roku produkcji" :)

I prosił bym jednak o podawanie swojego nr. telefonu lub tel. kolegi który by też tej pomocy mógł udzielić z danego serwisu , gdyż jak robi się pierwsze BT to czas odgrywa tu dużą rolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosił bym jednak o podawanie swojego nr. telefonu lub tel. kolegi który by też tej pomocy mógł udzielić z danego serwisu

Zamieszczanie prywatnych telefonów na publicznym forum to chyba nienajlepszy pomysł. Jak jest problem z ustaleniem roku produkcji zawsze można prosić o opinię rzeczoznawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.