Skocz do zawartości

Rejestracja słonia


Paprock

Rekomendowane odpowiedzi

Michał - od Twój post jest niezgodny z zasadami - popraw, co masz do poprawienia - inaczej dostajesz ostrzeżenie ! i nikt Cię tu nie wyzywa, prawda ? A chciałbyś, żeby tak było ?

 

Szczerze - czasem trzeba nazwać rzecz po imieniu (patrz Starostwo Pabianice).

 

nie odnoszę się do treści, nawet nie zadałem sobie trudu, aby ten artykuł przeczytać ...

 

A może trzeba było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem trzeba nazwać rzecz po imieniu (patrz Starostwo Pabianice).
Michał-nie tylko oni...Mam podobnych sąsiadow którzy mają jopla na punkcie OBT przed I rej....Tylko i wyłącznie PC z tablicami próbnymi... :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał - od Twój post jest niezgodny z zasadami - popraw, co masz do poprawienia - inaczej dostajesz ostrzeżenie ! i nikt Cię tu nie wyzywa, prawda ? A chciałbyś, żeby tak było ?

 

Zaznaczę, aby być dobrze zrozumianym - nie odnoszę się do treści, nawet nie zadałem sobie trudu, aby ten artykuł przeczytać ...

 

Najdziwniejsze jednak jest to, że słowo "Twój post jest niezgodny z zasadami - popraw, co masz do poprawienia - inaczej dostajesz ostrzeżenie ! " zostało na tym forum użyte przynajmniej kilkadziesiat razy i jakoś nikt za jego użycie nie otrzymał ostrzżenia.

Odnoszę wrażenie, że moderacja na tym forum przekroczyła granicę obiektywizmu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że jestem Administratorem nie znaczy, że muszę śledzić wszystkie wypowiedzi wszystkich forumowiczów, prawda ?

Odezwij się proszę w identyczny lub podobny sposób do kogoś, to też się załapiesz na czerwony pasek jeżeli trafisz akurat na to, że przeczytam Twój post :)

 

A może to sposób odnoszenia się do innych wyewoluował w niewłaściwą stronę i zaczął się robić "niefajny" ? Nie interesują mnie Wasze argumenty, nie wcinam się do rozmów i podnoszonych faktów - nie używajcie wulgaryzmów i tyle.

 

Ps. Pytanie retoryczne: patrol policji łapie wszystkich przekraczających prędkość czy wyłącznie niektórych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Pytanie retoryczne: patrol policji łapie wszystkich przekraczających prędkość czy wyłącznie niektórych ?

Można postawić fotoradar i wyłapie wszystkich przekraczających prędkośc, tylko, że fotoradar kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ps. Pytanie retoryczne: patrol policji łapie wszystkich przekraczających prędkość czy wyłącznie niektórych ?
retoryczne nie retoryczne ale z trzech jadących ponad limit ciężarówka litewska pojechała, osobówka na norweskich blachach pojechała, nam się oberwało a jechaliśmy pojazd w pojazd.

 

Z innej beczki. W artykule jest że pojazdy nie są zawsze sprawdzane w SIS.

Wszedłem dziś sprawdzić na stronce status DR (wymiana z braku miejsc na pieczątki) i co czytam?

----------ciach----------

Złożone w urzędzie dokumenty są weryfikowane. Sprawdzana jest ich zgodność ze stanem faktycznym. Podczas weryfikacji sprawdzane są dane na temat np. przeszłości pojazdu. W przypadku pojazdów używanych kupionych w Polsce, wysyłane jest zapytanie do poprzedniego miejsca rejestracji. W przypadku pojazdów sprowadzonych do Polski z innego państw, wysyłane jest zapytanie do Systemu Informacyjnego Schengen. Dokument zostanie zamówiony przez urząd, po pozytywnie zakończonym procesie weryfikacji. W przypadku wątpliwości, po szczegółowe informacje dotyczące trwającego postępowania administracyjnego zwróć się do urzędu, w którym złożony został wniosek.

----------ciach----------

 

fakt że stronka się też zmieniła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blakop ma zupełną rację.

Nie popadajmy w paranoję "politycznej poprawności".

Jakby napisał "inteligentny inaczej" to byłoby ok?

Inteligencją autor artykułu nie grzeszy.

Gdyby urzędnik miał zweryfikować stan auta to ile trwała by rejestracja?

Pół roku?

Wtedy dopiero by biadolił dziennikarzyna od siedmiu boleści!

W jakim kraju UE urzędnik wychodzi zza biurka i ogląda stan techniczny samochodu.

A ten policjant z artykułu to ciekaw jestem czy w swej pracy był tak skrupulatny.

Jak ktoś zgłaszał u niego np. zagubienie dokumentów to robił mu "osobistą"?

Dokonywał przeszukania mieszkania?

Jeśli nie to jak się do swej pracy przykładał, przecież zgłaszający mógł kłamać!

Może ten dokument miał w kieszeni albo ukryty w barku w domu.

Żenada, dziennikarstwo trzeciej kategorii!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.